Jump to content
Dogomania

08-11.10.2009 - Światowa Wystawa Psów BRATYSŁAWA


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

[quote name='Shirai - Koki']
Zajrzyj Daria na ta strone tam jest Pan Ferrari i Akamizuiro Go ( podana jest rowniez nazwa hodowli) na Raduno Tecnico w Torino zajeli 1 miejsce ;)[/QUOTE]

na którą stronę? ;>
[url=http://www.akitabandoutarou.com/]index[/url]
????
tam nie ma nic o innym psie poza Bandou

Haha to może Pan Ferrari ma jakieś niepotrzebne ferrari :evil_lol: chętnie się zaopiekuje :evil_lol:

Swoją drogą widzieliście jakie akit maja na UKRAINIE?!?! Ja myślałam, że tam wciąż totalna bida.. a tu taka niespodziewajka :crazyeye:
[url=http://www.akita-inu.com.ua/dogs/AKITA.php]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daria sprawdź tego pana Gasparinatos Socrates (GR) - zaplątał się w AA pod nr 3579 - ale ja odnoszę dziwne wrażenie że to może być akit japoneski. Nazwa psa (jeśli wierzyć w ustawienie alfabetyczne - choć mi się to u nas nie zgadza w jednej klasie :roll:) mieści się w przedziale R-S.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Daria sprawdź tego pana Gasparinatos Socrates (GR) - zaplątał się w AA pod nr 3579 - ale ja odnoszę dziwne wrażenie że to może być akit japoneski. Nazwa psa (jeśli wierzyć w ustawienie alfabetyczne - choć mi się to u nas nie zgadza w jednej klasie :roll:) mieści się w przedziale R-S.
Pzdr[/QUOTE]
pan Gasparinatos Socrates we własnej osobie:
[url]http://www.facebook.com/profile/pic.php?uid=AAAAAQAQjluKmqQkLWSbWJzquCq4ywAAAAo2L7XTrtE891xeDQITtuU9[/url]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
na facebooku ma więcej znajomych od AA niż od AJ.. i należy do jakiegoś forum akit amerykańskich.. ale to oczywiście niczego nie przesądza :evil_lol:

na razie znalazłam tylko jedną akite na T tego pana.. ale ją już wpisałam.. szukam dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']pan Gasparinatos Socrates we własnej osobie:
[URL]http://www.facebook.com/profile/pic.php?uid=AAAAAQAQjluKmqQkLWSbWJzquCq4ywAAAAo2L7XTrtE891xeDQITtuU9[/URL]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
na facebooku ma więcej znajomych od AA niż od AJ.. i należy do jakiegoś forum akit amerykańskich.. ale to oczywiście niczego nie przesądza :evil_lol:

na razie znalazłam tylko jedną akite na T tego pana.. ale ją już wpisałam.. szukam dalej[/quote]

No właśnie ja jak szukałam po wystawach greckich, cypryjskich to tylko mi wyskakiwało, że on japończyka wystawia - ani razu nie spotkałam go z AA. No i takie to jakieś podejrzane mi się wydało - choć może i ma też AA :roll:. Ja mam już dość szperania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o suczki z hodowli Aiko Kensha, to myślę, że klasie młodzieży będzie suczka z Ich przydomkiem - pewnie Aiko No SHUGOTENSHI GO, a w klasie pośredniej chyba wiekowo, a na pewno alfabetycznie pasowałaby SANAE GO Shun'You Kensha. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Jeżeli chodzi o suczki z hodowli Aiko Kensha, to myślę, że klasie młodzieży będzie suczka z Ich przydomkiem - pewnie Aiko No SHUGOTENSHI GO, a w klasie pośredniej chyba wiekowo, a na pewno alfabetycznie pasowałaby SANAE GO Shun'You Kensha. ;)[/QUOTE]

dzięki ;) ja już po jakimś czasie szukania miałam po dziurki w nosie przeglądania stron, google, itd

