Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']:bigok: ....wow!!!Gratuluje pamieci lub doskonalego kojarzenia.

Ja na poczatku tez bylam w szoku,jak zobaczylam jej zdjecie!!!!Normalnie klon.....nie wiem jak na zywo wypadnie porownanie ,ale na zdjeciach sa podobniutkie!!![/quote]
dlatego myslalam, ze to Bulka:)))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']aaa zgadlam:) no to wiekszosc dzieci zuniowych zobacze na zywo w przyszlym sezonie wyst. fajnie;
res- bulka chyba ciut jasniejsza, co?[/quote]

Bulka jest teczowa...hihihihi,na glowie oprocz rudosci ma jakies odcienie vanilli,lapki jak u bernenczyka,grzbiet jak na razie czarnusienki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']A dziadek od strony ojców?? Berry?? to co?? nie bkliskie? Maja tego samego dziadka[/quote]

No tak,dziadek jako jedyny jest wspolny,ale matki z calkiem innych linii.
Podobienstwo mnie zaskakuje ,bo czasem mozna spotkac rozne szczenieta z jednego moitu,a tu dalekie kuzynki jak klony :-D

Link to comment
Share on other sites

A ja już po zakupach. Tasi śiwntucha była niegrzeczna i Mikołaj nie przyniesie jej żadnego smakołyku. Najadła się czegos brzydka dziewczynka i chorowała całą noc. Nio i doigrała się, bo Mikołaj przyniesie jej gorzkie lekarstwa.

Mówie Wam koszmarna noc !!! Ale na szczęście już Tasminek wariuje i chyba wsadze jej pod drzewko nowa piłeczke;-) Chociaż nie wiem czy ten odkurzacz nie wciągniej jej odrazu:) Utrapienie z tą moją dziewczyną.

Az jej uszka klapły ze zmartwienia:lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...