Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewcia wybacz mi ! to wszystko przez to że Anula mi dawno maści nie przysłała, a na bilobil mnie nie stać, i tak z moją pamięcią:oops:
ale ja Cie kocham, wybacz mi :loveu::cool3:

e, ale te rurki/makaron mamy jeść my czy psy ? :diabloti: bo ja myślałam że my, a Anula mówi że nie każdy pies lubi xddd
btw mój rurke by zjadł bez zawahania, a sam makaron to już nie bardzo xd chyba że w jakimś sosie/z mięsem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Hej Hej...:lol:To może i ja sie odezwie...xDxD
Nie było mnie kilka dni a tu tyle stronek sie na zbierało:crazyeye:Ale już nadrobione..heh...
Noto pierwsze co to pomysł z koszulkami fajny będziemy sie wyróżniać i wql noi bandamki dla psów też fajnie...
Teraz konkursy noto myśle że dobrze tak mieć w razie czego kilka pomysłów żeby sie nie zanudzać a co do rurki i makaronu..?To myśle że lepsza rurka bo mój pies raczej samego makaronu nie tyknie haha:shake:
A tak wql to co to za rurka jakaś słodka..?:oops:bo już sama nie wiem..
A co do tych jeszcze konkursów noto myśle że zrobić też właśnie dla psów i ludzi.. i ludu bez psów nie? żeby każdy sie nie nudził..\
JAkoś mogły by być przeplatane że np 1 zadanie robimy np z psem a jakieś tam robią ci bez psów...;)bo tu ktoś mówił żeby konkursy bez psów czy tam na odwrót^^
A właśnie co do psa to nie wiem czy wezme jeszcze swojego...Xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ewa spokojnie to są ino takie propozycje to już lepi coś robić niż kisić sie i nic nie robić;)[/COLOR][/QUOTE]
Ależ ja jestem bardzo spokojna :diabloti: Po prostu nie mam do tego pomysłu przekonania.


Nie Iśka, nie wybaczę ci, przykro mi, oddaję cię do schroniska i już nie jesteś moim psem, czyt. Korneliśką.


A tak wgl to wróciłam właśnie z gór i jestem wykończona, a muszę na forum królikowym nadrobić zaległości :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobre i dwie ;) A na miejscu możbna dorobić jeszcze takie "wiejskie" hopki jak będą zaiteresowani. Dwa kamienie lub coś i patyk [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Damy se radę ;p

A co do konkursów to stwierdziłysmy z Anulą iż za dużo jest trochę i wyrzucamy pokaz sztuczek.
Trzeba chociaż w jeden dzień odpocząć pełną parą xd
Anula i zapytaj ty babki od której do której trwa doba hoteowa.

Link to comment
Share on other sites

Witam ;D ;**
dawno mnie nie byłoo..
co do zlotu bo tu I$ ;* pytała..
jak bede miała kase ( napewno do czerwca ) to wpłacam i przyjezdzam ;D
jeszcze namówię parę znajomych - starszych . ;D
i wpadamy xD
ale trochę można sobie od "czasu do czasu" w "małych" ilościach "chlać" nie.? ^^
bd tyle fajnych ludzi że trzeba będzie uczcić te nasze spotkanie. ;D xD
;***

Link to comment
Share on other sites

Haa Go$$ ty tu mnie do niczego nie namawiaj bo ja to alkoholik nie jestem,...Xd xD;
Żeby tu sobie nikt nie pomyślał nie wiadomo co^^
Nie no pewnie pewnie że w końcu na początek nowych znajomości.."w małych ilościach " ;p;p
Taa no Ty tylko weźmiesz kilka starszych opiekunów..;D

Link to comment
Share on other sites

Haa Go$$ ty tu mnie do niczego nie namawiaj bo ja to alkoholik nie jestem,...Xd xD;
Żeby tu sobie nikt nie pomyślał nie wiadomo co^^
Nie no pewnie pewnie że w końcu na początek nowych znajomości.."w małych ilościach " ;p;p
Taa no Ty tylko weźmiesz kilka starszych opiekunów..;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domixx m&m']Haa Go$$ ty tu mnie do niczego nie namawiaj bo ja to alkoholik nie jestem,...Xd xD;
Żeby tu sobie nikt nie pomyślał nie wiadomo co^^
Nie no pewnie pewnie że w końcu na początek nowych znajomości.."w małych ilościach " ;p;p
Taa no Ty tylko weźmiesz kilka starszych opiekunów..;D[/QUOTE]

hahaha. ;D jak Ty nie alkoholik to ja zakonnicu jestem haha :evil_lol:


namawiam właśnie "kolegę" ^^
starszy opiekun się przydaa haha ;D
bardzo" odpowiedzialny"
żeby on jeszcze mnie pilnował haha. ;D

nie mogę się doczekać no ^^
jak coś to on może się jeszcze zgłosić do czerwca nie?
zależy czy też bd miał kasę.. bo wszystko poszło na studiaaa. ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...