Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jovi juz wyslalam do Ciebie maila, adres wzielam z Twojej strony. Na szczescie juz mi dgm dziala:lol:



No to wreszcie moge cos napisac, bo pojawilam sie na DGM :) jak juz wiecie na DDS i Romanian Open bylam handlerem Asiaczkowego Basenji ([SIZE=3]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/SIZE]), z doskonalym mysle skutkiem, bo wrocilysmy z [B][SIZE=3][COLOR=Red]Ch.Rumunii[/COLOR][/SIZE][SIZE=3], 2 x CACami, res.Cacib, CACIB i[/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red] BOB[/COLOR][/SIZE] [/B]:) a i na BOG niezle na 15 psow bylismy w pierwszej 4 :loveu:

Wielkie podziekowania i przy okazji pozdrowionka i usciski dla: [SIZE=3][B]Blairy i Krzyska[/B] [/SIZE](no i oczywiscie [SIZE=3][B]C'esta[/B][/SIZE]) - daliscie CZADU :p!! i dzieki za kibicowanie przy ringu w niedziele, bo az milo sie biegalo na porownaniu przy takiej publice:loveu:, [SIZE=3][B]Jovi[/B], [B]AiK'a[/B][/SIZE] - dzieki za wszystko, a zwlaszcza za super wdzianko i swietne pogaduszki:cool3:, [B][SIZE=3]Anii[/SIZE] [/B](nie wiem czy jestes na DGM) oraz [U]naszym wspanialym i dzielnym kierowca[/U]:p
Oj, w busiku bylo bardzo fajnie i wesolo!

Milo bylo poznac Jo-jo !!!

Normalnie czekam na replay:diabloti:

[B]Osobne podziekowania, usciski i buziaki dla[SIZE=3] Asiaczka[/SIZE] - za... WSZYSTKO ! :)


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witaj w domu, [B]Savannah[/B]!:lol::calus:
Ja też się cieszę, że mimo zmęczenie, niewyspania i innych niedogodności chwalisz trasę, wystawę, no i współtowarzyszy niedoli...:lol:.
I bardzo się cieszę, że już niedługo znowu będzie okazja do pogaduszek, spacerków, no i prawdziwej walki na ringu...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj w domu, [B]Savannah[/B]!:lol::calus:
Ja też się cieszę, że mimo zmęczenie, niewyspania i innych niedogodności chwalisz trasę, wystawę, no i współtowarzyszy niedoli...:lol:.
I bardzo się cieszę, że już niedługo znowu będzie okazja do pogaduszek, spacerków, no i prawdziwej walki na ringu...:lol:
Pzdr.[/quote]
Dzieki, dzieki!
Pochwały sie naleza wszystkim, zwłaszcza dlatego, ze byl to bardzo fajny busik :)
Ja tez juz na te pogaduszki, spacerki przebieram nozkami !! ale to faktycznie juz niedługo. Napisałam Ci ciekawego posta w Twojej galerii.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Mam chyba zdjecie Twojego psiutka z wyborow BoG. Nie jest zbyt udane, ale moge Ci przeslac, tylko zapytam autora o zgode, coby nie bylo, ze jestem kradziejka :cool3:[/quote]

Mozna mozna... ;) Ja sie tam wcale ne obraze :evil_lol:

Savannah i ja bardzi dziekuje, by nam bardzo milo ze pojechalas z nami i mam nadzieje ze bawilas sie dobrze bo my TAK :cool3:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj w domu, [B]Savannah[/B]!:lol::calus:
Ja też się cieszę, że mimo zmęczenie, niewyspania i innych niedogodności chwalisz trasę, wystawę, no i współtowarzyszy niedoli...:lol:.
I bardzo się cieszę, że już niedługo znowu będzie okazja do pogaduszek, spacerków, no i prawdziwej walki na ringu...:lol:
Pzdr.[/quote]


[B]Gratulacje !!!:lol: [/B]

P.S [B]To nie była Open Romania[/B].... Open Romania jest raz w roku i teraz dopiero będzie w październiku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi'][B]Savannah[/B], mam jego zdjęć więcej więc upominaj się u mnie aż do skutku to Ci je wszystkie wyślę, podaj mi na prv swój mail :)[/quote]

Dobra, wiec [B]Jovi [/B]upominam sie tutaj o fotki :lol::eviltong:;)
[quote name='blaira']Mozna mozna... ;) Ja sie tam wcale ne obraze :evil_lol:

Savannah i ja bardzi dziekuje, by nam bardzo milo ze pojechalas z nami i mam nadzieje ze bawilas sie dobrze bo my TAK :cool3:

pozdr.[/quote]
Jasne [B]Blaira[/B], ze bawiłam sie rownie dobrze jak wy! Jestem zdecydowanie na TAK jesli chodzi o ten wyjazd.. Bardzo mi sie podobało. Wiec pytam ponownie, gdzie robimy powtorke? :lol::razz: Pozdrowionka dla Was !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Dobra, wiec [B]Jovi [/B]upominam sie tutaj o fotki :lol::eviltong:;)

Jasne [B]Blaira[/B], ze bawiłam sie rownie dobrze jak wy! Jestem zdecydowanie na TAK jesli chodzi o ten wyjazd.. Bardzo mi sie podobało. Wiec pytam ponownie, gdzie robimy powtorke? :lol::razz: Pozdrowionka dla Was ![/quote]

Hmmm dobre pytanie...cos trzeba bedzie pomyslec:razz::razz::razz:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dla zainteresowanych filmiki z BIS DDS
[url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url]

i inne:
[url]http://www.animale.ro/editoriale/Dracula-Dog-Show-Targu-Mures-2007--a453.html[/url]

i tyle.
Niestety nadal nie ma akyualizacji na stronie dds`u :roll:


pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Atmosfera rewelacyjna!!! Moge miec a wlasciwie nie ja ale inni male pretensje do ring, bo moloy i owczarki niektore biegaly bo zwirze(wrecz wieksze kamyki)
ja osobiscie bylam bardzo zadowolona nawet zostalismy uwiecznieni(foto) wygrana BoG III :bigcool::bigcool::bigcool:
Byl jeszcze filmik niestety juz go nie ma pod wyzej wymienionym linkiem do artykulu rumunskiego, szkoda wielka szkoda.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...