Jump to content
Dogomania

EasyBrush sprawdzone! Rewelacja!


dlowska76

Recommended Posts

Zakupiłam szczotkę gryzak EasyBrush ([URL="http://www.easybrush.pl"]www.easybrush.pl[/URL]). Postanowilam zaryzykowac, bo opinii żadnych nie dostałam. Zamówienie złożyłam w sklepie [URL="http://www.equistore.pl"]www.equistore.pl[/URL] i po 2 dniach paczka u mnie.
kość/szczotka jest niebieska, oba końce mają z dwóch strona włosie takie jak w ludzkich szczoteczkach do zębów. Dałam mojemu pieskowi i od razu zaczął się nią bawić!!! naprawdę rewelacyjna sprawa! Pies gryzie końce, które mają włosie i wtedy sam sobie czyści zęby! Nie miała żadnego problemu z tym, ze pies np. na początku podchodzi do szczotki nieufnie. Nie, od razu zaczął ją obgryzać, jakby bawił się nią od dawna.
Wczoraj pokazałam te szczotkę mojemu weterynarzowi i stwierdził, że wygląda bardzo ciekawie.

Link to comment
Share on other sites

ależ oczywiście, dostaję pieniądze za pisanie... ludzie, pomyślcie zanim coś napiszecie.
Znalazłam nowy produkt, na żadnym forum nikt nie był w stanie dać żadnej opinii. No to pozostało mi zaryzykować i spróbować. I po kilku dniach używania uważam, że to jest rewelacja!

Link to comment
Share on other sites

Mmm... za cene tego 'cuda' mozna spokojnie kupic ok. 70 szyi indyczych. Swietnie czyszcza zeby, przy okazji pies ma jeden posilek i mnostwo radochy. Jedna szyja co tydzien i odorku z paszczy nie ma, nawet jesli pies zre glownie sucha karme. Rewelacja, polecam! :evil_lol:

A pracodawcom pani reklamowki polecam albo zwolnienie jej, bo nie mysli i tylko wystawia negatywna opinie waszej firmie [po czyms takim wielu uzytkownikow bedzie omijac wasz sklep], albo ponowne przeszkolenie, bo ten wjazd na forum byl wyjatkowo nieudany. Ale nie bede wam mowic, jak powinien wygladac, bo nie mi za to placa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']O, dzięki Shin za receptę - lecę dziś kupić te szyje... Dawać surowe jak rozumiem?[/quote]Surowe, surowe - kosci w tym sa, wiec gotowane raczej by bylo niebezpieczne. Za to nie polecam dla duzego psa korpusow kurzecych. Moj bydlak calego bierze do paszczy :mad:
[quote]ps. Która masarnia Cię sponsoruje? :diabloti::diabloti::diabloti: ;)[/quote]Masarnia Zenobiusz and Company Ltd Spolka z bardzo o. o. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...