Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja ci ona, nikomu nie oddam :eviltong: Mądralińska reaguje na swoje imię i pewnie już tęskni za swoją nową super panią :evil_lol: :eviltong:

Widzę, że jednak Asia zebrała się w sobie i poszła w pioruny :evil_lol: Ja też już zmykam. Dobranoc dziewczyny!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Oj bede chociaz nie ukrywam, ze wolałabym osobiscie pokibicowac, ale nie mam transportu na niedzielę :roll: :-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Daga, ja bym Cię zabrała. Tyle, że z Gorzowa wyjeżdżam :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']3 polskie bule0 Suczki wygraly [B]World Dog Show !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/B]

[B]Jutro wy podbijecie ringi !!! :loveu: [/B]

[B]Martynko mozesz mi podac swoj nr kom na pv ??? bede cie molestowala jak poszlo zalotce i dziewczynom :)[/B][/quote]


Chyba jednak [SIZE=3][B][U]w niedzielę[/U][/B][/SIZE] ????? ;)

Link to comment
Share on other sites

UUuu zaszalalyscie wczoraj z iloscia postow;D I wszytskie sa nasycone emocjami przed wystawa;D

[B]TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!! I MIZIANKI DLA WSZYSTKICH BIALASKOW![/B]:loveu:I pamietajcie ze czekam na grupowe-forumowe zdjecie;D

[B]Geo[/B] sliczne poslanko:)
[B]Joasia[/B] Zizka jest cudowna hihi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No więc... My mamy bdb. ocene lokaty żadnej (bo tylko przy dosk) konkurencja była ponad nasze siły:
Zalotka z KOciego Dworu- Dosk. 5 lokata (z tego co pamietam)
Balladyna z Sarmacji- db. bez lokaty
Jasper od Forusińskich- bdb. bez lokaty
MYstic Moment Se-La-Vi- db bez lokaty
Zw świata w chłopakach to Funny Ladies Super Star z Korei (Gratulacje!) a z suczek niestety niedoczekałam ale wiem że championki zwyciężyła Funny Ladies Beach Girl z Tajlandi, wiec pewnie zw. świata to też ona! Serdeczne gratulacje, to wszystko co wiem... Aha, widziałam Judkę, nie wiem co ma:P i nie widziałąm Amiśki... tzn. nie wiem która to ona.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, w naszej klasie było 13 suniek, sędzia wybrał nas do finałowej "5" i na tym piątem miejscu zostawił ;) Jestem super zadowolona. Jak usłyszałam te oceny wcześniejszych psów to zbladłam. Więc mnie oc. dosk. i to miejsce w pełni satysfakcjonuje.
Spotkaliśmy wiele znajomych osób, których serdecznie pozdrawiam!!! Mnie się atmosfera wystawy bardzo podobała. Cisza, spokój, od czasu do czasu tylko gromkie brawa lub okrzyki radości, które się niosły po hali. Jak pies stawał na I lokacie i słychac było brawa, to mi łezki w oczach stawały, ja to taka beksa jestem. Na hali na początku było bardzo zimno, ale szybko się rozgrzałam (stresik). No a takiej klasy psy ogląda się raz na długi długi czas [B][COLOR=red]PRZE-PIĘ - KNE!!![/COLOR][/B] :loveu: :loveu: :loveu: Moje dwie faworytki niestety nie wygrały, ale i tak ich psy dla mnie to ideały. Zdjęcia wrzuce nieco później, trzeba je zmniejszyć. A z czasem może jakiś filmik, jak obrobimy.

Chciałam pogratulować wszystkim naszym forumowym maltańczykom - byliście super!!! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...