Jump to content
Dogomania

CAC Mosonmagyarovar 18.09.05 Wegry - kto bedzie ??


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='dorotal'][quote name='Elitesse']moje zgłoszenia poszły tylko mam nadziejej ze uda mi sie pojechać
czy na Wegrzech 3 x r.CAC daja jednego CAC ?[/quote]
Z tego co Bogarka mi przyslala to nie. r.CAC przechodzi w CAC, jesli CAC dostal champion Wegier[/quote]

a to dobrze wiedziec bo ja zaczynam sie starac o dwa Championaty dla swoich suczek :)
podoba mi sie ze tylko jeden cac musi byc z miedzynarodowki wiec sobie po krajowkach troszke pojezdze

mam jeszcze jendo pytanie - oni maja cgampionat wegier i show championat i trzeba 4/6 cac ale czy te 4 z championa mozna wykorzystac do show czy od nowe trzeba zdobywac - w sumie 10 cac ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izam']a jdąc na taką wystawe oprocz psów zabierasz jeszcze kogos np znajomego tłumacza?[/quote]

tlumacz jest niepotrzebny :) jestem w stanie sie dogadac po angielsku co w sekretariacie wystawy i w hotelach wystarcza
ale staram sie jechac z kims znajomym bo przewaznie biore kilka psow ze soba i sama nie dalabym rady

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Elitesse'][quote name='dorotal'][quote name='Elitesse']moje zgłoszenia poszły tylko mam nadziejej ze uda mi sie pojechać
czy na Wegrzech 3 x r.CAC daja jednego CAC ?[/quote]
Z tego co Bogarka mi przyslala to nie. r.CAC przechodzi w CAC, jesli CAC dostal champion Wegier[/quote]

a to dobrze wiedziec bo ja zaczynam sie starac o dwa Championaty dla swoich suczek :)
podoba mi sie ze tylko jeden cac musi byc z miedzynarodowki wiec sobie po krajowkach troszke pojezdze

mam jeszcze jendo pytanie - oni maja cgampionat wegier i show championat i trzeba 4/6 cac ale czy te 4 z championa mozna wykorzystac do show czy od nowe trzeba zdobywac - w sumie 10 cac ??[/quote]
Ja się wybierałam na tę wystawę, ale... jak zobaczyłam, że w ten sam dzień sam Klubówkę V grupy, to musiałam odpuścić. Szkoda.

Co do tytułów węgierskich, to oni mają:
Hungaria Junior Champion
Hungaria Champion
Hungaria Show Champion
Hungaria Grand Champion.

Do H.CH. + H.Sh.CH możesz wykorzystać te same CAC-e. Natomiast do "Granda" musisz miec - przede wszystkim - tytuł Championa Węgier i wystawiać psa w kl. championów. No i wygrywać w tej klasie.

W przyszłym roku na pewno będę przynajmniej na 2 wystawach węgierskich, bo chcę zacząć ichniejszy championat dla Gusia-pręgusia i Hipki. No i może uda mi się skończyć "Granda" z Farikiem (potrzebuje tylko jednego CAC-a + BOB z kl. championów).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Elitesse[/b] - masz u mnie coś dobrego (jeszcze nie wiem, co, ale masz!) za Twoją pamięć o baskach.
pzdr.[/quote]

a to dlatego ze mi sie te psiaki juz od lat podobaja :) i jak w koncu dorobie sie czegos wiekszego niz kawalerka to jakis basenji na pewno bedzie mi sie pod nogami platal :)..obok faraona i cirneco oczywiscie ! no i moze jakis pondenco hihihi ehh plany ! a na razie musze sie zadowolic 4 brodaczami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To zawsze się przydaje. A Elitesse ma u nas tak dużó plusów i zasług, że nawet nie wypada nie trzymać za jej psiaki kciuków, prawda?
[b]Elitesse[/b] - jedziesz sama czy grupą?
Pzdr.[/quote]

jade sama z TZtem i dwiema suczkami - o ile mi oczywiscie zgloszenia przyjeli :)
a kciuki zawsze sie przydaja ! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...