Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[quote name='Nessti']No nareszcie !! [B]Zizka[/B] to niezły model :cool3: z tą miotłą zwłaszcza :evil_lol:
Mój to pamiętam, że za ścierką latał jak podłogi wycierałam :mad: taaki z niego pomocnik był :evil_lol: [/quote]

jak ktoś chce pozamiatać, poodkurzać lub umyć podłogę to albo druga osoba trzyma Zizke na rękach albo zamykamy ją w pokoju (ale teraz już się boimy bo tak skacze po szybie , że może się wybić:p )
tylko, że ona nie pomaga tylko strasznie przeszkadza i nic nie można zrobić przy niej :eviltong:

Kama ---> chyba faktycznie jakieś czary bo nawet ja nie widzę tam żadnego zdjęcia :p :p :p :p
a mam do Ciebie pytanko -- ten Toluś to ma na imię Toluś czy to jakieś zdrobnienie jest ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kama98']To jest Toluś w poważnych sytuacjach zwracam sie do niego Tolek :diabloti:[/quote]


już sobie wyobrażam te poważne sytuacje :p :p a z tymi imionami to jest w ogóle śmiesznie

na ZIZI nikt chyba tak nie mówi :eviltong: ja mówię ZIZUR, ZIZKA albo DZIDZIUL, tata mówi do niej ZIOMEK albo ZIOMUŚ, mama mówi GISSEL (czyt. ŻIZEL), mój brat GRYZELDA albo GRYZOŃ itd itd itd każdy mówi inaczej a ona na wszystko reaguje - to jest najlepsze :p :p :p

a w poważnych sytuacjach mówię do niej TY PASKUDO PRZEBRZYDŁA albo TY WSTRĘTNE SZCZURZYDŁO albo TY BEZRODOWODOWA PODRÓBO MALTAŃCZYKA (:diabloti: :diabloti: :diabloti: ) to ostatnie trochę niesmaczne ale jakoś tak wymyśliłam kiedyś :eviltong:
i tak specjalnie głos zmieniam a ona wtedy wariacji dostaje i mam wrażenie , że ją to bawi i śmieje się po swojemu hehhe dlatego już staram się tak nie mówić bo traciłam autorytet

Link to comment
Share on other sites

[B]Yoasia[/B]- jesteś rewelacyjna, za kazdym razem sie smieję jak czytam Twoje posty:evil_lol: ........nie dziwię się, ze Zizka taki waryjat;) :lol: , podobno psy upodabniaja się do własciciela:razz: :lol!: :siara:
Szalona z Ciebie dziewczyna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']

A [B]Judka [/B]coraz piękniejsza :loveu:
[/quote]
dzie-ku-je-my :oops:
[quote name='Nessti']
Dziewczyny jak ja Was tam znajdę w tym Poznaniu :shake: Przecie ja na targach nie byłam nigdy :oops: Dajcie tu jakieś info co i jak, bo przecie zdjecia trza bedzie pstrykać :razz:[/quote]
Nessti... hala 16, ring 66... znajdziesz nas :)

[quote name='kama98']dziewczyny ale dziwne, ja od poczatku widziałm zdięcie Zizki, już w tym poście gdzie Joasia wstawiła linki :crazyeye: i nadal je tam widze... chyba jakieś czary[/quote]
ja tam też widze od poczatku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki [B]Aniu[/B] :multi: znajdę, znajdę bez obawy :cool3:

[B]Bognik[/B] do Was też tam dotrę :cool3: do ihasaczków Bedę kibicować na całego :evil_lol:
A [B]Lhara[/B] cudnie wygląda :loveu:

Stresik pewnie już coraz większy :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']
[B]Bognik[/B] do Was też tam dotrę :cool3: do ihasaczków Bedę kibicować na całego :evil_lol:
A [B]Lhara[/B] cudnie wygląda :loveu:

Stresik pewnie już coraz większy :-o[/quote]
SUPER! :multi:
Podejdź do nas i przywitaj się :eviltong:

Dziękuję! :calus:

