Jump to content
Dogomania

TEN - briard udomowiony :)


Teklunia

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']nie mów głosno o tym strzyżeniu [SIZE=1][COLOR=white]- Jolcia Ci ten pomysł z głowy wybije :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/quote]zeby mi go wybic z głowy, Jola będzie tu musiała przyjechać i wreszcie ją poznam :p

więć głośno powtarzam -[B][SIZE=4] Jolu, ostrzygę Tena jeśli mnie osobiści enie powstrzymasz[/SIZE][/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']hahaha oj Kaśka :evil_lol:

ale wiesz co? Jakoś mi tak ostatnio strasznie wesoło w pracy :p[/quote]no i to jest najważniejsze!!!

ja moja też bardzo lubię :) praca może i marna ;) ale najważniejsze, zeby z checia tam chodzic a nie zmuszac si e przez całe zycie do czegos czego sie nie lubi! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']no i to jest najważniejsze!!!

ja moja też bardzo lubię :) [B]praca [/B]może i marna ;) ale najważniejsze, zeby z checia tam chodzic a nie zmuszac si e przez całe zycie do czegos czego sie nie lubi! :)[/quote]
hmm ja mogę inaczej napisać to słówko :evil_lol: no ale niewazne. Ważne ze jest wesoło i nie idę do pracki z niechęcią a wręcz przeciwnie.... szkoda mi tylko niezmiennie Axelka :-( biedactwo 2 razy w tygodniu siedzi sam aż po 6,5 godziny tj aż Paula wróci ze szkoły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']zeby mi go wybic z głowy, Jola będzie tu musiała przyjechać i wreszcie ją poznam :p

więć głośno powtarzam -[B][SIZE=4] Jolu, ostrzygę Tena jeśli mnie osobiści enie powstrzymasz[/SIZE][/B] ;)[/quote]
[B]ZWARIOWALA BABA z tej abstynencji od dogo!! Zwariowala! obciac?ja Ci dam!!!! Nie wolno, ani szybko! TOZzawiadomie, Tena ukradne,aCiebie sie z rodziny wyrzekne! Nozyczki precz od Tenka!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']czesć kumoszki moje kochane :buzi:[/quote]

co znaczy slowo kumoszki ? :cool3:

[quote name='Teklunia']tym razem na krócej zniknelam ;)[/quote]

jak Ci nie wstyd, ze w oogle zniknelas co? :eviltong:


[quote name='Teklunia']a oproszę Cię bardzo! nie przestraszyłas mnie tą groźbą mówiąc szczerze :p
;)[/quote]

taaa? :cool3: w porzadku, wiec poczekam az sie urodzi co sie ma urodzic i przyjade z dwoma duzymi, kilkoma malymi i majorem :cool3: a no i Gaje wezme, jeszcze Jole namowie.. wezmiemy kije bejsbolowe i bedziecie biedni :diabloti:

[quote name='Teklunia']a wiesz, ze my tez sie zastanawiamy czy by go nie obstrzyc :oops:

wiem, wiem briardom sie tego nie robi, ale... jakoś tak mnie kusi, zeby znowu był takim pociesznym kłebuszkiem, jak kiedys :)[/quote]

pogielo?????? :-o :-o :-o

[quote name='Teklunia']zeby mi go wybic z głowy, Jola będzie tu musiała przyjechać i wreszcie ją poznam :p

więć głośno powtarzam -[B][SIZE=4] Jolu, ostrzygę Tena jeśli mnie osobiści enie powstrzymasz[/SIZE][/B] ;)[/quote]

ja Ci zaraz dam go ostrzyc! swoje wlosy obetnij ;) :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='sota36'][B]ZWARIOWALA BABA z tej abstynencji od dogo!! Zwariowala! obciac?ja Ci dam!!!! Nie wolno, ani szybko! TOZzawiadomie, Tena ukradne,aCiebie sie z rodziny wyrzekne! Nozyczki precz od Tenka!!![/B][/quote]
no no no!
no wlasnie! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Wy tu nie gadajta tylko foty wstawiajta ;-) ehehheheh
Boszzzzzzzzzzzzz KASIA !!!! NIE WOLNO RUSZAC KUDEłKóW TENULKA!!!!!!!!!!

Protestuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

[quote name='sota36'][B]ZWARIOWALA BABA z tej abstynencji od dogo!! Zwariowala! obciac?ja Ci dam!!!! Nie wolno, ani szybko! TOZzawiadomie, Tena ukradne,aCiebie sie z rodziny wyrzekne! Nozyczki precz od Tenka!!![/B][/quote]
o kurcze, ale podpadlam:crazyeye: ;)

zastanowie sie jeszcze ;) :evil_lol:


[quote name='eria']no widzisz Kasia-od razu wiedziałam jak Jolcia zareaguje!! :evil_lol: :evil_lol:[/quote]no i wykrakałaś ;)

[quote name='panienkabubu']ja Ci zaraz dam go ostrzyc! swoje wlosy obetnij ;) :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
[/quote]swoich nie moge - zapuszczam do ślubu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']o kurcze, ale podpadlam:crazyeye: ;)

[B][U] zastanowie sie jeszcze ;) [/U][/B]:evil_lol:


no i wykrakałaś ;)

swoich nie moge - zapuszczam do ślubu ;)[/quote]Ty Kasienko - bez urazy - juz lepiej nie zastanawiaj l... czasem zastanawianie sie szkodzi, a tu jest ewidentny przyklad tego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']o kurcze, ale podpadlam:crazyeye: ;)

zastanowie sie jeszcze ;) :evil_lol:


no i wykrakałaś ;)

swoich nie moge - zapuszczam do ślubu ;)[/quote]


hahahahah
podpadłas Kochana podpadłas :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


no widzisz :P TEN tez zapuszcza :eviltong: :eviltong:

no nie obcinaj go :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']No ja tez juz jestem:p A beda jakies ciekawe zdjecia? Ale calego Tena razem z kudelkami:mad::eviltong:[/quote]beda, beda... cirpliwość jest cnotą ;)


[quote name='sota36']Ty Kasienko - bez urazy - juz lepiej nie zastanawiaj l... czasem zastanawianie sie szkodzi, a tu jest ewidentny przyklad tego!!![/quote]

[quote name='panienkabubu']hahahahah
podpadłas Kochana podpadłas :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]
no właśnie widzę :lol:

Jolu, wybacz mi to krotkotrwałe zacmienie umyslu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8329/negative021211zb8.jpg[/IMG]
Prawie jak wilczarz :jumpie:

Droga Katarzyno !! Widzę, że nie tylko ja mam Cię za paskude :eviltong: I nie tylko ja uważam, że nie ładnie tak znikać :motz:
Tylko dlaczego mi urządzasz o to awanturę hlip hlip....
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36'][SIZE=7][COLOR=Magenta]YES!YES!YES! KASIU = KOCHAM CIE!!!![/COLOR][/SIZE][/quote]a ja Ciebie :buzi:

[quote name='Gosiek']cześć Kasieńko.... jeszcze jestem :multi:

a Ty?[/quote]a ja tez :) chioć z przerwami...

[quote name='panienkabubu']hahahaha

widzisz jak Jolci mało do szczescia potrzeba :evil_lol:

Takiego łądnego Tenka chcialas siersci pozbawic, no nie ładnie ;)[/quote]jak tak tylkko kokietowałam ;) :oops:

[quote name='mamabazyla']
[CENTER] Droga Katarzyno !! Widzę, że nie tylko ja mam Cię za paskude :eviltong: I nie tylko ja uważam, że nie ładnie tak znikać :motz:
Tylko dlaczego mi urządzasz o to awanturę hlip hlip....
[/CENTER]
[/quote]to Ty tęskniłaś po prostu, tak? i stąd te wymówki... ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Navy][I][B]Witanko;-) .....awanturujesz sie o randki Zuzolki a nawet fotek kawalera nie pokazesz ...;-) jak Zuzol ma sie zchwycac taki przystojnym kawalerem skoro go nie widac ????????????
Buziole
[/B][/I][/COLOR][/quote]bo Zuzia powinna mieć jego obraz w sercu!!!:razz:

[quote name='mmbbaj']Cześć Kasieńko :multi: A ty wiesz, że ja zdjątek Tenusia u ciebie też nie widzę :placz: Tak mam ze wszystkimi fotami, które idą przez Image shecka :placz:[/quote]coś Ty? a dlaczego? ja nie mam z tym problemów...
ale może dlatego nie widzisz, że ich ostatnio nie wstawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Heeej :multi: :buzi:
Kasiulko nie mozna tak zaniedbywac nas i DGM :cool3:[/quote]no więc dlatego wróciłam :)

i nawet psa Wam pokaże ;)
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6016/p1070055lr5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img472.imageshack.us/img472/8675/p1070076bf7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1931/p1070089mf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/417/p1070084zn0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...