Jump to content
Dogomania

Historia węgielka IWANA ! Piękny Owczarek ! Cudo już razem z Goś!! Siubidubi !


Kana

Recommended Posts

no odesłali. ale tutaj nie ma to specjalnie związku z orijenem tylko ewidentnie z firmą kurierską.'siódemka' jest zatem do d...y.
Gos co z tym numerem tel.? temu kurierowi podalas juz do mojej mamy czy jak?nie gadalam jeszcze dzisiaj z mama to nie wiem czy się tam ktoś do niej odzywał

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciekawa jestem jak mu ta karma smakuje. podpytam jutro,zadzwonie. nooo a w ogóle to czy Wy kojarzycie daty? ;P za 9 dni przyjeżdza Goś i zabiera Iwanka pod swoje skrzydła. najpierw 10 dni razem z pieskiem w ognicy,pozniej zapoznanie z reszta nowego psio ludzkiego stada;) moje odwiedziny w okolicach 5 czerwca no i wrocław. A następnie london!:D niesamowite, ze ten czas juz sie konczy. Czas oczekiwania i tych wszystkich przygód związanych z Iwankiem jakby nie patrzeć zmienia powoli swój tor!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Dziewczyny wejdzcie bo nie mogę... normalnie klon Iwanickiego :loveu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186421-Gda%C5%84sk-pi%C4%99kna-owczarkowata-czarnula-do-oddania!-Po-sterylce[/url].[/QUOTE]

Lo matko - Gos zobaczy i oba przywiezie.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam na wątek moich tymczasowiczek!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186027-Ma%C5%82a-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy-%28%28%28-Mamy-TYLKO-10-dni....-PILNIE-DT-[/url]!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187078-Najpi%C4%99kniejsza-z-pi%C4%99knych-jamniczka-d%C5%82ugow%C5%82osa-Nuna-w-DT-u-KANY-szukamy-DS[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Przepraszam za offa ale wiem ze ani Gos ani Iwan sie nie obraza.....

12 letnia On-ka potrzebuje pare groszy zeby jechac do Czarodziejki .. na dozycie...

Piekna Elza... dorzuci ktos grosik ?

Slicznie prosze... :([/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186887-12-letnia-Elza-przecudowna-ON-ka-po-raz-trzeci-wraca-do-schroniska[/url]....

Link to comment
Share on other sites

Iwcio juz na pięknej wsi pod wrocławiem z Gosią,w która szczerze jest zapatrzony, a na tej wsi to mają raj co sie większosci z nas marzy:) zdjęcia stamtąd będa piekne! moze nawet uda mi sie tam dojechac z moimi zwierzakami to,ze tak powiem zdjecia będą barwne;P

