Jump to content
Dogomania

Kama ,Hugo i Dulcynea


BoJa2

Recommended Posts

[quote name='Złośnica']właśnie tak by było :diabloti: nawet mamy specjalne miesjce na ogrodzie do takich rytuałów :p ZA-PRA-SZA-MY na grilla :razz:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:będziecie świnkę grillować;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Złośnica']właśnie tak by było :diabloti: nawet mamy specjalne miesjce na ogrodzie do takich rytuałów :p ZA-PRA-SZA-MY na grilla :razz:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyjade, ale najsamprzód znajde niańke dla Clockworka... jest stary, żylasty, i takie tam... na grila sie nie nadaje :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']jak wróce do domku to pokaże wam jak tatuś Dulki grilluje takie stare wyżyłowane czarnuchy :evil_lol: coby córka w konću zmądrzała i wiedziała co i jak :cool3:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o matko... taka miła dziewczynka a ileż w niej nienawiści i przemocy :smhair2::smhair2::smhair2:
proszę o wyrozumiałośc :modla::modla::modla: prosze, błagam :modla::modla::modla: bede grzeczna :roll::roll::roll:
a tera ide załatwić czarnucha- w miare humanitarnie :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']załatw go, załatw go !!! a wtedy sprezentuję ci wierną a może i lepszą wersje Lugerka, OCZYWIŚCIE BIAŁĄ :diabloti: będziecie z Dulczyńskimi rodzinką :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze... nigdy nie powtarzaj tego przy moim Pawciu, bo jeszcze tego samego dnia Klocuszek zginie w tajemniczych okolicznościach :roll::roll:

i tyle go widzieli...
[/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/06b24f014ae66637.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/23/06b24f014ae66637med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']załatw go, załatw go !!! a wtedy sprezentuję ci wierną a może i lepszą wersje Lugerka, OCZYWIŚCIE BIAŁĄ :diabloti: będziecie z Dulczyńskimi rodzinką :loveu:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:diabloti:nie załatwi ...przejmuję Klocuszka...bedziem się mścić na was:diabloti::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Kuzyn Adwokat nie da zrobić mu krzywdy:eviltong:
[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze... nigdy nie powtarzaj tego przy moim Pawciu, bo jeszcze tego samego dnia Klocuszek zginie w tajemniczych okolicznościach :roll::roll:

i tyle go widzieli...
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06b24f014ae66637.html[/URL]
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Będą szczeniaczki:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

[URL]http://images24.fotosik.pl/22/bad11835276cbf67.jpg[/URL][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde cichaj!!!! bo tera złośnica Lugerowa udusi i Klocka i Dulke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Dulke nie...dziociom wiele rzeczy się wybacza, ale ten czarnuch musi zniknąć :mad: [B]PAWCIU....PAWCIU...halo halo....mam dla Ciebie prezenta :razz: [/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:czarnuszek nie zniknie ...;)...
taaa tera Pawcia chce przekupić ....pewno bullką jakowąś:evil_lol:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a tak Lugerek dla Pawcia zgriluje czarnucha na miekko :diabloti: żeby Pawciu mógł mieć śliczną białą świnkę :loveu: a Dulka koleżankę.

[url]http://img409.imageshack.us/img409/5931/img1547oi2.jpg[/url]
Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Canon+PowerShot+A710+IS&make=Canon"]Canon PowerShot A710 IS[/URL] at 2007-07-11

[COLOR=DarkGreen][B]fotka ciutek przyduża[/B][/COLOR] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']a tak Lugerek dla Pawcia zgriluje czarnucha na miekko :diabloti: żeby Pawciu mógł mieć śliczną białą świnkę :loveu: a Dulka koleżankę.

[URL]http://img409.imageshack.us/img409/5931/img1547oi2.jpg[/URL]
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
no i masz przechlapane- Pawcio przeczytał.... i zupełnie nie wiem co sie dzieje na balkonie ... Klocek skomle jak wścieknięty:crazyeye::crazyeye::crazyeye:











o już nie skomle... pod balkonem pojawiła sie dziura- jak lej po bombie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: ale Maga nie jest murzynką tylko biała:eviltong:...więc Pawcio ma białą koleżankę ....
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no właśnie ... Pawcio ma białą swinke :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no właśnie ... Pawcio ma białą swinke :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...o to nowość ...o swince nic nie wiedziałam ...ale tajmniczy:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']jeny, czy znajdę tu właścicielkę tej galerii??? :-o Trzy razy sie upewniałam, czy [U][B][SIZE=3]się nie pomyliłam[/SIZE][/B][/U] i nie wlazłam do Klocusiowej, albo Alicji...:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumiem że u NAS bywasz jak sie pomylisz :cool1:
a swoją drogą... ktoś musi zaniedbanych blożków pilnować... cóż- padło na nas :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']jeny, czy znajdę tu właścicielkę tej galerii??? :-o Trzy razy sie upewniałam, czy się nie pomyliłam i nie wlazłam do Klocusiowej, albo Alicji...:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....właścicielka chyba cósik w rozjazdach;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc..... nie zaczyna sie zdania od a więc....
a więc: właśnie dzwoniła do mnie właścicielka blogasa i informuje- jest na wyjeździe, jest na dogo, obserwuje co sie dzieje- zapomniała hasła :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B] poodpisuje wieczorkiem jak wróci, a tymczasem MY mamy zaopiekować sie Dulkowym blogasikiem


tak mówiłaś Dulkowa... prawda?? mamy nagadać ile wlezie :roll::roll::roll:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc..... nie zaczyna sie zdania od a więc....
a więc: właśnie dzwoniła do mnie właścicielka blogasa i informuje- jest na wyjeździe, jest na dogo, obserwuje co sie dzieje- zapomniała hasła :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B] poodpisuje wieczorkiem jak wróci, a tymczasem MY mamy zaopiekować sie Dulkowym blogasikiem


tak mówiłaś Dulkowa... prawda?? mamy nagadać ile wlezie :roll::roll::roll:
[/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no to ...jechane :multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a więc Dziewczynki ....posikałam się prawie w majty jak zlustrowałam Klocusiów :lol: :lol: :lol: i niestety albo stety najazd Złośnicy z Lugerkiem i błękitnym Pitbulem nieuchronny :mad: czekam tylko na datę tego naszego uroczego zapwne spotkania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...