Jump to content
Dogomania

York pomocy!;(


yyy x)

Recommended Posts

Hej wam..!
Mam problem...Mam 15 lat..i rodzice postanowili mi kupic 7 tyg. yorka miniaturke.. Bede go miała 12 listopada..Piesek bedzie odrobaczony i zaszczepiony..po matce bez rodowodu ale z ojcem z rodowodem..(Tyle ze 'dziadek' od strony matki mojego malca tez był z rodowodem ale matka nie..)ale musze się dowiedzieć wiecej na temat tej rasy.. przed zakupem..Zdecydowałam sie na pieska..ale nie mam pojecia jak się zajmować się takim maleństwem..:shake: I dla tego prosiła bym osoby które mają yorka o wypowiedz.. :cool3:Nie mam zielonego pojecia na temat 'wysadzania' psa.. :shake:I chciałabym spytać kiedy można wyjśc z psem na spacer (ile musi miec tyg zeby mógł załatwiać sie na dworku..) ..Myslałąm o matach higienicznych lub o kuwecie.. i co bedzię lepsze? Martwią mnie oczka ..ząbki..i uszy pieska.. nei mam pojecia jak przemywac oczy ..co z ząbkami i uszami...I chciała bym zapytać o pielęgnowanie włosów..ile razy czesać czym myć kiedy podcinac? I do czego służą papiloty xDD?:P
Chciałabym też wiedziec co ile mam wyprowadzać psiaka na dworek? Ile razy dziennnie i jakie porcje dawać takiemu malcowi? Niepokoi mnie strasznie wychodzenie na dworek.. Nigdy nie miałam pieska w domu i nic nie wiem na ten temat..I jeszcze jedno kiedy piesek zaczyna kwarantanne? Proszę o szybką odpowiedz...Z góry śliczne dzieki;);*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...