Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tu sceniacki :loveu:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5785/img0295er0.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9307/img0297hy9.jpg[/IMG][/URL]

:loveu:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7523/img0266sz6.jpg[/IMG]

moja Miśka :loveu:

Witam wszystkich po światówce
no niestety nie zawalczyłyśmy za bardzo ..... jednak ogólnie jestem zadowolona Amiśka - jest jeszcze młodziutka - rowija się - za to stała pięknie przez cały czas na ringu w pięknej postawie wystawowej (co widziałam, że się podobało:razz:) do tego nawet w miarę dobrze zaprezentowała się w ruchu
- troszkę zdziwił mnie opis - za to ja dostałam + za prezentację :cool3:

niestety nie mam ani jednego zdjęcia ..... więc błagam o fotki


aaaaaaaa
i pochwalę się moja grzywka ECRU Nesjana w klasie pośredniej wywalczyła sobie srebro na 26suczek
(do tgo z obcą jej osobą:lol:)
- jestem przeszczęśliwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nesjanka[/B] [SIZE=3]gratulacje !!!:multi:
[SIZE=2]kurcze, nie wiedziałam, że to Amiśka :shake: zagadałabym albo cuś :oops:
A na zdjęciu to Ty jesteś z Amiśką?

Ania, ja wiem, że nie wszystkie zdjęcia fajnie wychodzą ;) dlatego zdjęłam
Ale Judka to przecież sama słodycz :loveu: to było widać :thumbs:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']błagam - tylko nie róbcie afer o zdjęcia !!!! jak na innych forach :roll:[/quote]

żadnych afer nie przewidujemy :lol: przynajmniej z mojej strony ;)
W koncu to ma być przyjemność :multi:

[B]Nesjanka[/B] to niezła z Ciebie laska :lol: ;)

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka'][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7523/img0266sz6.jpg[/IMG]

moja Miśka :loveu:

Witam wszystkich po światówce
no niestety nie zawalczyłyśmy za bardzo ..... jednak ogólnie jestem zadowolona Amiśka - jest jeszcze młodziutka - rowija się - za to stała pięknie przez cały czas na ringu w pięknej postawie wystawowej (co widziałam, że się podobało:razz:) do tego nawet w miarę dobrze zaprezentowała się w ruchu
- troszkę zdziwił mnie opis - za to ja dostałam + za prezentację :cool3:

[B]niestety nie mam ani jednego zdjęcia ..... więc błagam o fotki[/B]


aaaaaaaa
i pochwalę się moja grzywka ECRU Nesjana w klasie pośredniej wywalczyła sobie srebro na 26suczek
(do tgo z obcą jej osobą:lol:)
- jestem przeszczęśliwa :loveu:[/quote]

[B][COLOR=indigo] GRATULUJE WSZYSTKIM ODNIESIONYCH SUKCESÓW:loveu: , UDANYCH DEBIUTÓW:lol: I PRZEDE WSZYSTKIM TEGO,ŻE MACIE JUZ STRES ZA SOBĄ[/COLOR][/B]:cool3:

---------
Ja się na wystawę mocno spóźniłam, pstryknęłam kilka fotek ( m. in. Amiśkę) , nagrałam kilka minut i filmu........i to niestety wszystko. poszłam po kolei rozmawiać ze znajomymi i nie zdążyłam podejść do Judki i Ani, a tak bardzo chcialam. Nie sądziłam, ze tak szybko się zwiną:placz:
[B]Aniu-[/B] taka szkoda:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']żadnych afer nie przewidujemy :lol: przynajmniej z mojej strony ;)
[/quote]
dokładnie :evil_lol:

