Jump to content
Dogomania

Frisbee we Wrocławiu - BORN2FLY :D


nateenanu

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe jak najbardziej mozemy spróbować - czwartek / piatek. Podajcie tylko godzinkę i miejsce, żeby wszystkim było łatwo dojechać. Moze olimpijski?

Psom deszcz nie straszny, oj nie!! Ale ja szczerze za taka pogoda nie przepadam, troche sie cykam, ze sie roztopię :lol: ale dla Was - poświęce sie !! Dajcie tylko znac kiedy sie umawiamy na to poswięcanie, od razu zapoznam Was z newsami born2flyowymi!!

Link to comment
Share on other sites

No gdzieś slyszlam ze ma sie troszkę ocieplić :eviltong: Na cuda typu bezchmurne niebo i slonko bym nie liczyla ale moze chcociaz nie bedzie padalo i wialo tak jak dzisiaj :shake:

Ps mi by na stadionie o tyle pasowalo ze moglabym wziasc mego drugiego kundla- spacerkiem bym sie przeszla- bo tramwajem z 2 psami mogloby byc ciezko :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='metaxa']No gdzieś slyszlam ze ma sie troszkę ocieplić :eviltong: Na cuda typu bezchmurne niebo i slonko bym nie liczyla ale moze chcociaz nie bedzie padalo i wialo tak jak dzisiaj :shake:

Ps mi by na stadionie o tyle pasowalo ze moglabym wziasc mego drugiego kundla- spacerkiem bym sie przeszla- bo tramwajem z 2 psami mogloby byc ciezko :P[/quote]


:D ja jechałam z trzema a może nawet czterema :hmmmm: nikt się nie czepiał :lol: dodam jeszcze,że przez cały Wrocek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Viva jezeli chodzi o tramwaje jest jak najbardziej ok, tylko nie wiem jak by sie ten mój głupek zachowywał bo on do obcych ludzi nie pała jakąś szczególną miłością, tzn zagrsji zero, ale boi sie wszystkich facetów nieznanych mu i drze japę :diabloti: A szczególnie jak jakiś sie do Panci za bardzo zbliży :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='metaxa']Viva jezeli chodzi o tramwaje jest jak najbardziej ok, tylko nie wiem jak by sie ten mój głupek zachowywał bo on do obcych ludzi nie pała jakąś szczególną miłością, tzn zagrsji zero, ale boi sie wszystkich facetów nieznanych mu i drze japę :diabloti: A szczególnie jak jakiś sie do Panci za bardzo zbliży :diabloti:[/quote]

na IPO z nim :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :D

Link to comment
Share on other sites

W piatek, w piatek mialo być!! to niech będzie politycznie - w piątek stadion bo Metaxa bedzie pierwszy raz, a następnym razem w południowym :D:D co powiecie na takie rozwiązanie??

Podsumowująć -
[B]piątek, godzina 16:00, stadion olimpijski[/B], boisko do bejsbola, czyli takie za kortami - wszyscy wiedza które??

Link to comment
Share on other sites

Alusiu, ale bez Ciebie to nie bedzie to samo :D:D:D postaraj sie proszę!
Metuś - jak wejdziesz głównym to idziesz ta aleją i skrecasz w lewo, najlepiej w pierwsza dróżke, i znów prosto az do końca i tak jest bejsbol :) mozesz tez na wejsciu spytac panów, oni cie pokierują..

Link to comment
Share on other sites

No właśnie skład w takim razie skromny jak nigdy - bo albo choroba lub udawanie choroby, albo Bye Bye weekend w Czechach, tak więc będzie Metusia z Vivulem i drugim pupilem, Ania z Sabcią i Linuxem oraz my :D:D:D spróbuje jeszcze Tanię z Woofiego namówić, no i mam nadzieje Alu, że jednak na te dwie godzinki wyrwiesz się z wyrka :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...