Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[img]http://img314.imageshack.us/img314/538/patyk55tc.jpg[/img]

A potem będą mu d...ą drzazgi wychodzić...Ja to z Sarą przerabiałam.
A grudniaczek pieknie ci kwitnie. Moj tez zamiast na Boże Nardzenie to czasami wcześniej kwitnie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][img]http://img314.imageshack.us/img314/538/patyk55tc.jpg[/img]

A potem będą mu d...ą drzazgi wychodzić...Ja to z Sarą przerabiałam.
A grudniaczek pieknie ci kwitnie. Moj tez zamiast na Boże Nardzenie to czasami wcześniej kwitnie. :roll:[/quote] no temu grudnikowi to wyjątkowo się pory roku pochromoliły :evil: 8)
Agga drewienka Ozzy wypluwa :wink: a jak mu coś wpadnie to idzie ulicą i kaszle jak zaawansowany gruźlik :oops: :lol: :lol: :lol:

kurcze mamy [b] 200 STRONKĘ[/b] :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucy*']No ten Cielaczek to dopiero uroczy :lol: :loveu: :loveu:


Dwusetna stronka :klacz: :klacz: :klacz: i kiedy to zleciało ?? :niewiem:[/quote] :wink: aż sama się dziwię :drinking: :drinking: :drinking: :wink: za następne stronki 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC']Zauważyłam,że żadko kiedy Ozzy pokazuje cały pychol na zdjęciach :-? Zawsze ten łepek ma gdzieś obrócony :evilbat:[/quote]
a ja Ci fachowo wytlumacze dlaczego :lol: ..Odwrocenie glowy jest sygnalem uspokajacym u psa,czesto tak robia jak czuja sie niepewnie w jakiejs sytuacji-poobserwuj na przyklad pierwsze zapoznanie z jakims psem twojego psa-na 90% odwroci glowe na bok :wink: ..No i Ozzy pewnie niepewnie czuje sie przed obiektywem...
Ala-on jest niesamowity :P :P :P[/quote]

Hihi to widocznie moje psy widocznie zawsze się pewnie czują przy obiektywnie bo tak się nastwiają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC']Zauważyłam,że żadko kiedy Ozzy pokazuje cały pychol na zdjęciach :-? Zawsze ten łepek ma gdzieś obrócony :evilbat:[/quote]
a ja Ci fachowo wytlumacze dlaczego :lol: ..Odwrocenie glowy jest sygnalem uspokajacym u psa,czesto tak robia jak czuja sie niepewnie w jakiejs sytuacji-poobserwuj na przyklad pierwsze zapoznanie z jakims psem twojego psa-na 90% odwroci glowe na bok :wink: ..No i Ozzy pewnie niepewnie czuje sie przed obiektywem...
Ala-on jest niesamowity :P :P :P[/quote]

proste wytłumaczenie: to ze mnie taki słaby fotograf ,że Ozzy woli na to nie patrzeć :evil:


Ala,za 200 stronkę i następne :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka'][quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC']Zauważyłam,że żadko kiedy Ozzy pokazuje cały pychol na zdjęciach :-? Zawsze ten łepek ma gdzieś obrócony :evilbat:[/quote]
a ja Ci fachowo wytlumacze dlaczego :lol: ..Odwrocenie glowy jest sygnalem uspokajacym u psa,czesto tak robia jak czuja sie niepewnie w jakiejs sytuacji-poobserwuj na przyklad pierwsze zapoznanie z jakims psem twojego psa-na 90% odwroci glowe na bok :wink: ..No i Ozzy pewnie niepewnie czuje sie przed obiektywem...
Ala-on jest niesamowity :P :P :P[/quote]

proste wytłumaczenie: to ze mnie taki słaby fotograf ,że Ozzy woli na to nie patrzeć :evil:


Ala,za 200 stronkę i następne :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug:[/quote]no nareszcie moja sąsiadeczka wpadła na drinka 8) :drinking: :drinking: :drinking: za Ozzulcowe 200 stron i za przyszłe strony Galerii Tufficzka :wink: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']no nareszcie moja sąsiadeczka wpadła na drinka 8) :drinking: :drinking: :drinking: za Ozzulcowe 200 stron i za przyszłe strony Galerii Tufficzka :wink: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]

zdązyłam w ostatniej chwili ! :beerchug:

