Jump to content
Dogomania

^^Galeria Pati^^


kordzinkasia1

Recommended Posts

Nie wiem dokładnie z jakiej hodowli jest bo dostałam ją od rodziców. Nie ma rodowodu a urodzila się 17 maja 2009 roku. Ogólnie to bardzo dobrze się chowa. Nie jest kłopotliwa(czego na początku się trochę obawiałam). Tak jak napisałam na innym forum pięknie załatwia się na mate dla dzieci a staram się ją przyuczać do podwórka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordzinkasia1']Czy można w jakiś sposób dowiedzieć się jakie będzie miałą umaszczenie?[/QUOTE]
Hejka!:D Umaszczenie zależy od rodziców jakie mieli np.mojej małej suni obaj rodzice mieli stalowo-złote więc zapewne będzie stalowa:)ale to i tak do końca nigdy się nie jest pewnym...Moja urodziła się 27 maja:D czyli twoja jest o 10 dni starsza...Zapraszamy do nas i pozdrawiamy:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordzinkasia1']moglibyscie mi doradzic:
bo mojej suńce urosła że tak powiem "grzywka" nad oczkami i zastanawiam się czym mogłabym już ją upiąć? bo na kokardkę:multi::loveu:(która zreszta będzie miała) ma jeszcze za krótkie włoski...[/quote]

Ja podpinałam taka płaska malutką spineczka która żeby się otworzyła trzeba wygiąć albo małą żabka póki co powinno starczyć zanim dorośnie do kitki :lol: a tak poza tym śliczne maleństwo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...