Jump to content
Dogomania

Sunia z wrośniętym łańcuchem - co najmniej od maja na trzech łapach!


hanek

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adunia ma sie coraz lepiej, apetyt dopisuje. Trzeci i ostatni spacerek dzis juz zaliczony, wiecej nie pojdziemy bo po ciemku moge sunie nie znalezc w ogrodku. Mam nadzieje ze koopke tez zrobila bo zostawilam ja sama na zewnatrz zeby sie mniej krepowala i zazyla troche swobody. Jutro odpchelnie, zostanie podany antybiotyk i mala juz mozna szykowac do wyjscia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Transport się udał, pani zwolniła się wcześniej z pracy żeby zawołać sunię, więc jak przyjechaliśmy to była z nią w domu i wyniosła ją na rękach. Toffi się boi, ale nie gryzie, raczej wygląda jakby była sparaliżowana strachem :(

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze hanek wpadla, bo trzeba je na rekach na dwor wyprowadzac ( wynosic) Rano jak poszlam to juz Toffi na mnie nie warczala, a wczoraj nie probowalam jej glaskac bo byla bardzo zestresowana i delikatnie warczala.
Obie merdaja juz ogonakami ale ogromny strach ciagle jest w ich oczkach.
Nikt z nas nie wie co one przeszly, zeby tak bardzo bac sie czlowieka, zwalszcza Adusia ktora jest juz od poniedzialku u mnie i dalej sie przewraca na plecki jak podchodze. :-( Wczoraj Toffi bezpieczniej czula sie na lozku, dzisiaj polozyla sie blisko Adusi. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by tez pomyslec o bazarku na te sunie, bo koszty sterylek i leczenia wyniosa okolo [B]500 zl. [/B]Za Adusie mozna juz wpisac w wydatkach[B] 150 zl. [/B]sterylka + odpchlenie i odrobaczenie [B]7,50 zl.[/B] Nie zapytalam jakie koszty byly za sterylke Toffi bo tam jeszcze byl maly zabieg czyszczenia rany szyji i szycie, wiec napewno wiecej niz 150 zl.

Link to comment
Share on other sites

Na drugiej widac Megunie zblizajaca sie do Tofisi, od godziny drzwi na gorze sa otwarte i sunia moze wyjsc z pokoju. Niepokoi mnie tylko to ze Toffi nie chce wyjsc na dwor za swoja potrzeba, juz dzis dwa razy probowalam a ta spowrotem na schody i ani jej w glowie zaltwic sie, a w pokoju tez sie nie zalatwila. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Diametralnie zmienila sie sytuacja od wczoraj. Wieczorkiem wyprowadzilam Megi i Tofisie na sii, niestety Tofisia schowala sie pod schody a przy probie wyciagniecia jej, dziabnela mnie. :mad: Nie pozostalo mi nic innego jak zostawic ja sama. Po krotkiej chwili Tofisia wrocila sama pod drzwi, i weszla juz do domu bez problemu, ale jeszcze ciagle zgarbiona i z podwinietym ogonkiem, jednak nie poszla juz na pietro na swoje legowisko. :shake: W nocy zabralam swoje 8 lap do siebie do pokoju ktory zamknelam zas Tofisia miala caly dom dla siebie. Oklo 2.30 w nocy uslyszalam placz Tofisi, wyszlam z pokoju a ona byla na ostatnim schodzie i bala sie wejsc dalej, zanioslam ja do jej pokoju, zostawilam drzwi otwarte no i rano na dole zastalam sii i koopke :loveu: Juz sie nie martwie o sunie, ktorej nawet sie nie sni isc na swoje poslanie tylko jest ze stadkiem na dole, nawet kot sie jej nie boi :shake: Szczesliwy zwierzyniec w komplecie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeje tez jest, on ja olewa, byle nie podchodzila za blisko, bo jego wysokosc nie zyczy sobie zadnego kumoterstwa z przybledami. :evil_lol: A Tofisia pcha sie na kolanka, ale nic z tego, nie bede robila wyjatkow, zreszta to moglo by pogorszyc sytuacje ktora jest opanowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jeje tez jest, on ja olewa, byle nie podchodzila za blisko, bo jego wysokosc nie zyczy sobie zadnego kumoterstwa z przybledami. :evil_lol: A Tofisia pcha sie na kolanka, ale nic z tego, nie bede robila wyjatkow, zreszta to moglo by pogorszyc sytuacje ktora jest opanowana.[/quote]


Wspaniale :multi::multi::multi::multi:, wiedziałam, że towarzystwo zwierzaków to najlepsza forma terapii dla wylęknionej Toffisi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...