Aga... ja równiez gratuluje :)
Geo... ja o ciebie pytałam... ale nie widziałam cie... sama bym podeszła..
a zwineliśmy sie szybko, bo mężo miał długą droge przed sobą, byliśmy zmeczeni... no szkoda, ale niedługo sie zobaczymy... :diabloti:

aaa... jak byłam na ringu, jakaś pani zapytała czy to Judy... tylko tyle... ciekawa jestem kto to był... ktoś z forum? no bo kto inny wiedzał by jak ma na imie... haloo przyznawac sie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']

aaa... jak byłam na ringu, jakaś pani zapytała czy to Judy... tylko tyle... ciekawa jestem kto to był... ktoś z forum? no bo kto inny wiedzał by jak ma na imie... haloo przyznawac sie...[/quote]


no to ja byłam :oops::oops:
tyle, że nie mogłam zostać do końca i potem już nie podeszłam
a w trakcie przeszkadzać nie chciałam, bo wiadomo stresik 8)

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]pozdrawiam [/COLOR][/SIZE][/FONT];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']no to ja byłam :oops::oops:
tyle, że nie mogłam zostać do końca i potem już nie podeszłam
a w trakcie przeszkadzać nie chciałam, bo wiadomo stresik 8)

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]pozdrawiam [/COLOR][/SIZE][/FONT];)[/quote]
kuuurdee.... :) to ty? szkodaaa... ze nie podeszłaś... no w kazdym razie.. miło mi choć tak cie poznać :)

ok lece z judą na dwór bo mi smieci z worka wywala ;)

zaraz wróce...

a od siostry foto juz sie przesyłają... niedługo bede miała może i was na zdieciach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']kuuurdee.... :) to ty? szkodaaa... ze nie podeszłaś... no w kazdym razie.. miło mi choć tak cie poznać :)
[/quote]

No mi też miło :lol: następnym razem podejdę :cool3:
a zdjęcia mogę podesłać, choć rewelacyjnych nie mam.
Tylko podaj maila

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka!!! [B][COLOR=red]REWELACJA!!! GRATULUJĘ SERDECZNIE[/COLOR][/B] i buziaki dla Ecru :buzi: Przebić się w takiej stawce, no no no :multi: :klacz:

Faktycznie światło na hali w Poznaniu zawsze jest kiszkowate. Dopiero w tym roku wyszły nam ładne zdjęcia, ale bez lampy ani rusz. I psy niestety wyglądały jakby żółte. Patrzyłam na Nel, co ona taka dziwna jakaś, a w domu normlanie biała jak zawsze :roll:

Geo, nie przeszkadzał ci nad głową facet z kamerą? :cool3: To mój mąż :evil_lol: Załapałaś się w kadrze jak schodziłaś z ringu chyba z jakąś reklamówką, tak? Pewnie znowu zakupy robiłaś dla Shamisia :cool3:

Nessti była i się nie ujawniła :shake: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Geo, nie przeszkadzał ci nad głową facet z kamerą? :cool3: To mój mąż :evil_lol: Załapałaś się w kadrze jak schodziłaś z ringu chyba z jakąś reklamówką, tak? Pewnie znowu zakupy robiłaś dla Shamisia :cool3:

[/quote]


:crazyeye: :crazyeye: ......zalamałam sie, kamera tak pogrubia, pewnie wygladam jak słoń:p
A zakupów nie robiłam;) , to był raczej czarny plecaczek, w ktorym mialam kamere, aparat........chyba, że nie mnie nakręciliscie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']maltanczyk ktory wygral bog i pozniej bis 3 jest rewelacyjny !!!! bylo bardzo duzo pieknych maltanczykow :loveu::loveu::loveu:[/quote]Zgadzam sie:loveu: Misie tez podobał.A na konkurencjach hodowlanych grupka maltanczyków tez robilo wrazenie:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']maltanczyk ktory wygral bog i pozniej bis 3 jest rewelacyjny !!!! bylo bardzo duzo pieknych maltanczykow :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Taaak! A teraz my się będziemy od nich uczyć :cool3:

A z jakiej hodowli były te grupy hodowlane? Kurna, szkoda że nie zostaliśmy do końca :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Taaak! A teraz my się będziemy od nich uczyć :cool3:

A z jakiej hodowli były te grupy hodowlane? Kurna, szkoda że nie zostaliśmy do końca :placz:[/quote]Cocerku sprawdziłam w katalogu to hodowla Maldonnas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...