Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

[quote name='APPALACHIAN']Jestesmy juz dogadane z [B]kadziumia [/B]wiec sprawa juz nieaktualna :)[/quote]

Ewa, ja bardzo Was przepraszam, ale pomyliłam topiki ....
Ja mam psy zgłoszone do ARAD 28-29.09.
Przepraszam za zamieszanie. Już przenoszę swoje pytanie do odpowiedniego tematu.



pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BOGDANG']Wyruszamy w czwartek rano, do przejechania mamy ponad 1180 km stąd w Targu Mures będziemy w piątek wczesnym popołudniem.[/quote]

Musicie zweryfikować czas podróży.
300 km jechaliśmy ponad 6 godzin - korki, policja - uwaga stare biale dacie.
Planowaliśmy droge na 4h, a z Debrecena wyszło nam 7h :shake:

Czekam na reszte rodaków. Do piatku bede zwiedzac Transylwanie.

PS
Real jest blisko-wszystko super tanio (szczególnie piwo;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Oj oj cosik sie polska ekipa wykrusza to moze zrobimy jakas liste przy ktorych ringach sie szukac i na finalach razem bedziemy sie wspierac:)
Rude w tym roku beda reprezentowane przez mojego chlopaka w juniorach, sunie kumpeli w juniorach i jeszcze jednego faceta w championach:)[/quote]


No to my się jeszcze zgłaszamy, że jedziemy :multi:!

Jedziemy z naszym Gończym Polskim - VI grupa w kl. championów.

Wyjeżdżamy w czawartek wczesnym popołudniem. Do Targu Mures przyjedzimy w piątek, a na którą to korki pokażą.

Do zobaczenia w Transylwanii !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Czy ktoś słyszał może o jakis opłatach na mostach?-i czy takowe są na trasie do Tg.M.?[/quote]

Jeśli jedzie sie z Polski doTM , przez Węgry to nie ma opłat za przejazd mostami. Płaci sie za przejazd mostem na Dunaju,ale to przy przejeżdzie z Rumunii do Bułgarii. W Rumunii należy wykupić winietę za korzystanie z tamtejszych dróg. Teoretycznie winiety powinny być do kupienia na przejściach granicznych. W lecie nie było. Informowano,że sa do kupienia na stacjach benzynowych. Tam też nie było. Znajomi pytali policję ,co robić w takiej sytuacji. Kazali jezdzic i nie przejmować sie winietami. Ja w lipcu dwukrotnie przejechałam przez Rumunię bez winiety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']My dzis przyjechalismy do Villa Chesa i czekamy na reszte :cool3:
[/quote]

[B]duzebzium[/B] mam pytanie, czy w Villa Chesa są warunki do wykąpania psa. Szczególnie ciepła woda i prysznice w pokojach. Będziemy z amerykańskim cocker spanielem.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APPALACHIAN']W takim razie nadal sprawa aktualna - wolne 1 miejsce w busie + nocleg.[/quote]

[B][COLOR=indigo]A więc tak to jest ludziom ufać na słowo-****!!!:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Dysponuje busem ,Appalachian wynajał mnie na dracule ,mam też zgłoszone 2 psy,jednak dzisiaj powiedziała mi Ewa-właścicielka tak po prostu,że wyjazd nieaktualny bo coś tam,zrobiła mnie w bambuko zapewniając mnie przed moim wyjazdem do Mołdawii(wróciłem w poniedziałek w nocy,poszło ok),ze jedziemy i wszystko ok,mój błąd nie wziąłem zaliczki....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]No cóż-odnośnie zgłoszeń stwierdziła ,że nie mam co sie przejmować bo to wystawa zagraniczna i nie ścigają-nonsens,itp,itd.:angryy:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Zachowała sie conajmniej poniżej krytyki,a wystawe-Dracule w plany wziąłem,niewiem co naopowiadała innym ludziom których to organizowała do wyjazdu ze mną to ona sie tym zajomowała:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Ja o niczym nie wiem,także ewentualnie kontaktujcie sie ze mną,może i Was wykiwała!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]Tak więc reasumując ,mam wolne miejsca na wyjazd ,może ma ochote ktoś sie dołączyć,bo i tak pojade,dysponuje busem na 4 osoby+kierowca,niewliczając miejsca na klatki i bagaże.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Prosze pilnie o namiary na jakiś tani nocleg w okolicy.;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BOGDANG'][B]duzebzium[/B] mam pytanie, czy w Villa Chesa są warunki do wykąpania psa. Szczególnie ciepła woda i prysznice w pokojach. Będziemy z amerykańskim cocker spanielem.

Pozdrawiam.[/QUOTE]

Tez nas to bardzo interesuje, bo musze wykapac swoje psiaki.

