Jump to content
Dogomania

X-Comp i inne wytrzymałe dyski


drzalka

Recommended Posts

[quote name='drzalka']Witam.
Czy ma ktoś, poleca twardsza i stabilniejszą wersje Jawza -X-Comp ? Czy jest podobnie wytrzymały itp ?[/quote]
Hmmm jakby to powiedzieć... jest bardziej sztywny oraz sprężysty. Zwykły Jawz wydaje się przy nim trochę bardziej miękki.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, a jest dosyć elastyczny, by można było po przeciągać się z psem dyskiem w ramach nagrody? Czy mógłbyś go jakoś porównać z Competitionem ( tylko taki dysk "macałam" oprócz Jawza) Jeśli jest miększy od CS'a, milsy dla psiego pyska, to się na niego zdecyduje raczej.

Potrzebuje jeden dysk do zabawy z psem, kilka prostych rzutów, i przeciąganie. Miałam kiedyś Jawza Lemon był dość giętki, niestety zaginął

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Rozumiem, [B]a jest dosyć elastyczny, by można było po przeciągać się z psem dyskiem w ramach nagrody[/B]? Czy mógłbyś go jakoś porównać z Competitionem ( tylko taki dysk "macałam" oprócz Jawza) Jeśli jest miększy od CS'a, milsy dla psiego pyska, to się na niego zdecyduje raczej.

Potrzebuje jeden dysk do zabawy z psem, kilka prostych rzutów, i przeciąganie. Miałam kiedyś Jawza Lemon był dość giętki, niestety zaginął[/quote]

Jeśli szukasz dysku, który jest wytrzymały, miękki i jednocześnie potrafi latać :razz:, to polecam SuperStar firmy Hero Disc USA.

Dysk można kupić w sklepie [URL="http://www.whippy.pl"]www.whippy.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem, potrzebuje bardzo wytrzymały dysk, co by pies uwieszony na dysku nie zrobił od razu kilku dziur. Jawz zdał. A z tymi rzutami ,to naprawde dwa podstawowe , plus skoki przez cialo, coby urozmaicic zabawe.
Cenowo Super Hero i Jawz malo się różnią. Wiec wybiore raczej ten ktory jest bardziej wytrzymały i elastyzny, pozniej bede sie sugerowala własciwosciami lotnymi. Wykonuje raczej krótkie/średnie rzuty bokserowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Sama nie wiem, potrzebuje bardzo wytrzymały dysk, co by pies uwieszony na dysku nie zrobił od razu kilku dziur. Jawz zdał. A z tymi rzutami ,to naprawde dwa podstawowe , plus skoki przez cialo, coby urozmaicic zabawe.
Cenowo Super Hero i Jawz malo się różnią. Wiec wybiore raczej ten ktory jest bardziej wytrzymały i elastyzny, pozniej bede sie sugerowala własciwosciami lotnymi. Wykonuje raczej krótkie/średnie rzuty bokserowi.[/quote]
To polecam w takim razie normalnego Jawza :) Napewno będziesz zadowolona!

Jawz Hyperflex (miękki) - Jawz (normalny) - Jawz X-Comp (sztywniejszy od normalnego, twardszy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Sama nie wiem, potrzebuje bardzo wytrzymały dysk, co by pies uwieszony na dysku nie zrobił od razu kilku dziur. Jawz zdał. A z tymi rzutami ,to naprawde dwa podstawowe , plus skoki przez cialo, coby urozmaicic zabawe.
[/quote]
Z wytrzymałych dysków polecam Jawzy. Zarówno w moim przypadku (rottweiler czy labrador) jak i moich znajomych każdy je zachwalał!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...