Jump to content
Dogomania

znaleziono małego YORKA


Piesulka

Recommended Posts

[COLOR=#000000]Wrocław, na ulicy Starogroblowa o 10 rano został znalezieony piesek rasy york[COLOR=#717171] [COLOR=#000000]został znaleziony blisko ogródkow działkowych przy PKP Popowice[COLOR=#717171] [COLOR=#000000]dnia 22 września[COLOR=#717171] [COLOR=#000000]numer telefonu z informacjami 781789574[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]akira [/B]masz racje - oby piesek trafił do dobrego domku, a nie do rodziny gdzie dziecko ma zachciankę na pieska... Ostatnio zauważyłam, że jest taki "popyt" na yorki wśród dzieci (bo zachciało im się pieska, a że psy tej rasy są malutkie, to rodzice spełniają życznia pociech)... Tylko o tym, że ta rasa potrzebuje dużo uwagi (bo w taki York to jak dziecko), pielęgnacji, dobrego żywienia itp. już nie wiedzą... Przykre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavusia'][B]akira [/B]masz racje - oby piesek trafił do dobrego domku, a nie do rodziny gdzie dziecko ma zachciankę na pieska... Ostatnio zauważyłam, że jest taki "popyt" na yorki wśród dzieci (bo zachciało im się pieska, a że psy tej rasy są malutkie, to rodzice spełniają życznia pociech)... Tylko o tym, że [B]ta rasa potrzebuje dużo uwagi (bo w taki York to jak dziecko), pielęgnacji, dobrego żywienia itp. [/B]już nie wiedzą... Przykre[/quote]
Każdy pies tego potrzebuje,nawet zwykły kundelek;)
Ale wiem o co Ci chodzi...kosmetyki do włosów,fryzjer itp

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]akira masz racje - oby piesek trafił do dobrego domku, a nie do rodziny gdzie dziecko ma zachciankę na pieska... Ostatnio zauważyłam, że jest taki "popyt" na yorki wśród dzieci (bo zachciało im się pieska, a że psy tej rasy są malutkie, to rodzice spełniają życznia pociech)... Tylko o tym, że ta rasa potrzebuje dużo uwagi (bo w taki York to jak dziecko), pielęgnacji, dobrego żywienia itp. już nie wiedzą... Przykre[/QUOTE]

Ogólnie na małe pieski jest popyt. Mnie niedawno jakaś dziewczynka z 12 lat zaczepiła ze swoim yorkiem i stwierdziła, że jej pieskowi 3 spacery wystarczają dziennie... jeden o 8 drugi o 13 a ostatnio o 16... :shake: aż się wkurzyłam...

Link to comment
Share on other sites

[B]Renata [/B]właśnie pisząc "wiele uwagi" nie miałam na myśli miłości (bo to chyba oczywiste), ale właśnie odpowiedzialność (choć to też dziwnie brzmi) - to może tak... Ta rasa ze względu na swoją urodę, potrzebuje więcej uwagi w kwestii higieny i pielęgnacji, ale niestety dużo ludzi poprostu nie przywiązuje do tego wagi...

[quote]
Ogólnie na małe pieski jest popyt. Mnie niedawno jakaś dziewczynka z 12 lat zaczepiła ze swoim yorkiem i stwierdziła, że jej pieskowi 3 spacery wystarczają dziennie... jeden o 8 drugi o 13 a ostatnio o 16... :shake: aż się wkurzyłam...
[/quote]
:crazyeye: No chyba żartujesz... Ręce opadają... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavusia'][B]Renata [/B]właśnie pisząc "wiele uwagi" nie miałam na myśli miłości (bo to chyba oczywiste), ale właśnie odpowiedzialność (choć to też dziwnie brzmi) - to może tak... Ta rasa ze względu na swoją urodę, potrzebuje więcej uwagi w kwestii higieny i pielęgnacji, ale niestety dużo ludzi poprostu nie przywiązuje do tego wagi...


:crazyeye: No chyba żrtujesz... Ręce opadają... :shake:[/QUOTE]

No właśnie nie żartuje... niestety...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...