Jump to content
Dogomania

Westi i królik


Burchardt

Recommended Posts

  • 2 months later...

miałam w domu szynszyle i 2 papugi zreszta nadal jej mam i mam tez westa suczke bardzo bałąm sie teog jak to bedize ale wszystko oki!:) na poczatku zawsze musi uplynac troche czasu aby zwiezaki sie oswoily ale ogulni west nei ma nic przeciwko innym zwiezetom:P polecam taką mieszanke bo west wtedy zachowuje jeszcze bardziej swoje instynkty myśliwskie:P :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

też mam świnkę morską i to sporą :P Pierwszy był pies, potem świnka i Foxi szczekał na nią, był zdziwiony przez kilka dni. Potem wyjmowalismy świnkę z klatki to Foxi ją szturał nosem, a że Psikus nie lubi tego to kilka razy ciapnął mojego białasa z wąsy. Foxi teraz jest obojetny w stosunku do świnki i trochę się jej boi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam obecnie z 4 westikami ( w tym 2 moje ) , 1 królikiem( moim) i 2 myszkamiwszystko jest jak najbardziej wporządku, niewiem czemu Talson pozbyła sie królika??? Owszem małe i troszke większe gryzonie wzbudzaja w Westikach ogromne zainteresowanie graniczące z szaleństwem , ale jest to do opanowania. Niewyobrażam sobie pozbyć się któregokolwiek z moich zwierzaków kosztem innego.Fanka WestikówSylwia

Link to comment
Share on other sites

ja mam westika i królika :) jest dobrze bo urwis sie bardziej chce bawic z nim niz mu zrobic coś ;) Jednak wiadomo nie wypusze królika z klatki jak urwis jest w domu bo by sie zaczela gonitwa :) Nie wiem czemu Talson pozbyła sie królika :-o Urwis jak pierwszy raz zobaczył królika to ogupnął ale tera juz jest wszystko ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...