Jump to content
Dogomania

szczepionka p/wsciekliznie-2 tyg bez biegania??


Agnes

Recommended Posts

czy to nie aby przesada?? Wlasnie wracam od weta, dzisiaj szczepilam Aze p/wsciekliznie. Pani wet powiedziala mi zebym przez 2 tygodnie nie forsowala za bardzo psa - latwo mowic biorac pod uwage to co nas czeka. Ja rozumiem dzisiaj, przez 3 dni, ale przez 2 tygodnie??
Szczepionka firmy Pfizer - Defensor jesli to ma jakies znaczenie

Link to comment
Share on other sites

To jakaś epidemia?!
Dopiero co, ktoś pisał, że miał psa nie kąpać przez miesiąc, teraz Ty z tym bieganiem... :-?

Kreśka była szczepiona i nie dostałam żadnych zaleceń... :roll:
Standardowo liczę się ze słabszym samopoczuciem psa przez kilka dni po szczepieniu i staram się jej nadmiernie nie forsować, ale przez 3-4 dni, a nie przez 2 tygodnie... :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']To jakaś epidemia?!
Dopiero co, ktoś pisał, że miał psa nie kąpać przez miesiąc, teraz Ty z tym bieganiem... :-? [/quote]

To ja pisalam :)
Właśnie nie wiem, też pierwsze słyszę,. W dodatku powiedz szczeniakowi, że ma nie szaleć z innymi psami. Cóż, liczę się ze słabszym samopoczuciem, ale męczyć go w lato trzymaniem na smyczy nie będę. To najlepszy okres na socjalizację, narazie wygląda, że jest w porządku

Oj przydałby nam się choć jeden wet na forum :(

Link to comment
Share on other sites

asher nie mialam czasu, bo nagle wpadla kobieta do gabinetu z kotem na rekach...to co zobaczylam bylo straszne - kotu leciala krew z pyska, z nosa, dyszal, miauczal...spadl z 10 pietra na beton, odpial sie z szelek :roll: straszne...wiec jak kobieta wpadla, to ja wypadlam tak samo szybko...bo Azie juz sie zbieralo na szczekanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

EEe, to jakaś bzdura kompletna! Nam też mówiono, żeby psa nie przeciążać przez kilka dni po szczepieniu, nie robić forsownych ćwiczeń wtedy, ale na pewno nie przez 2 tyg! No chyba że piesek jest wogóle osłabiony lub nieswój, ale to wtedy z kolei nie robi sie szczepienia!
:stupid:

Link to comment
Share on other sites

nawet zapomnialam o tym topicu ;) oczywscie Aza przezyla szalenstwa po szczepieniu :wink: A taka rada tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, zeby tego weta omijac z daleko - chodze tam tylko na szczepienia i po tabletki na odrobaczenia - blsiko ;)
Ale leczyc tutaj psa to bym jednak nie chciala :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...