Jump to content
Dogomania

Bio-Groom - york 8 miesiecy


letaa

Recommended Posts

Witam, prosilam przedstawiciela firmy bio-groom o probki, bo wiem ze takowe mozna uzyskac. Jak przedstawilam cala sytuacje i wiek psa dostalam info ze dla [B]8 miesiecznego yorka z nieco przesuszonym wlosem[/B] (dodam ze suczka jest z metryka i planuje ja wystawiac) [B]moga mi zaoferowac jedynie szampon fluffy puppy[/B], ktorego probkami jednak nie dysponuja. W sprawie innych kosmetykow moge sie odezwac jak pies skonczy 12 miesiecy. Dodam, ze moja suczka ma wlos dlugosci 12 cm (płaszcz).
Mam rozumiec ze w ww firmie pracownik celowo wprowadzil mnie w blad czy faktycznie mam [B]stosowac jedynie szampon fluffy[/B] :-o?? Do tej pory jestem na all systemie, ale wlasnie mi sie konczy i chcialam sprawdzic inna firme i jesli okazala by sie lepsza zakupic komplet w postaci szamponu, odzywki i czegos pod papiloty.
Co o tym sadzicie ??

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Courier New]Odkąd pamiętam zawsze kąpałam szczenięta w szamponach i odżywkach dla dorosłych psów
Yorki to dość specyficzna rasa pod względem pielęgnacji i jeżeli teraz zaniedbamy włos później będziemy tego żałować :roll:
jeśli chodzi o kosmetyki bio groomu to hodowcy yorków często używają
szamponu protein lanolin
odżywki super creame
a pod papiloty vita oil

powodzenia w pielęgnacji ;)
[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...