Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

My sobie tez nie odpuscimy, ubiegłoroczna nam się bardzo spodobała i w tym roku meldujemy się na 100%, zgloszenie juz wyslane, hotel zarezerwowany:)
A biorąc pod uwagę że dodatkowo drugi CACIB to Open Romania to szkoda by było przegapic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alakanuk']Czy dobrze zrozumiałam, że Drakula odbywa się w nocy!!!!:angryy: Czy ktoś mógłby coś bliżej na ten temat napisać? Może i ja bym sie wybrała.[/quote]
Minimum jest w tym prawdy :) Wystawa zaczyna sie ok. godziny 16 - wcześniej, do 16 są wystawy specjalistyczne, klubowe wybranych ras. Jedynie finał Best In Show rozgrywany jest faktycznie o północy :)

Link to comment
Share on other sites

To musi niesamowicie wyglądać. Myślę, że warto sie wybrać aby coś takiego zobaczyć. Muszę to powaznie przemysleć. Tylko co na to moje futerko. Teraz rozpoczyna doroczną"wylinkę", nie wiem czy zdąży odrosnąć do 6-go września. Na stronie dotyczącej wystawy wyczytałam, że zgłoszenia będa przyjmować prawie do końca sierpnia. Mam więc dużo czasu.
A czy masz namiar na sprawdzony/ i może jeszcze niedrogi/ nocleg??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alakanuk']To musi niesamowicie wyglądać. Myślę, że warto sie wybrać aby coś takiego zobaczyć. Muszę to powaznie przemysleć. Tylko co na to moje futerko. Teraz rozpoczyna doroczną"wylinkę", nie wiem czy zdąży odrosnąć do 6-go września. Na stronie dotyczącej wystawy wyczytałam, że zgłoszenia będa przyjmować prawie do końca sierpnia. Mam więc dużo czasu.
A czy masz namiar na sprawdzony/ i może jeszcze niedrogi/ nocleg??[/quote]
Jest faktycznie na pewno inaczej :) Przewodniczący Związku Rumuńskiego Christan Stefanescu przebrany za księcia Dracule, "wyskakuje" z trumny itp...:evil_lol: Jeśli chodzi o nocleg, ja w zeszłym roku z moja świetna polska ekipą byłam w tym hotelu [url]http://www.chesa-turism.eu/[/url] hotel chyba wyniosl ok.20 euro za noc, plus sobie dodatkowo policzyli po naszym przyjeździe za psy jakieś 3 euro. Polecam, niedaleko wystawy, niedaleko Real - więc i zakupy można robić, a hotelik sympatyczny, cichy, ładny i ze śniadankiem.
Mam nadzieje że trochę Ci pomogłam :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, i jedyne co mi się niezbyt podobało, to, że wystawa w sobote Dracula była od 16 i organizatorzy mogli przewidzieć że sędziowanie na ringach będzie się kończyć jak już będzie ciemno... a tak ciemne ringi, a tu sędziowanie trwa w najlepsze... lekka paranoja :roll:.. Niektórzy wystawcy podjeżdzali autami przy ring i oświetlali sędziowanie światłami samochodów :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Savannah nocowalismy w tym samym hoteliku i faktycznie jest mily i czysty , to nowy obiekt ale faktycznie za psy sobie doliczali extra nas skasowali po 5 euro od futerka:(
Ogolnie wystawy nam sie podobaly i w tym roku robimy powtorke tylko w innym skladzie rudaskow:)
Co do ciemnosci to dzieki temu iz okazalo sie iz setery zostaly bez sedziego i szukano go nam w ostatnim momencie przeniesiono nas na ring honorowy a tam warunki byly nieporownywalnie lepsze:) jasno, rowno i bez kamieni.
Osobiscie polecam wekend w Rumunii !!!

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny. Nabieram coraz większej ochoty na ten weekend w Rumunii. :multi::multi:.
A czy miałby ktoś miejsce w autku, dla mnie i malamuta? / to takie wstępne pytanko/. Mój malamucik szybko zaprzyjaźnia się z małymi rasami oraz wszystkimi suczkami. Oczywiście dorzucam się do kosztów przejazdu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[QUOTE]Nie znam tylko sędziow w 1 gr.-owcz. szkockie.Czy ktoś zna też sędziego na Arad?[/QUOTE]

Ajjj, leniwa bestia z Ciebie ;) Wszystko podane na stronach Draculi i oddzialu AChR w Aradzie.

Dracula - kwalifikacja na Crufta: Chrisofer Habig (DE), Ro Open: Szabo Sandor (H)

Arad - Cupe Transilvaniei: Szabo Sandor (H), Ro Open: Roberto Schill (Ro) - tego pana nie polecam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Ajjj, leniwa bestia z Ciebie ;) Wszystko podane na stronach Draculi i oddzialu AChR w Aradzie.

Dracula - kwalifikacja na Crufta: Chrisofer Habig (DE), Ro Open: Szabo Sandor (H)

Arad - Cupe Transilvaniei: Szabo Sandor (H), Ro Open: Roberto Schill (Ro) - tego pana nie polecam :diabloti:[/quote]

No może nie leniwa-ale już troszke stara i niegramotna w internecie:evil_lol: A tak wogóle to proszę o podanie tych stron , bo te na które ja dotarłam ([URL="http://www.ach.ro"]www.ach.ro[/URL]) nie podają składów sędziowskich na te wystawy-chyba że to za duży wysiłek;)
Ps.Właśnie ponownie otworzyłam tą STRONĘ I ZNALAZŁAM DRACULADE!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...