Jump to content
Dogomania

Kama ,Hugo i Dulcynea


BoJa2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry bardzo... ;)
czy moja wnusia już zdrowa ?
i czy zgłoszona już na wystawę w Ustroniu żeby pokazać live jak to się ślicznie ustawia ???????
Bo jak nie to się Złośnica zdenerwuje :mad: i Lugerek też i nie będzie już pucu-pucu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Dzień dobry bardzo... ;)
czy moja wnusia już zdrowa ?
i czy zgłoszona już na wystawę w Ustroniu żeby pokazać live jak to się ślicznie ustawia ???????
Bo jak nie to się Złośnica zdenerwuje :mad: i Lugerek też i nie będzie już pucu-pucu :cool3:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:oj tak babciu Magdo sprawimy im manto .......już Dulke na Ustroń dawać:multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Dzień dobry bardzo... ;)
czy moja wnusia już zdrowa ?
i czy zgłoszona już na wystawę w Ustroniu żeby pokazać live jak to się ślicznie ustawia ???????
Bo jak nie to się Złośnica zdenerwuje :mad: i Lugerek też i nie będzie już pucu-pucu :cool3:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy ja dobrze widze?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tatko Duleczki :cool3::cool3::cool3: ten wielki jak job twoju mać ... największy ze świnek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dulkowa... piszy ty mnie tukej jak tam Duleczka po wycince?? bo Pan Clockwork chciałby odwiedzić pania Dulke- ale zdrową już ... jak długo jeszcze mamy czekac :x
sie wprosiłam do cie :diabloti:


[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Przecież Ci napisałam:p parę postów wcześniej,że za 10 dni ściągamy szewki i Dusia będzie nówka sztuka nie śmigana:loveu: i do dyspozycji Klocusława Jastrzębskiego:lol:

Żłośniczko - Dulka jeszcze nie zgłoszona:oops: :oops: .bo nam umknęło trochę czasu,ale chyba jeszcze można???Oświeć nas laików:oops: w tej kwestii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:oj tak babciu Magdo sprawimy im manto .......już Dulke na Ustroń dawać:multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

A pojedziesz pokibicować???:hmmmm: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']zgłoszenia i opłaty na Ustroń do 15 czerwca. Jak staniecie na lokacie, a mam nadzieję że TAK !! to będzie miła niespodzianka z częściowym udziałem tatuśka :p[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:zdradź tajemnicę;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Dobry:cool1: Doszłam i tu.I muszę stwierdzić,że zdjęć świniaka w tym blożku zdecydowanie za mało:roll:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]dołaczam się....ni mo zdjęć mojej ulubienicy:-o:placz:

mimo wszystko................witam Cię
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']Przecież Ci napisałam:p parę postów wcześniej,że za 10 dni ściągamy szewki i Dusia będzie nówka sztuka nie śmigana:loveu: i do dyspozycji Klocusława Jastrzębskiego:lol: [/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i że niby co... mam grzebać po blogasku kiedy to pisałaś i kiedy mija te 10 dni rekonwalescencji... i wogóle?? :angryy: pytam bo ściągnięcie szwów nie jest jednoznaczne z możliwością ganiania tegoż samego dnia...
musimy sie spieszyć bo po wystawie może Dulka już nie bedzie chciała zerknąć na bydle kundla zwanego Clockworkiem :diabloti:

[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Hugo-Kochaś']Cześć kobitki:multi:

Przed chwilką zgłosiłam Dusie na Tą wystawe.liczęAlicjo ,że z nami pojedziesz;)

Zdjęcia najprędzej po weekendzie:p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też ja też chcem jechać!!!:multi::multi: i pojade..:multi::multi: kiedy to?? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']Cześć kobitki:multi:

Przed chwilką zgłosiłam Dusie na Tą wystawe.liczęAlicjo ,że z nami pojedziesz;)

Zdjęcia najprędzej po weekendzie:p[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)mlduje swą gotowość ...ale dokładnie to będę wiedzieć już jak przyjdzie czas:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też ja też chcem jechać!!!:multi::multi: i pojade..:multi::multi: kiedy to?? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

1 lipca 2007r w USTRONIU.

Znaczy się klakierke mamy zapewnioną:evil_lol: :lol:


Vectra - czy zdecydowałaś się już na Będzin z Franulkiem?????Bo może wtedy też pojedziemy????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']1 lipca 2007r w USTRONIU.

Znaczy się klakierke mamy zapewnioną:evil_lol: :lol:


Vectra - czy zdecydowałaś się już na Będzin z Franulkiem?????Bo może wtedy też pojedziemy????[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]jak TZ klakierki pojdzie do pracy to doopa nie dojade .....:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W Będzinie mam zamiar być ....... jeśli nie zdarzy się coś przed tym .......
w poniedziałek go zgłoszę , tylko on nadal nie umie stać i się prezentować na smyczy [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...