Jump to content
Dogomania

zwężenie kanalika łzowego


Ewa&Duffel

Recommended Posts

Witam,

jesteśmy z okolic Wrocławia. Dzisiaj podczas wizyty u lekarza diagnoza wykazała, że Afra ma nieprawidłowo wykształcone kanaliki nosowo - łzowe. Żeby tego było mało, dochodzi jeszcze entropia dolnych powiek i grudkowe zapalenie oczu, czyli chyba pełen zestaw chorób oczu... Mam tylko wątpliwości co do ewentualnej operacji - lekarz powiedział, żeby operować małą w poniedziałek, a z tego co czytam w internecie wiele osób doradza poczekać aż pies dorośnie :(. Sama już nie wiem, co robić, może ktoś coś poradzi? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wavix :

ja również mam buldożka francuskiego (10 m-cy) i od dłuższego czasu problemy z jego oczami :( Dostawał 2 rodzaje kropli i żel ale wciąż je trze, drapie i widać w nich czasami takie szare śpiochy. Już dwa razy od wycieku miał stan zapalny pod fałdką na mordce, dbam żeby to miejsce było suche. Jestem ze Szczecina, mam ogromną nadzieję, że uda nam się kiedyś trafić w naszym mieście na dr Garncarza.....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Od jakiegos juz czasu borykamy sie ze lzawieniem u naszego psa.Krople nic tu nie pomagaja.Ostatnio zmienilismy veta i ten przepuszcza,ze pies moze miec zatkane kanaliki lzowe i powinien miec przeprowadzony zabieg.Poki co wstrzymalismy sie z decyzja i zaczelam szukac informacji o wet.ze specj.okulista.Natrafilam na wspomnianego dr.Gancarze ,ktorego wielu na forum poleca.Nie chcialabym psuc komus wypracowanej renomy,ale mam prawo do wlasnych watpliwosci.Znalazlam kilka opini w necie nie koniecznie pochlebnych o wspomnianym dr.

[url]http://www.znanylekarz.pl/jacek-garncarz/weterynarz-okulista/warszawa[/url]

Nasz pies jest dla nas bardzo wazny i musze miec pewnosc,ze jezeli cos by sie stalo to nie zwiny zlego podejscia weterynarza.Nie ma znaczenia w ktorej czesci kraju jest ktos godny zaufania.Mam tez swiadomosc,ze sa przypadki beznadziejne i nawet najlepszy wet ,moze nie wystarczyc.

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat leczę psa u dra Garncarza. Też jest to leczenie przewlekłe, ale nie kładę tego na karb złego diagnozowania, tylko raczej alergii. Pies miał też w wieku 5 m-cy wszywany gruczoł trzeciej powieki i udrożniane kanaliki łzowe -tamże. Akurat nie doktor go operował, bo był na urlopie. Ale pies był dobrze zaopiekowany, operowała go dr Buczek w obecności anestezjologa dr Wiśniewskiej. Obie panie dzwoniły w ciągu dnia pytając o to jak pies się czuje po zabiegu i narkozie.
Jest W-wie okulista, dr Bryła, może o nim poszukaj też opinii:
[URL]http://www.okulistykazwierzat.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_rska']Od jakiegos juz czasu borykamy sie ze lzawieniem u naszego psa.Krople nic tu nie pomagaja.Ostatnio zmienilismy veta i ten przepuszcza,ze pies moze miec zatkane kanaliki lzowe i powinien miec przeprowadzony zabieg.Poki co wstrzymalismy sie z decyzja i zaczelam szukac informacji o wet.ze specj.okulista.Natrafilam na wspomnianego dr.Gancarze ,ktorego wielu na forum poleca.Nie chcialabym psuc komus wypracowanej renomy,ale mam prawo do wlasnych watpliwosci.Znalazlam kilka opini w necie nie koniecznie pochlebnych o wspomnianym dr.

[url]http://www.znanylekarz.pl/jacek-garncarz/weterynarz-okulista/warszawa[/url]

Nasz pies jest dla nas bardzo wazny i musze miec pewnosc,ze jezeli cos by sie stalo to nie zwiny zlego podejscia weterynarza.Nie ma znaczenia w ktorej czesci kraju jest ktos godny zaufania.Mam tez swiadomosc,ze sa przypadki beznadziejne i nawet najlepszy wet ,moze nie wystarczyc.[/QUOTE]

Nigdy nie ma tak, że 100% klientów jest zadowolonych. Poza tym zazdrosna konkurencja też działa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...