Jump to content
Dogomania

Agrafka I jej Kijek :)


XXL

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']asiunia :) oj napewno jakos sie odplace sylwia lubi slodkie :)[/quote]masz na myśli ciężarówkę faworków :wink: :lol:[/quote]

hahah nie ograniczaimy sie do faworkow zawsze mozna wymslic jakies inne lakocie :D
(ciasta) albo cos innego :) :lol: :wink:[/quote]a jakie są jeszcze propozycje tych łakoci :-?

Patka łatwo się zastaffikować gorzej w drugą stronę :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']asiunia :) oj napewno jakos sie odplace sylwia lubi slodkie :)[/quote]masz na myśli ciężarówkę faworków :wink: :lol:[/quote]

hahah nie ograniczaimy sie do faworkow zawsze mozna wymslic jakies inne lakocie :D
(ciasta) albo cos innego :) :lol: :wink:[/quote]a jakie są jeszcze propozycje tych łakoci :-?

Patka łatwo się zastaffikować gorzej w drugą stronę :wink: :lol:[/quote]

hm drugie to juz slodka tajemnica ale tez zwiozane z wyrzerka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL']asiunia :) oj napewno jakos sie odplace sylwia lubi slodkie :)[/quote]masz na myśli ciężarówkę faworków :wink: :lol:[/quote]

hahah nie ograniczaimy sie do faworkow zawsze mozna wymslic jakies inne lakocie :D
(ciasta) albo cos innego :) :lol: :wink:[/quote]a jakie są jeszcze propozycje tych łakoci :-?

Patka łatwo się zastaffikować gorzej w drugą stronę :wink: :lol:[/quote]

hm drugie to juz slodka tajemnica ale tez zwiozane z wyrzerka :)[/quote]cholender dlaczego do Szczecina tak daleko :-? / ja lubię słodycze :oops: a faworki mam obiecane :angel: /

Link to comment
Share on other sites

W ten oto sposób Agraweczka próbuje odebrac kijek Tekili:)
[URL=http://www.zippyvideos.com/3951124811722146/obraz_235/][img]http://i1.zvhost.com/1/d/dihk4e64.jpg[/img][/URL]
Tomek za ten filmik i dwa kolejne na Lazy temacie naleza mi sie te pyszne donaty! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']W ten oto sposób Agraweczka próbuje odebrac kijek Tekili:)
[URL=http://www.zippyvideos.com/3951124811722146/obraz_235/][img]http://i1.zvhost.com/1/d/dihk4e64.jpg[/img][/URL]
Tomek za ten filmik i dwa kolejne na Lazy temacie naleza mi sie te pyszne donaty! :lol:[/quote]

haha moze dzis po zajenciach na stadionie otszymasz zaplate oile matulka zrobila cos slodkiego do szamania ale biorac pod uwage ze jest niedzila to napewno jest cos smacznego (slodkiego) ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska']Czekamy na następne sesyjki 8)[/quote]


alu dobra wiadomosc nie bendziesz musial czekac dlug ;) bo do jutra zaladwie :P :lol:[/quote]

Następny kłamca!!!

Kto załatwi? Kto załatwi??? :evilbat:[/quote]

haha przeciesz nie ja tylko ciocia lazy haha :)
bo ja tu tylko wpadam a ty z sylwia jestescie adminami tej galeri haha :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='LAZY'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska']Czekamy na następne sesyjki 8)[/quote]


alu dobra wiadomosc nie bendziesz musial czekac dlug ;) bo do jutra zaladwie :P :lol:[/quote]

Następny kłamca!!!

Kto załatwi? Kto załatwi??? :evilbat:[/quote]

haha przeciesz nie ja tylko ciocia lazy haha :)
bo ja tu tylko wpadam a ty z sylwia jestescie adminami tej galeri haha :)[/quote]
:roflt: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='LAZY'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska']Czekamy na następne sesyjki 8)[/quote]


alu dobra wiadomosc nie bendziesz musial czekac dlug ;) bo do jutra zaladwie :P :lol:[/quote]

Następny kłamca!!!

Kto załatwi? Kto załatwi??? :evilbat:[/quote]

haha przeciesz nie ja tylko ciocia lazy haha :)
bo ja tu tylko wpadam a ty z sylwia jestescie adminami tej galeri haha :)[/quote]
:roflt: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

nom tak cala prawda jest taka :) ja tu jestem przejazdem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']No! Dobrze, ze sie poprawiles, bo mieszkasz niedaleko i mólgbys stac sie moja dzisiejsza ofiara! :evilbat:[/quote]

hura dzieli nas ciemna uliczka :) bende pamietac o twoich grozbach jak bende ci ciacho wreczac :P hhahahhah :P :lol: :angel: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='LAZY']No! Dobrze, ze sie poprawiles, bo mieszkasz niedaleko i mólgbys stac sie moja dzisiejsza ofiara! :evilbat:[/quote]Lazy , nie wolno grozić :-? :lol: :lol:[/quote]

lazy mi nie grozi ;) bo wtedy by cicha nie dostala :)
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='LAZY']No! Dobrze, ze sie poprawiles, bo mieszkasz niedaleko i mólgbys stac sie moja dzisiejsza ofiara! :evilbat:[/quote]Lazy , nie wolno grozić :-? :lol: :lol:[/quote]

lazy mi nie grozi ;) bo wtedy by cicha nie dostala :)
:lol:[/quote]rany nie widzisz że ja cię bronię 8) / ile ciasteczek dostanę :roll: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='LAZY']No! Dobrze, ze sie poprawiles, bo mieszkasz niedaleko i mólgbys stac sie moja dzisiejsza ofiara! :evilbat:[/quote]Lazy , nie wolno grozić :-? :lol: :lol:[/quote]

lazy mi nie grozi ;) bo wtedy by cicha nie dostala :)
:lol:[/quote]rany nie widzisz że ja cię bronię 8) / ile ciasteczek dostanę :roll: /[/quote]

hahahah zakare ze myslisz o ciachach tylko to nic :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...