Jump to content
Dogomania

szyje z indyka


Ewa_

Recommended Posts

[quote name='Agnes']Ja teraz uparcie szukam u siebie kosci wolowych, bo wieprzowe za szybko ida - chwila zabawy i kosci nie ma ;) Ale kurczaki chyba nie ma taki rarytasow u mnie :([/quote]
Agnes są na bazarku przy Walbrzyskiej. To jest dokładnie na rogu Wałbrzyskiej i Puławskiej, na przeciwko McDonalda - w budkach z mięsem. Raz na jakiś czas kupuję tam burkom ogony cielęce i wielkie cielęce gnaty, takie po parę kilo jeden :wink:

Link to comment
Share on other sites

asher cielece, a wolowe beda mieli? I jaka moze byc cena? Bo zbankrutowac na kosciach nie chce ;) Dzieki wielkie, napewno tam pojade
Jakbys chciala kupowac wieprzowe kosci to facet na bazarku kolo mnie - przy Braci Wagow - ma super kosci i duuuzo, 1 zl za kg czasem za darmo
Do makro to ja mam straszny kawal, odpada :(
Co do indykow po Czarnobylu, nie wnikam nie wnikam ;)

Link to comment
Share on other sites

ale cielece to najbardziej miekka kosc, a ja bym wolala zeby troche sie pobawila zanim zje - i pol metrowego gnata nie dam jej w mieszkaniu, zabili by mnie :lol: Ale ale ceny nie podalas ;)
A nie bedziesz sie tam wybierac niedlugo? ;)

Link to comment
Share on other sites

an3czka nigdy nie kupuje kosci malo dla psa, zawsze iles tam sztuk. Problem w tym, ze obecnie pol zamrazalki jest zapelniona psim jedzeniem, drugie pol naszym - nie ma szans, zeby cos upchac. Tak jest niestety najczesciej ;)
Najgorzej z odlegloscia, kiedy jezdzilismy do makro po jakies zakupy teraz przestalo sie to oplacac - wtedy niestety nie mielismy psa, wiec nawet nie wiedzialam, ze kosci maja ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...