:hmmmm: a co do galerii Tuffikowej, :niewiem: to nie wiem, kto by chciał takiego szkraba oglądać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka'][quote name='Alicjarydzewska']no nareszcie moja sąsiadeczka wpadła na drinka 8) :drinking: :drinking: :drinking: za Ozzulcowe 200 stron i za przyszłe strony Galerii Tufficzka :wink: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]

zdązyłam w ostatniej chwili ! :beerchug:

:hmmmm: a co do galerii Tuffikowej, :niewiem: to nie wiem, kto by chciał takiego szkraba oglądać[/quote]oj byli chętni 8) a jakby co to duze foty wstawimy i nie bedzie malutki :wink: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']jaaa 200 stronka :D :drinking: :drinking: no no galeria ma wziecie 8) :lol:[/quote] :oops: :wink: staramy się jak możemy :wink: :drinking:[/quote]
no i tak trzymav bo chyba nikt tu sobie nie wyobraza nie ogladac pieknego Ozzy'ego :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][img]http://img314.imageshack.us/img314/1079/ogrodnikzpani39nx.jpg[/img]
:hmmmm: a ja mma pytanie :roll: Czy ten pies w ogóle schodzi z tej ławki, czy ja mam "de javiu" ? :hmmmm: :lol:


[/quote]

hahaha, chciałam o cos w tym stylu zapytać :lol: czy ta ławka jest jakaś magiczna? 8) a może to jedyna ławka w Rybniku? :o :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='PIKA'][img]http://img314.imageshack.us/img314/1079/ogrodnikzpani39nx.jpg[/img]
:hmmmm: a ja mma pytanie :roll: Czy ten pies w ogóle schodzi z tej ławki, czy ja mam "de javiu" ? :hmmmm: :lol:


[/quote]

hahaha, chciałam o cos w tym stylu zapytać :lol: czy ta ławka jest jakaś magiczna? 8) a może to jedyna ławka w Rybniku? :o :cool3:[/quote]ławek jest wiecej ale na jedną zawsze wskakuje Tuffi , a Ozzy pierwszy raz odważył się wejsc i zobaczyć co też takiego Tuffik na niej widzi 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Maga a ty dziś nie pijąca :o my tu oblewaliśmy 200 stronę :wink:[/quote]

Alicja, ja już codziennie pijąca, więc mi to spowszedniało :evilbat:

[size=2]problemy, kłopoty, problemy, kłopoty... :( ach, jak pieknie było być dzieckiem 8) [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']Maga a ty dziś nie pijąca :o my tu oblewaliśmy 200 stronę :wink:[/quote]

Alicja, ja już codziennie pijąca, więc mi to spowszedniało :evilbat:

[size=2]problemy, kłopoty, problemy, kłopoty... :( ach, jak pieknie było być dzieckiem 8) [/size][/quote]za szczęśliwe dzieciństwo :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar'][b]Auś,[/b]

troche się spóźniłam, ale za 200 stronkę też coś wypiłam :lol: :drinking:
Ciekawe czy my kiedyś do Waszej połówki str dobrniemy :P

Ozzy jak zawsze pięknie się prezentuje :) Kiedy nast razem wybieracie się do Siemców ? :lol:

Pozdrawiam[/quote]chyba po raz ostatni :wink: w sobotę 8 października rano 8)
Daguś , czytaj od tyłu galerię no i kiedyś dojdziesz do poczatku :wink: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Daga&Oskar'][b]Auś,[/b]

troche się spóźniłam, ale za 200 stronkę też coś wypiłam :lol: :drinking:
Ciekawe czy my kiedyś do Waszej połówki str dobrniemy :P

Ozzy jak zawsze pięknie się prezentuje :) Kiedy nast razem wybieracie się do Siemców ? :lol:

Pozdrawiam[/quote]chyba po raz ostatni :wink: w sobotę 8 października rano 8)
Daguś , czytaj od tyłu galerię no i kiedyś dojdziesz do poczatku :wink: :lol: :lol:[/quote]


chodziło mi czy z Oskarkową galerią kiedyś tak daleko zajdziemy :P
qrcze sobota :( a mnie nie ma bgo wyjeżdżam sobie na weekendzik :( i zaś nici ze spotkania :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...