[quote name='PATIszon']Znaczy bedzie biegla za autem? :crazyeye:

:evil_lol:
[/QUOTE]

Co ciekawe, moje setery musza byc myte dzień przed wystawą, a najlepiej w dniu wystawy ;) Wiec jezeli wykapie je w czwartek to na niedziele, beda najzwyczajniej szarawe. :roll:

Link to comment
Share on other sites

My startujemy w piątek rono wiec pewnie dotrzemy poznym wieczorem lub w nocy:) oczywiscie do Villa ... , w ubieglym roku mielismy pokoik z calkiem mila lazienka i nie bylo problemow:)

A z tego co widze to polskie swetry gora:), my sie meldujemy w liczbie 3 szt.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']My startujemy w piątek rono wiec pewnie dotrzemy poznym wieczorem lub w nocy:) oczywiscie do Villa ... , w ubieglym roku mielismy pokoik z calkiem mila lazienka i nie bylo problemow:)

A z tego co widze to polskie swetry gora:), my sie meldujemy w liczbie 3 szt.:)[/QUOTE]

Tecia da rade tam wykapac swetra? Bo nie wiem czy brac sie za pranie juz jutro, czy moge w sobote rano ;)

Widze, ze hotelik bedzie oblegany przez Polska ekipe! Mam nadzieje, ze na wystawie rowniez bedzie o nas głośno ;)

ps. ile wynosi doplata w tym hotelu za psa?

Link to comment
Share on other sites

Co do kapieli to jesli umiesz pod małym prysznicem to uciagnie ale bez fajerwerkow. (ja kapie w domciu, na miejscu tylko siurka opluczemy:diabloti: Niestety my z tych wygodnych i kapiel w wannie (a wlasciwie w myjce) tylko uznajemy
Co do oplat to w zeszlym roku brali po 5 euro od psa za noc:(
Niestety info ze strony nie poktywalo sie z zyciem. Bo przy rezerwacji bylo napisane ze bez oplat:((
No ale coz kazdy orze jak moze i jak sie da to wyrwac trzeba:angryy:



[quote name='Talagia']Tecia da rade tam wykapac swetra? Bo nie wiem czy brac sie za pranie juz jutro, czy moge w sobote rano ;)

Widze, ze hotelik bedzie oblegany przez Polska ekipe! Mam nadzieje, ze na wystawie rowniez bedzie o nas głośno ;)

ps. ile wynosi doplata w tym hotelu za psa?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED'][B][COLOR=indigo]A więc tak to jest ludziom ufać na słowo-****!!!:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Dysponuje busem ,Appalachian wynajał mnie na dracule ,mam też zgłoszone 2 psy,jednak dzisiaj powiedziała mi Ewa-właścicielka tak po prostu,że wyjazd nieaktualny bo coś tam,zrobiła mnie w bambuko zapewniając mnie przed moim wyjazdem do Mołdawii(wróciłem w poniedziałek w nocy,poszło ok),ze jedziemy i wszystko ok,mój błąd nie wziąłem zaliczki....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]No cóż-odnośnie zgłoszeń stwierdziła ,że nie mam co sie przejmować bo to wystawa zagraniczna i nie ścigają-nonsens,itp,itd.:angryy:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Zachowała sie conajmniej poniżej krytyki,a wystawe-Dracule w plany wziąłem,niewiem co naopowiadała innym ludziom których to organizowała do wyjazdu ze mną to ona sie tym zajomowała:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Ja o niczym nie wiem,także ewentualnie kontaktujcie sie ze mną,może i Was wykiwała!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Tak więc reasumując ,mam wolne miejsca na wyjazd ,może ma ochote ktoś sie dołączyć,bo i tak pojade,dysponuje busem na 4 osoby+kierowca,niewliczając miejsca na klatki i bagaże.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Prosze pilnie o namiary na jakiś tani nocleg w okolicy.;)[/COLOR][/B][/quote]

Danielu, czy wszystkim tak obrabiasz d.. na dzien dobry?
Probowalam sie z Toba skontaktowac, ale nie odbierales. Teraz wiem dlaczego.

To "[B]cos tam"[/B] to ostatnie krycie mojej 7 letniej suki (poprzednie nie wyszlo), ktorej owulacja wypadla akurat teraz. Dzis mielismy krycie - niestety nie bardzo udane wiec musze zostac co najmniej do piatku.
Czy mowie prawde bedziesz sie mogl zorientowac po dacie urodzin miotu (jesli sie powiedzie). Niestety takich rzeczy nie mozna sobie zaplanowac z dnia na dzien. Rozwazalam tez mozliwosc zabrania psa zgloszonego na wystawe na krycie, lecz nie bylaby to bezpieczna droga (nie mam kratki rozdzielajacej). Ostatecznie o wszystkim zdecydowala awaria imobilaisera w samochodzie w poniedzialek. Wiec juz nie bylo o czym wogole mowic.

Ze swojej strony powiem, ze jest mi bardzo przykro, ze tak wyszlo.

Mam rowniez zgloszonego psa. Jesli trzeba bedzie za niego zaplacic to zaplace. To jest takze moja strata. Jednak Twoj list jest do bolu chamski.
Nigdy bym sie nie odwazyla na cos takiego w stosunku do osoby, ktora ledwie znam! Potraktowales mnie jak nagminnego oszusta!!! Nikt nie robil takiej tragedii z powodu odwolania wyjazdu. Oprocz Ciebie. Moze troche wiecej zrozumienia, a mniej wyrachowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...