Link to comment
Share on other sites

Już, juz wszystko piszę! ;)
Iwanek jest juz oficjalnie mój, mam też jego wyniki badania krwi, więc niedługo będzie i brytyjczykiem ;P Troszkę mieliśmy zamieszania w ostatnich dniach, bo autko się zepsuło w drodze na autostradzie i pokrzyżowało nam plany :/ Adam z Frycią zostali odcholowani z powrotem do Londynu, a ja wsiadłam z Iwciem w pociąg i przyjechałam do Wrocławia... Tak,że niestety Fryicia zostanie w UK i tam poczeka na Iwana... Adam przylatuje dzisiaj. Autko jest w naprawie... A teraz juz o samym Iwanie :cool3:
Jak zwykle twierdze,że to jest mega zajebisty pies, choć teraz troszkę mu się osadliło ;) Ale pry mniem przy wysiłku jaki mu zafunduję, szybko wróci do formy :evil_lol:
Jak przyjechałam do Gryfina, to z przyjemnoscia zauwazyłam, że Iwek mnie poznał - ładine się ze mną przywitał, ale bez szaleńtwa... Najpierw posiedziałam z nim trochę z Gryfinie, a potem pojechaliśmy do Ognicy, gdzie mieliśmy już masę czasu tylko dla siebie :D Wspólne dłuuuugie spacry, zabawy, krtkie sesje treningowe i masa wolnego czasu sprawiły, że już ost nocy przed wyjazdem (kiedy wróciłam do Gryfina) Iwan spał już ze mną w pokoju, a nie z Pawłem :multi:
Wczoraj w pociągu przez cała drogę Iwan zachowywał się cudownie grzecznie :p Większość czasu przespał, nie mając nic przeciwko innym ludziom w przedziale... Włącznie ze starownką, która przelazła mu nad głową, mówiąc 'Ja mam 10piesków', po czym poklepała go po zdziwionej głowie :eviltong: Wyskoczył na kogoś tylko dwa razy, ale to na pijaczków - wcale mu się nie dziwię. Nie znosi chłopak ludzo śmierdzących alkoholem,ale to jest ok... Aha, jedna sprawa, która mnie martwiła przy tej całej podrózy, to fobia Iwana przed wszelkimi kratkami na drodze (jak np kanalizacyjne, czy takie pod bramami w niektórych blokach), a chyba wszyscy wiedzą jak wyglądają schodki do pociągu... I się bałam, że mi 32kg psisko odmówi wejścia do pociągu. I w sumie najpierw odmówił...ale po chwili wykombinował jak sobie z problemem poradzić i już za każdym razem wykonywał dzikie skoki z i do pociągów, omijając groźne schodki :evil_lol: Przez całą drogę, pies był polewany wodą, leżał ana mokrym ręczniku i miał michę z wodą, więc jakoś przetrwał podróż... Przy okazji! Alicjo, jeśli zajrzysz na nasz wątek, to chciałam Ci serdecznie podziękować za przyjechanie na dworzec i pomoc przy przesiadce!!!! :Rose: A jak będziesz w Londynie, to SERDECZNIE Cię zapraszam na wizytę poadopcyjną!!! :cool3: Tu jest mój ang kontakt (moj jest ten drugi nr tel)
[url]http://www.dogsandthecity.co.uk/contact-us/[/url]
No, a wracając do wczorajszego dnia... Z dworca poszliśmy prosto do ciotki Brosowej, gdzie Iwcio dostał nowego ślicznego szczura - dziękujemy! :loveu: A, że chłopak zna się na ludziachm to bardzo sładnie się przywitał :lol: Niestety jak już się nieco zadomowił w nowym miejscu, to przestał się tak ślicznie zachowywać i chciał obszczekiwać wszystkich whodzących i wychodzących klientów :mad: A Iwan jak obszczekuje, to już bardzo serio :/ Nie kończy się na hauhau, zawsze towarzysyz temu wyskok do przodu...po prostu za serio traktuje swój 'obowiązek' pilnowania i bronienia. Jest nieco nadopiekuńczy... Dowiedziałam się np, że obcy człowiek nie ma prawa podnosić na mnie/przy mnie ręki. A to za sprawa sprzątaczki, z którą Iwek na początku ładnie się przywitał. Więc jak podeszła do nas po skończeniu pracy,żeby się pożegnać, to już nie specjalnie zwracałyśmy na nigo uwagę... I wszystko było ok do momentu, aż ta Pani nie podniosła ręki i nie zrobiła nam papa... Oj się biedna kobieta wystrszaszyła. Z resza my nieco też. Bo Iwan jak grzecznie leżał przy naszych nogach, tak nagle się poderwał i wyskoczył na nią drąc papę! Szybko go złapałam i uspokoiłam, ale dostałąm swoją lekcję nr 2 z wiedzy o Iwanie...
A to teraz dla rozrywki opowiem Wam lekcję nr 1! :D Szłam sobie z Iwciem jeszcze w Gryfiinie na spacer, pies sobie luźno biegał bez smyczy, a niedaleko nas jacyś ludzie szykowali się do wycieczki autem. W pewnym momencie Pani otworzyła tylne drzwi auta, rozmawiając z kimś jezcze chwilkę i zanim zdążyłam zorientować się co się dzieje, to czarnuch był już w środku! :splat:Władował się zadowolony na tylne siedzenie, gotowy do drogi! :evil_lol: No nie wiesdziałam czy lecieć po niego czy udawać, że to nie mój pies ;) Dobrze, że ludzie młodzi, to się tylko śmiali, ale co się naprzeprapszałam to moje :eviltong: I już od tego czasu zdarzyło mi się kilka razy krzyknąć do ludzi 'Proszę zamykać drzwi, bo pies wskoczy!' :lol: Iwanek zdecydowanie uwielbia podrozować...chba tak bardzo, jak moja Frytka :cool3:
No a teraz już siedzimy sobie w Ligocie i odpoczywamy po przygodach ostatnich dni. Niedługo wybierzemy się na mega spacer po okolicznych lasach....tylko zejdę z kompa. Ma tu Iwan wspaniałe warunki i 4nogie towarzystwo...chociaż Tora jest raczej towarzyszką na spacerach, bo w donu, to go dość mocno jeszcze ustawia po kontach :roll: Ale, że to suczka, to Iwan jej cierpliwie na wszystko pozwala ;)
Jutro wybieramy się do moich rodzicówm gdzie nie tylko będą dwie nowe suczki, to jeszcze...spotkanie z kotem...więc zobaczymy jak będzie. Oj mam nadzieje, że się za bardzo nie zakotłuje :razz:
Zdjęć na razie nie wkleję, bo nie umiem na ten komputer, ALE! No waśnie, ciotko Brosowa Ty masz przecież jakieś foty z wczoraj! I ze mna i z Madzią (ale się Iwan ucieszył na jej widok!:lol:) Wklej proszę jak najszybciej! :D
No i to by było chyba na tyle...na chwilę obecna ;)
W Pl zostaniemy niestety tylko do przyszłego piątku, bo ze względu na brak własnego auta, musimy jechać busem, który kursuje tylko raz w tyg. Tak, że już w nast sobotę IWan będzie już zupełnie w domu...ale myślę, że możnay juz wreszcie ten wątek przenieść :cool1: Jak myślisz Kana?;)

