Jump to content
Dogomania

Rodzaj miski - duze znaczenie


isabelle30

Recommended Posts

na lakomczucha patrzy sie z przyjemnoscia jak szybciutko wcina ale potem nie jest przyjemnoscia patrzec jak zaczyna nabierac ksztaltow doskonalych... moj na szczescie jada normalnie ale tez bez wielkiego entuzjazmu. tyle ze miska ceramiczna odpowiedniej wielkosci dla Brutusa wazy chyba tone wiec nie jezdzi nia po domu i nie robi rabanu, no i jakos szybciej zarcie znika.... w sumie nie dziwota, piwo z butelki tez smakuje lepiej niz puszkowe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Metheora moją propozycją dla ciebie jest kupno kilku rodzai misek. U mnie jest tak, mam mopsa i w kuchni przy koszyku ma miski plastikowe zwyczajne sprawdzają się dla małych łakomczuchów, pije i je z nich bez problemów, u mnie w pokoju ma metalową z lolo pets i szczerze mówiąc nie polecam bo pije z niej wodę ale tylko świerzą a później niechce po za tym jest niska i wody mieści się tam mało, w pokoju komputerowym piesek ma miski ceramiczne i jest to jak najbardziej dobry wybór super ceramikę polecam.Jeśli ktoś się uprze na metalowe to tylko takie kuchenne nie dla osów specjalne bo te kuchenne są wyższe i wygodniejsze nie zmienia to faktu że i tak i tak pies pije z nich tylko wodę świerzą. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Już wybrałam. Kupiłam Miski firmy HUNTER znalazłam takie tylko w jednym sklepie internetowym. Miski są rewelacyjne ze stali szlachetnej wysokiej jakości, z gumką na spodzie ( wykonane naprawdę solidnie ). Ja mam na jedzenie 0,55l a na wodę 1,1l mam 3 psy. Miski super, niewywrotne i łatwe do mycia. Na pewno jeszcze dokupię żeby w lato ustawić w domu więcej misek z wodą, dodam że bardzo estetyczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...