Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://targumures.in-romania.ro/?pensiuniTarguMuresnewlanguage=en[/URL]


Jesli ktoś szuka pensjonatu,to polecam pensjonat Ana-Maria w Targu Mures.
Bardzo przyzwoite warunki mieszkaniowe.Blisko miejsca wystawy( 5 min.spacerem)- w takim uroczym centrum miasta. W cenie dobre śniadanie. Nie wiem jak jest obecnie,ale 2 lata temu miałam w cenie garaz.

W tym roku nie jade na draculę,ale tez mam zarezerwowany nocleg w tym pensjonacie ,bo wakacyjnie powłóczę się troche po Transylwanii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Podnosze temat!!
Kto z wielkopolski wybiera sie na Drakule???? Czytalam wiele o tej wystawce- no i kolezanka mnie namowila,wiec chcemy sie zglosic-)
Szukamy tez busa i kierowcy co by autami sie nie tłuc.
Moze znacie i mozecie kogos ,mozecie nam polecic sprawne auto i sprawnego kierowce.Jedziemy od piątku do niedzieli.
Jesli nie znajdziemy Busa ,posiadamy Vany i pojedziemy wiec chetnie za ogonem bysmy sie zabrali-)
Ale wygodniej wynając busa i kierowce.
Czekam na odzew;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Talagia']Czy ktoś może mi powiedziec gdzie sa jakies informacje na temat klubowej seterów ? Czy jest? Ja jestem strasznie ciemna i nic nie moge znalesc :oops:

[URL]http://www.dds-winner.com/english/clubs.html[/URL][/quote]

No niestety info o klubowce seterow zniklo ze strony DDS jakis miesiac temu:(
Wyslalam juz dwa maile do zwiazku rumunskiego i niestety bez odzewu.
Podejrzewam wiec iz ze wzgledu na mala ilosc psow jakie byly w ubieglym roku wystawa zostala zdjeta z planu, co oczywiscie mnie nei cieszy bo na DDS sie wybieram i mialam nadzieje na ta klubowke tez.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam,
U nas plany się pozmieniały i niestety wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania.
Hotel mam zarezerwowany dla 4 osób, super miejsce i blisko do wystawy.
Termin zgłoszeń jest do 28 sierpnia!!!
Ja chciałabym zabrać jednego małego psa.
Czy jest ktoś kto jedzie i zabrałby jedną osobę z psem???
Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam
Patrycja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']My mielismy jechac na Dracule,ale plany sie pozmienialy,ludzie poodpadali.:placz:[/quote]


Oj oj cosik sie polska ekipa wykrusza to moze zrobimy jakas liste przy ktorych ringach sie szukac i na finalach razem bedziemy sie wspierac:)
Rude w tym roku beda reprezentowane przez mojego chlopaka w juniorach, sunie kumpeli w juniorach i jeszcze jednego faceta w championach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']szukamy hotelu w Targu Mures na Dracule!!!!!!!!!

czy ktos moglby pomoc?

5 osob i 6 psow........-od piatku do poniedzilalku!

prosze bardzo ladnie[/quote]

My spimy tutaj:
[url]http://www.channels.nl/39736-pl.html[/url]
ale watpie zeby jeszcze mieli miejsca niemniej jednak sprawdz oni tam maja chyba wyszukiwarke na inne hotele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Ja mogę tylko napisać , że mam championa w grupie I ale skąd mam wiedzieć który ring-jeszcze nie dostałam potwierdzenia i myślę , że go nie dostanę(jak było w ubiegłym roku).Będę miała flagę Polski-możecie podejść!:loveu::evil_lol:[/quote]


Zle sie wyrazilam z tymi ringami:)
chodzilo mi o grupy FCI to mozna latwo na wystawie sprawdzic pod ktory ring podejsc:)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Szykujemy ekipę z Bydgoszczy (jedziemy w 2 samochody): 1 spaniel angielski, 1 spaniel amerykański, 1 pon'ka i 1 austalijczyk. Tak więc grupy I i VIII. Wyruszamy w czwartek rano, do przejechania mamy ponad 1180 km stąd w Targu Mures będziemy w piątek wczesnym popołudniem. Śpimy w Villa Chesa (rezerwacja przez [COLOR=#0000ff][URL]http://www.booking.com[/URL]). [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Pozdrawiam i do zobaczenia na DDS.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...