Link to comment
Share on other sites

Aha, jeszcze jedno - Iwan Orijena też jeść nie chce...ewentualnie polanego olejem...i ma po nim bardzo rzadkie kupy :shake: Ja już nie wiem...co teraz próbowac? Jakies pomysły?

White Wolfa szukałam, ale wygląda na to,że w UK nie ma :/
Chyba spróbuję z Acana... W UK jest... Podejdę tu do jakiegoś zoo i wezmę trochę na próbę (u mnie w L tak się nie da) i zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

O czizas!!
Ale wieści !

Ciotki jesteście wspaniale! Serio :loveu:
Tak się ciesze że już jesteście razem!
Masz natychmiastowy obowiązek wycałować choć już w części mojego czarnego psa!
Z tymi lekcjami.. dobrze Ci tak :P
To by bylo za piękne żebyś dostała idealnego psa!
Popracujesz trochę to przynajmniej będziesz miala zajęcie :D
Iwan kocha jeździć.. uprzedzalam :D
Naszą podroż Gdańsk - Poznań przespal.. serio!
Po godzinie zapomniałam że jakiś kundel z nami jedzie.. a dziewczyny musialy mi przypominać co chwila po co jedziemy pod Poznań :lol: :loveu:

Z tą karmą.. hmm spróbuj coś tańszego.
Np. Acana ewentualnie Eucanuba i przegloduj go.
Ma żreć i już, nie przesadzaj i nie dogadzaj mu.
Nie chce to niech nie je, jak zgłodnieje na drugi dzień to na pewno zje.
Nie rozpieszczaj go tak!!!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

to tak na szybko Gos bo się szalenie spinam , wiesz dziś zjeżdżają goście :)

[IMG]http://i45.tinypic.com/2n8v60h.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/2ds0e3o.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/2u7lshc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2ppneci.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/2gwddag.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...