Jump to content
Dogomania

Książki weterynaryjne


Powla

Recommended Posts

Taak... słyszałam o nim... ;) rzeczywiście jest wart swojej ceny?

"książki weterynaryjne" - chodzi mi o wszystkie książki (również podręczniki) związane z weterynarią, chorobami i ich leczeniem, głównie chodzi mi o końskie ale inne też by się przydały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Powla']W żadnym kiosku go jeszcze nie namierzyłam ale zastanawiam się nad prenumeratą [url]www.magwet.pl[/url] ;)[/quote]

Sorki, nie było mnie w necie.

Tak... W prawie żadnym kiosku go dostac sie nie da. Tylko prenumerata. Ceny 17zł wart nie jest :-? ale prenumerata dla studentów weterynarii kosztuje 'tylko' 99zł i tej ceny jest już wart! :D

Radze poszukac sobie studenta wet i za zgodą skorzystac z danych osobowych i ewentualnie podzielic sie lekturą.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

"Kynologia. Wiedza o psie." - to coś ala podręcznik - omówione najważniesze schorzenia psów (oprócz tego także inne działy).

Wiesz - sądzę, że najlepiej zrobisz, jak po prostu przejrzysz ofertę księgarni - zajrzyj na stronę wyd. Galaktyka - na pewno mają w ofercie coś na temat koni. W księgarni Merlin lub Gandalf także mają spory dział z poradnikami o zwierzętach (różnych). Możesz zobaczyć też w działach "księgarnia" np. w Karusku.

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłam taką ksiązke, nie wiem czy jeszcze sprzedawaną bo znalazłam ją tylko w wilcy.pl ale z nakładu wyczerpanego, bo wiem,ze kiedys była: [URL="http://www.wilcy.pl/index.php?action=katalog&idp=old&ide=14&str=0"]http://www.wilcy.pl/index.php?action=katalog&idp=old&ide=14&str=0[/URL]

Dla mnie to ona nie jest, bo weterynaria to dla mnei czarna magia, a mi jest potrzebna zwykła ksiazka o chorobach psó, urazach itp.-więc jaką poleciacie?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, na rynku jest kilka książek o chorobach i schorzeniach psów, ale nic o nich nei wiedząc nie chce kupowac w ciemno , a we wrocku nigdzie nie znajde.

Tak, jest strasznie droga. Niegdyś kosztowała ponad 400zł, teraz nie wiem, bo nei podali ceny

Link to comment
Share on other sites

Na allegro była za 280.
Ja mam taką książkę "Mój pies. Poradnik właścicieli czworonogów." John i Caroline Bower. Jest tam sporo o zdrowiu i chorobach - omdlenia, padaczka, zaburzenia błędnikowe, biegunki, problemy urologiczne itp itd. Książka fajna, kolorowa - ze zdjęciami i ilustracjami co ważne. Ale nie wiem, czy coś takiego by ci odpowiadało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...