Jump to content
Dogomania

22-24.01.2010 - KWPR Głogów


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hey, zgłosiłam moją sunię na wystawę w Głogowie dostałam potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na e-mila i opłaciłam tą wystawę w terminie ale nie dostałam potwierdzenia poczta i tym samym nie dostałam numerka, powiedzcie proszę co mam zrobić, wystawiamy się w sobotę - to już juto...

Link to comment
Share on other sites

A jesteś na liście wystawców?
Jesli tak - to po prostu weź ze soba potwierdzenie wpłaty i idź do Sekretariatu wystawy. Tam prawdopodobnie dostaniesz numerek.
Jeżeli natomiast nie ma Was na liście wystawców - to... klops! Nie wiem, czy w takiejsytuacji cokolwiek da się jeszcze zrobić...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

tak taki druk jest jako potwirdzenie wplaty, u mnie z racji zxe bylo placone z dwoch kont to zatwierdzili jedno a z drugim tez musze jechac i wyjasniac;)

gdyby kogos nie bylo na liscie wystawocow a mialby np mailowe potwierdzenie przyjecia zgloszenia zawsze moze z tym potwierdzeniem zgloszenia, potem z potwierdeniem zaplaty i jechac.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz mam pierwsze wieści z Głogowa - ring gr. V

Moja suczka, wystawiana przez Właścicielkę - [COLOR=Red][B] I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOB![/B][/COLOR]

A jej dwaj synkowie:
[COLOR=Lime][B]BBWADDENE African Elite FCI- o.2
BUNDUSTAR African Elite FCI - w.o.1.[/B][/COLOR]

Czekają teraz na finały...

Gratuluję właścicielce suni - to nasza koleżanka z DGM - Buszki:) i jej dzieciakom a moim wnuczkom:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofipom']Mieliśmy na 12.10:)
ale chyba minęłyśmy się z Buszki w wejściu do hali , ale nie jestem pewna :?
Nic jeszcze nie raz będziemy miały okazję, ostatecznie mieszkamy niedaleko więc....? :lol:[/QUOTE]



Minęłyśmy się jak nic(po 12-tej jechaliśmy do mnie z synkami na kawusię),a ja nawet czerwonego goździka miałam,tylko mi się trochę wymymłał :evil_lol:.

Na bisach nic już więcej nie ugraliśmy.Buszi zmęczona,ogonek już spał i za nic nie chciał się obudzić :shake:.W końcu cały dzień na nogach,to za wiele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...