Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2010 DANIA


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

a ja mam jeszcze takie pytanko - czy nie będzie konkurencji junior bis, czy ja nie mogę doczytać ?
[URL="http://www.worlddogshow2010.dk/?GB/About%20the%20show/Placings.aspx"]http://www.worlddogshow2010.dk/?GB/About%20the%20show/Placings.aspx[/URL]
bis puppy i weterana widzę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jak to jest z płatnościami? Czy jeżeli zgłoszę do jutra (I termin) ale zapłacę np. w przyszłym tyg. to opłata będzie wynosiła dalej tyle ile za I termin, czy koniec terminu zgłoszeń to również koniec mniejszej opłaty?

Bo jeżeli mogę zgłosić dzisiaj a zapłacić w przyszłym tyg. 70 euro to zgłoszę dzisiaj, ale jeżeli i tak będę musiała płacić 80 euro to trochę się jeszcze wstrzymam jakby coś wypadło

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest z płatnościami? Czy jeżeli zgłoszę do jutra (I termin) ale zapłacę np. w przyszłym tyg. to opłata będzie wynosiła dalej tyle ile za I termin, czy koniec terminu zgłoszeń to również koniec mniejszej opłaty?

Bo jeżeli mogę zgłosić dzisiaj a zapłacić w przyszłym tyg. 70 euro to zgłoszę dzisiaj, ale jeżeli i tak będę musiała płacić 80 euro to trochę się jeszcze wstrzymam jakby coś wypadło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']liczy się raczej data przelewu a nie data zgłoszenia. My mysłałyśmy w piątek zgłoszenie, tradycyjną pocztą ale poleconym priorytetem.[/QUOTE]
ja też tak zrobiłam. i jeszcze za potwierdzeniem odbioru ;) do zgłoszenia dołączyłam kopię przelewu i rodowodu i poszło w zeszłym tygodniu w środe :) na poczcie powiedzieli, że powinno być w danii w ciągu 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

Na ich stronie gdzieś było napisane że tylko zgłoszenia opłacone będą akceptowane, tak że napewno jeśli wysyłasz pocztą zgłoszenie to musisz dołączyć kopię przelewu a jeśli zgłaszasz on-line to płacisz od razu kartą inaczej zgłoszenie nie wchodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Na ich stronie gdzieś było napisane że tylko zgłoszenia opłacone będą akceptowane, tak że napewno jeśli wysyłasz pocztą zgłoszenie to musisz dołączyć kopię przelewu a jeśli zgłaszasz on-line to płacisz od razu kartą inaczej zgłoszenie nie wchodzi.[/QUOTE]

Dokładnie tak, Pani Ewo:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']na ich stronie jest formularz i chyba powinnaś użyć tego oficjalnego.[/QUOTE]
A według mnie nie ma to znaczenia. Jeżeli "nasz" formularz jest po angielsku i jezeli są wszystkie niezbędne pola - wolnoćTtomku...;)

Ja od lat mam mój własny formularz i - mimo, iz wysyłałam go juz kilkadziesiąt razy na różne psy i na różnej rangi wystawy - nigdy nie został zakwestionowany:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

czy ja dobrze rozumiem, że z kl. młodzieży najlepszy pies też idzie do porównania o cac?

[LEFT][/LEFT]
[SIZE=1]Dogs entered in junior class compete for certificate (CAC) and BOB. They do not compete for the CACIB.
For some breeds apply that the dog should be entered in the working class in order to compete for the certificate. Please see the list of breeds under working class.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...