Jump to content
Dogomania

Pomocy


Recommended Posts

Mam problem i to dosc powazny. Moj roczny stafford nauczyl sie siusiac w mieszkaniu i co najgorsze robi mi to na zlosc np jak na niego nakrzycze badz zamkne zeby nie brykal jak sprzatam. Na poczatku myslalam ze to normalne bo nie wytrzymuje i takie tam. Ale teraz widze ze robi to normalnie na zlosc po spacerze. Brak mi siel juz na niego, bylam nawet na szkoleniu ale babka nic mi ciekawego nie podsunela. Pomocy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gdzie byłaś na szkoleniu??? czy GD to skrót od Gdyni? Jeżeli tak to z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Canac - Kasi Sterne-Nałęcz
[url=http://www.canac.pl/]c a n a c - centrum edukacji kynologicznej[/url]
To szkoleniowiec i behawiorysta, przyglądnie się problemowi i coś zaradzi. Przy okazji zbadałabym psa u weta ze względu na pęcherz, bo skoro robi na spacerze i wraca do domu i znowu robi to może być coś nie tak pod względem zdrowotnym.
Jak nie to może jest to jeden ze sposobów zwracania na psa uwagi bo się nauczył, że jak coś zrobi to wtedy podnosisz głos i zaczynasz się nim interesować lub całkiem odwrotnie, boi się i sika... Odpowiedzi może być wiele dlatego najlepiej szkoleniowca zaprosić do siebie do domu i wtedy przyjrzeć się zachowaniu psa.
Pozdrawiam i trzymaj się! Wszystko da się rozwiązać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...