Jump to content
Dogomania

chiński grzywacz


sheila

Recommended Posts

napisałam cały elaborat, ale coś mi się z netem stało i mój post nie dotarł!!! w każdym bądź razie tak pokrótce: moja sheilka nie jest sunią z rodowodem, nie wiem z jakiej hodowli pochodzi (wiem, że z okolic Wrześni) i wygląda trochę inaczej niz większość grzywaczy... i jest po przejściach...[/img]

Link to comment
Share on other sites

Na początku zeszłego roku sąsiedzi (rodzice i trójka dość małych dzieci) z bloku, w którym mieszkam, kupili sobie niespełna trzymiesięczną grzywkę (tę, którą ja obecnie mam). Po miesiącu okazało się, że sunia ma złamaną prawą przednią łapkę – ponoć najmłodsze dziecko nosiło ją na rękach, sunia się wyrwała, spadła i trach! Łapka złamana). Pojechali z nią do weta, została przeprowadzona operacja, wszystko się ładnie zagoiło... Minął następny miesiąc i co się stało? Następna łapka złamana (tym razem lewa przednia). Jej ówcześni właściciele nie mieli już pieniędzy na druga operację, sami usztywnili łapkę i tak zostawili (mimo, że sunia mdlała i wyła z bólu!!!) W rozmowie ze mną sąsiadka przyznała, że chyba nie mogą już dłużej grzywki mieć..... Po namyśle (miałam wtedy już dwie inne sunie) stwierdziliśmy z mężem, że my tę grzywkę chcemy i już (ja widziałam ją przedtem zaledwie kilka razy, ale zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia!). Po ustaleniu kwoty jaką musiałam zapłacić sąsiadka przyniosła mi grzywkę ... i grzywka została z nami do tej pory. Oczywiście zawieźliśmy ją do weta tak szybko jak to było możliwe, przeprowadzona została druga operacja, wszystko się znów zagoiło....

Link to comment
Share on other sites

Na początku zeszłego roku sąsiedzi (rodzice i trójka dość małych dzieci) z bloku, w którym mieszkam, kupili sobie niespełna trzymiesięczną grzywkę (tę, którą ja obecnie mam). Po miesiącu okazało się, że sunia ma złamaną prawą przednią łapkę – ponoć najmłodsze dziecko nosiło ją na rękach, sunia się wyrwała, spadła i trach! Łapka złamana). Pojechali z nią do weta, została przeprowadzona operacja, wszystko się ładnie zagoiło... Minął następny miesiąc i co się stało? Następna łapka złamana (tym razem lewa przednia). Jej ówcześni właściciele nie mieli już pieniędzy na druga operację, sami usztywnili łapkę i tak zostawili (mimo, że sunia mdlała i wyła z bólu!!!) W rozmowie ze mną sąsiadka przyznała, że chyba nie mogą już dłużej grzywki mieć..... Po namyśle (miałam wtedy już dwie inne sunie) stwierdziliśmy z mężem, że my tę grzywkę chcemy i już (ja widziałam ją przedtem zaledwie kilka razy, ale zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia!). Po ustaleniu kwoty jaką musiałam zapłacić sąsiadka przyniosła mi grzywkę ... i grzywka została z nami do tej pory. Oczywiście zawieźliśmy ją do weta tak szybko jak to było możliwe, przeprowadzona została druga operacja, wszystko się znów zagoiło....

Link to comment
Share on other sites

Moja grzywka to powder, ale jak juz wspomniałam wygląda trochą inaczej... a to dlatego, że nie została w odpowiednio wczesnym wieku przyzwyczajona do żadnych zabiegów pielęgnacyjnych i teraz wszelkiego rodzaju szczotkowania, obcinania itp. nie znosi! Jest to dla niej baaardzo stresujące przeżycie (dla mnie przy okazji też) i dlatego wygląda tak jak wygląda (nie ma wygolonego pyszczka i ma krótkie włosy - obcinam ją mniej więcej raz na kwartał, częściej nie da rady!). Ale dla mnie i tak jest najpiękniejsza!!! Mam fotki, ale za diabła nie wiem jak je tu wstawić??? Help!!!

Link to comment
Share on other sites

musisz je pomniejszyc (chyba ze masz male) do rozmiarow 500x 500 na oko to rob ;) i pozniej [url]www.imageshack.us[/url] ->
przegladaj ->
znajdz na dysku zdjecie) ->
otworz ->
host it (na dole strony)
... czekasz...
i kopjujesz link "direst to image" (prawie na samym dole),
na forum w odpowiedzi wklejasz link pomiedzy znaczki [img] [/img]
(na gorze, pod buzkami masz opcje pogrubienia czcionki, pochylenia, podkreslenia itd... i pozniej "quote", "code","list","list=" i "img" klikasz w to, wklejasz link i klikasz raz jeszcze w "img") :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...