Jump to content
Dogomania

gaz pieprzowy - co o nim myślicie?


Doda_

Recommended Posts

chcialam sie zapytac co myslicie o gazu pieprzowym
wiele osob go uzywa
ja powinnam, zeby bronic siebie i moich psow ale nie chcialabym tez skrzywdzic innych psow. Nie znam sie na takich gazach, moze ktos moglby mi powiedziec? Jak gazem pieprzowym trafie na innego psa, to co bedzie czy przejdzie samo czy pies bedzie potrzebowal pomocy lekarskiej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']chcialam sie zapytac co myslicie o gazu pieprzowym
wiele osob go uzywa
ja powinnam, zeby bronic siebie i moich psow ale nie chcialabym tez skrzywdzic innych psow. Nie znam sie na takich gazach, moze ktos moglby mi powiedziec? Jak gazem pieprzowym trafie na innego psa, to co bedzie czy przejdzie samo czy pies bedzie potrzebowal pomocy lekarskiej ?[/quote]
Gaz pieprzowy jest nieprzyjemny dla psa,ale raczej nie wyrządzi mu takiej krzywdy aby musiała być potrzena pomoc weterynarza.Gdyby był szkodliwy dla zwierzaków nie bylby w powszechnej sprzedaży.Tak samo jak np.paralizator,ma go policja ale zwykły obywatel nie kupi bo można nim zrobić krzywdę drugiej osobie.Na moje psy gaz pieprzowy nie działa,ale słyszałam,że w rzadkich przypadkach może psu uszkodzić węch.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...