Jump to content
Dogomania

Oberwart- SZOMBATHELY


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[color=red][size=6]Gratulacje dla wszystkich[/size][/color] :D :D :D

Ja tylko chciałam sie pochwalić, iż mój 2,5 roczny staffik na Węgrzech zakończył tytuł [b]INTERCHAMPIONA[/b]-jestem niesamowicie z niego dumna :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Szkoda tylko,że w Austrii dostał Res.CACIB bo z tego co tu piszecie to bym miała dodatkowy tytuł :) :) ale i tak ogromnie sie ciesze... :P :P :P

Pozdrawiam i jeszcze raz ogromne gratulacje dla wygranych :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss'][color=red][size=6]Gratulacje dla wszystkich[/size][/color] :D :D :D

Ja tylko chciałam sie pochwalić, iż mój 2,5 roczny staffik na Węgrzech zakończył tytuł [b]INTERCHAMPIONA[/b]-jestem niesamowicie z niego dumna :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Szkoda tylko,że w Austrii dostał Res.CACIB bo z tego co tu piszecie to bym miała dodatkowy tytuł :) :) ale i tak ogromnie sie ciesze... :P :P :P

Pozdrawiam i jeszcze raz ogromne gratulacje dla wygranych :D :D[/quote]
WIELKIE GRATULACJE DLA NOWEGO INTERA!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Asiaczek napisał:
Co kraj, to obyczaj. A kto dostał taki tytuł? Przyzna się ktoś?
Pzdr.


na pewno czarny terier rosyjski z hodowli Van Dog i chyba pirenejsi pies gorski[/quote]

Przyznaję się do sukcesu moich pirenejów:
[u]w Szombathely:[/u]
- R Pyr Love me Tender - V1 w klasie championów, CAC, CACIB, BOB
- Pyrless Beautiful Dreamer - V1, CAC, CACIB
[u]w Oberwart[/u]
- R Pyr Love me Tender - V1 w klasie championów, CACA, CACIB, BOB, Zwycięzca Austro - Węgier
- Pyrless Beautiful Dreamer - V1, CACA, CACIB, Zwycięzca Austro - Węgier

GRATULUJĘ INNYM ZWYCIĘZCOM :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie'][quote]Asiaczek napisał:
Co kraj, to obyczaj. A kto dostał taki tytuł? Przyzna się ktoś?
Pzdr.


na pewno czarny terier rosyjski z hodowli Van Dog i chyba pirenejsi pies gorski[/quote]

Przyznaję się do sukcesu moich pirenejów:
[u]w Szombathely:[/u]
- R Pyr Love me Tender - V1 w klasie championów, CAC, CACIB, BOB
- Pyrless Beautiful Dreamer - V1, CAC, CACIB
[u]w Oberwart[/u]
- R Pyr Love me Tender - V1 w klasie championów, CACA, CACIB, BOB, Zwycięzca Austro - Węgier
- Pyrless Beautiful Dreamer - V1, CACA, CACIB, Zwycięzca Austro - Węgier

GRATULUJĘ INNYM ZWYCIĘZCOM :wink: :wink: :wink:[/quote]

a jednak wiedzialam :) a moje sznaucerki chcialy zjesc te piekne pirenejczyki hihi

GRATULACJE !!

Link to comment
Share on other sites

[quote]Piękne gratulacje!!!
Ale dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?! O takich wspaniałych sukcesach trzeba pisać od razu, na ciepło. [/quote]
Za gratulacje pięknie dziękujemy :lol: . Szczególnie Presley - pochwały to dla niego sens życia. A ja, jak widać na załaczonym obrazku, napisałam swój pierwszy post na tym forum, choć często go odwiedzam.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli i kontynuowali ten wątek. Jego lektura zainspirowała nas do wyjazdu. :D
[quote]one nie poznaly ze to polacy [/quote]
Pewnie moje w tym czasie uczyły się węgierskiego :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie'][quote]Piękne gratulacje!!!
Ale dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?! O takich wspaniałych sukcesach trzeba pisać od razu, na ciepło. [/quote]
Za gratulacje pięknie dziękujemy :lol: . Szczególnie Presley - pochwały to dla niego sens życia. A ja, jak widać na załaczonym obrazku, napisałam swój pierwszy post na tym forum, choć często go odwiedzam.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli i kontynuowali ten wątek. Jego lektura zainspirowała nas do wyjazdu. :D
[quote]one nie poznaly ze to polacy [/quote]
Pewnie moje w tym czasie uczyły się węgierskiego :wink: :wink: :wink:[/quote]

Genie czy pirenejczyki maja miec prosty czy zakrecony na grzbiet ogon ?? bo na ringu byly i takie i takie ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie']2 w 1 - w spoczynku ogon ma być opuszczony, w ruchu podniesiony do góry i zakręcony w kółeczko z prześwitem pośrodku; te węgierskie jakoś o tym nie za barczo wiedziały[/quote]
Może te węgierskie psiaki były troche spłoszone, zdenerwowane lub niepewne ringu...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Możnaby tak powiedzieć o psie w klasie juniorów. W Oberwart biegał trochę lepiej niż w Szombathely. Niestety suka i pies w klasie otwartej - to nie są nowicjusze wystawowi (wiem od hodowcy). Ring nie robił na nich specjalnego wrażenia, ale w oba dni biegały tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Ba, gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta......... Wadą opisaną przez wzorzec jest zarówno niepodnoszenie ogona w czasie ruchu, jak i podnoszenie go przez cały czas, także w spoczynku. Węgrzy raczej o tym wiedzieli. Zgłoszone pieski były wystawiane przez jedną z najlepszych hodowli na Węgrzech. Zresztą sędzia dokładnie pokazywał, co w danym psie mu się nie podoba. Stosował też rodzaj sprawdzianu. "Dobry" ogon, gdy przejedziesz po nim ręką od nasady do dołu, automatycznie podnosi się do góry i zawija w "rogalik". Podobnie mają jużaki. Takie same zalecenia, co do noszenia ogona. I także można często zobaczyć egzemplarze, które po prostu tego nie robią.
Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...