Jump to content
Dogomania

Alaskan ze schroniska.


justau234
 Share

Recommended Posts

Nie wiem dokładnie bo mówią że to husky ale ja uważan że alaskan:)dlatego zdecydowałam się zadać pytanie na tym forum...Witam[IMG]http://***************/images/smilies/smile.gif[/IMG]Chciałam się dowiedzieć czy roczna lub 1,5 roczna suczka alaskan malamute po sterylizacji ze schroniska może być agresywna w nowym domu???, czy ogólnie te psy mogą być agresywne.?Ogólnie słyszałam że są łagodne wobec obcych i dzieci w szczególności...po ostatnim doświadczeniu z beaglem który wchodząc na kanapę i próbując go wygonić z niej warczał na mnie, i dlatego zadaje takie może dziwne pytania[IMG]http://***************/images/smilies/smile.gif[/IMG]czy ta rasa również może być agresywna wobec nowych właścicieli?wiem że psy te też są wykorzystywane w dogoterapii??mama z tatą chorują dlatego chciałabym rasę spokojną z którą będe mogła wychodzić na długie spacery lub wycieczki rowerowe lub konne[IMG]http://***************/images/smilies/smile.gif[/IMG]i rodzice będa mogli sobie dać z nim radę póki nie wrócę ze szkoły...

Link to comment
Share on other sites

Moze by ciut jasniej i bez linkow nieczytelnych.
Kazdy pies moze byc agresywny do ludzi, innych psow, zwierzat, zaleznie od tego, z czym sie spotka w nowym domu, jaka ma za soba przeszlosc.Jest to niezwiazane z rasa.
Co do zaprzegowca, raczej zapomnij, ze tak po prostu wezmiesz piesak luzem na wypad rowerowy czy konny, sa to psy o silnym instynkcie mysliwskim, pojda za pierwszym tropem i albo cos upoluja albo same wpadna we wnyki/pod odstrzal mysliwych czy lesnikow, pod samochod na okoliczne drodze pare km dalej, zgubia sie itp. atrakcje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Polowanie na konia może brzmieć trochę niewiarygodnie ale to prawda. :shake:Te psy były do tego wykorzystywane. Przy mamucie jest sporo zajęcia i faktycznie do spokojnych nie należy.:evil_lol: Jeśli potrafi się psa "zmęczyć" to zazwyczaj nieobecność właściciela wykorzystuje na odpoczynek. Tylko nie mówię tu o ciągnięciu na smyczy za samochodem a o zabawie i psich sportach. Nie wiem na co chorują twoi rodzice ale Alaskan to raczej pies dla zdrowych i aktywnych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...