Stres OGROMNY ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='georgina'][B]Yoasia[/B]- jesteś rewelacyjna, za kazdym razem sie smieję jak czytam Twoje posty:evil_lol: ........nie dziwię się, ze Zizka taki waryjat;) :lol: , podobno psy upodabniaja się do własciciela:razz: :lol!: :siara:
Szalona z Ciebie dziewczyna:evil_lol:[/quote]


hmmm :p kurcze wiesz co nie wiem dlaczego ale wszyscy mi mówią, że mam troszkę nie halo w mózgu :eviltong: a moim zdaniem jestem całkiem normalna heheh
a w porównaniu do ZIZKI to ja mały pikuś jestem i właśnie nie wiem do kogo ona się upodobniła :evil_lol:


o widzę, że przygotowania do wystawy idą pełną parą :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Zizka jest swietna wyglada jak taki maly puchaty gnom,ktory tylko czeka zeby cos przeskrobac;D Niezle tam Wam daje popalic chyba:mad: Ja mam wrazenie ze moj Taco mnie albo siebie kiedys zabije jest tak szajbniety ze az czasami rece opadaja:cool3:Nogi mam tak poobgryzane ze hej...a 3/4 spodni maja dziury w nogawkach,moje ubieranie sie rano wyglada tak ze wisi mi na nogawce a ja ciagne za soba noge razem z nim przyczepionym zebami,lubi tez wskakiwac mi na glowe ,sciagac gumke i uciekac z pasja:evil_lol: Ale i tak najgrozniejszy jest jak zrobi...egkhm..kupe,dostaje takiej wariacji ze nic nie jest w stanie go powstrzymac,to sie nazywa "mala rzecz a cieszy".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kassy']Zizka jest swietna wyglada jak taki maly puchaty gnom,ktory tylko czeka zeby cos przeskrobac;D Niezle tam Wam daje popalic chyba:mad: Ja mam wrazenie ze moj Taco mnie albo siebie kiedys zabije jest tak szajbniety ze az czasami rece opadaja:cool3:Nogi mam tak poobgryzane ze hej...a 3/4 spodni maja dziury w nogawkach,moje ubieranie sie rano wyglada tak ze wisi mi na nogawce a ja ciagne za soba noge razem z nim przyczepionym zebami,lubi tez wskakiwac mi na glowe ,sciagac gumke i uciekac z pasja:evil_lol: Ale i tak najgrozniejszy jest jak zrobi...egkhm..kupe,dostaje takiej wariacji ze nic nie jest w stanie go powstrzymac,to sie nazywa "mala rzecz a cieszy".[/quote]

no daje popalić, daje :p ale ubrań się nie chwyta jedynie co to zjada mi wszystkie podkolanówki i skarpetki :p ale spodni i bluzek raczej nie

Taco ściąga Ci gumkę z włosów a moja Zizka robi skok jak moja głowa znajduje się na dostępnym dla niej poziomie i po chwili ucieka z kępą moich włosów w pyszczku (ałłaaaaaaaa) ale dzięki niej zaoszczędze na fryzjerze bo mam artystycznie pocieniowane włosy :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nesjanko[/B], może sunia poczuła się dalece niezauważana :evil_lol:
I w ten sposób chciała skupić na sobie Twoją uwagę :cool3:

Dziewczyny, ja normalnie wczoraj dokupiłam kartę pamięci do cyfrówki,
co by mi nie zabrakło sprzętu do robienia zdjęć :evil_lol::evil_lol:
A tu cisza się zrobiła.... [SIZE=4][COLOR=Red]wszystkim życzę powodzenia
będę trzymać kciuki razem z tym aparatem :razz:
[/COLOR][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=DarkRed]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bede czekac na wasze zdjecie grupowe bo takich brakuje na forum:)Wszystkie pieski i ich pancie,mam nadzieje ze ktos spelni moja prosbe,jesli bedzie to wykonywalne;D

[B]yoasia[/B] to ty za pol roku bedziesz lysa jak tak dalej pojdzie:lol:Ale dobrze ze maltany maja wlosy...zawsze bedziesz mogla zrobic przeszczep wiec zapuszczaj klaki u malucha to sie w przyszlosci zemscisz;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...