Jump to content
Dogomania

AKITA INU


isska

Recommended Posts

Tu nie chodzi o lubienie czy nie.
Wiesz Isabela, w ciągu jednego dnia nie da się znaleść nowego domu dla psa, o którym tak naprawdę nic nie wiemy.
A nie da się sprowadzić do domu, w którym jest już jeden pies (akita)nastepnego dorosłego psa tej samej rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabela']Myslalam,ze w tym miejscu znajde milosnikow tej rasy skonnych psu pomoc w potrzebie. Czy nikt z Was nie lubi AKIT???????[/quote]

Jakoś nie bardzo Cie rozumiem.... :o Czego sie spodziewałaś?że wszyscy akiciarze rzucą sie do klawiatur i hurtem będa pisać maile z zapytaniem:jaki akita,skąd akita,dlaczego szuka domu itp...?Info o akicie zostało napisane bardzo lakonicznie,nie wiemy co sie stało,może warto by było coś napisać bliżej,a nie pytać się,czy lubimy akity?Sądzisz,że mamy je za karę?Jak można szukać domu psu,o którym nic nie wiemy?Donya coś Ci już wyjaśniła,kolej na Ciebie lub na Issę....bo to chyba dwie osoby coś wiedza o akicie potrzebującej pomocy,ale żadna z Was nie pisze nic więcej.....Nie patrzyłam,ale mam nadzieję,że info poszło również na "Psy w potrzebie" i na "Bezdomne Szpice" - czyż nie zależy Wam na tym aby pies znalazł dom? Nie kochacie psów?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam i co z ta akita znalazł dom wiem że raczej trudno znaleź dom dla dorosłej akity i podzielam zdanie wyżej napisane jescze w dodatku jak juz ktoś ma psa tej samej rasy to chyba raczej nie mozliwe chyba że od szczeniaka ale i to tez jest problemowe pozdrawiam i napisz co stało sie dalej bo dałas tylko temat i nic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...