jak coś jeszcze znajdziesz (lub jakieś zdjęcia tych psów, których zdjęć nie ma ) to daj znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Jeżeli chodzi o suczki z hodowli Aiko Kensha, to myślę, że klasie młodzieży będzie suczka z Ich przydomkiem - pewnie Aiko No SHUGOTENSHI GO, a w klasie pośredniej chyba wiekowo, a na pewno alfabetycznie pasowałaby SANAE GO Shun'You Kensha. ;)[/quote]
Sanae Go jezeli myslimy o tej samej suczce to jest w hodowli EtnakitaKen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Sanae Go jezeli myslimy o tej samej suczce to jest w hodowli EtnakitaKen[/QUOTE]
Raczej nie o tej samej. ;)
Z tego co mi wiadomo, Sanae Go jest w hodowli EtnakitaKen, a Sanae Go Shun'You Kensha (jej córka) - w Aiko Kensha. Stąd mam info - [url=http://www.etnakitaken.com/outofkennel_ing.html]outofkennel_ing[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki'][url=http://www.aikokensha.com]Aiko Kensha[/url]
A tutaj jej nie ma w hodowli :shake:[/QUOTE]
Strona była, o ile dobrze pamiętam, ostatnio aktualizowana chyba w zeszłym roku. ;)
Zresztą (<- to się pisze razem czy oddzielnie? ;)) jest tam przecież to:
[url]http://www.aikokensha.com/images/NinaWelcomecopy_000.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA UWAGA![/B]

[U]Czy ktoś z Warszawy chciałby jeszcze pojechać na światówkę??[/U]
Opdadła nam jedna osoba z busa, więc jest miejsce - wyjazd w środe po południu/pod wieczór, powrót po czwartkowej wystawie (więc pewnie w nocy) - koszt 300zł

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedno.. nie wiem gdzie ta informacja była, ale na rosyjskim forum wstawili ważną wiadomość

[QUOTE]The judges are judging according to the valid standards published by the FCI. The judge may refuse to judge a dog that is late in the ring. The judge is obliged to refuse to judge a dog, whose owner will not show the [B]original pedigree[/B] when asked by the ring steward.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mori No Kodomo']Reszta zdjęć jutro... znaczy się dziś :)
Niesamowite przeżycie....


Pozdrawiam[/QUOTE]

a ja myślałam, że to ja wcześnei wróciłam ;) chociaż z drugiej strony mieliście troche bliżej.. wstawie pełne wyniki i ide spac.. pewnie nie podejmiecie się podpisania psów na zdjęciach? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][U]sędziowie: [/U][/B]
[U][B][I]Kamisato Hiroshi, JAP[/I][/B] - psy i suki klasy: pośrednia, otwarta, championów
[B][I]Erdos Laszlo, H[/I][/B] - psy i suki klasy: szczeniąt, młodzieży, weteranów[/U][/SIZE]


[B][COLOR="Blue"]PSY
kl. szczeniąt[/COLOR] - [COLOR=Green]6[/COLOR][/b]; 3158-3163
3158. wł. [I]IT[/I], [B]AKAMIZUIRO-GO - [COLOR="DarkOrange"]nieobecny[/COLOR][/B]
3159. wł. [I]D[/I], [B]Hanami No BO'RYURYU - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR][/B]
3160. wł. [I]UA[/I], [B]HOKUUNHUMARE Shun'You Kenha - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata II[/COLOR][/b]
3161. wł. [I]IT[/I], [B]KIN GO - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3162. wł. [I]RUS[/I], [B]RYUURIN GO Wakakusu Kugimoto - [COLOR="#ff8c00"]oc.obiecująca, lokata IV[/COLOR][/B]
3163. wł. [I]NL[/I], [B]RYUUTAROU Go Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata III[/COLOR][/B]

[b][COLOR="#0000ff"]kl. młodzieży[/COLOR] - [COLOR=#008000]18[/COLOR] -1[/b] lub [b]-2[/b]; 3164-3181
3164. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]AKAI-GO Namitori [/COLOR]- [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3165. wł. [I]IT[/I], [B]ASHITA - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]
3166. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]ATARASHII AME Co Ty na To[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3167. wł. [I]HR[/I], [B]BANDOU GO Shun'You Kensha - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]3168. wł. [I]Prihodko V., RUS[/I] [B]AA:[/B] Buckridge's HIGH ROLLER[/COLOR][/SIZE]
3169. wł. [I]A[/I], [B]C'KUROI KUMA Go Seljitsu Tamashii - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3170. wł. [I]HR[/I], [B]CHANSU-GO Samurai Yashiki - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3171. wł. [I]F[/I], [B]D'UNSHU GO SACHI des Dragons du Sol - [COLOR="#ff8c00"]ABS??[/COLOR][/B]
3172. wł. [I]ES[/I], [B]DANYUU GO Aso Inoue - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAJC, JWW'09, Best Junior[/COLOR][/B]
3173. wł. [I]HU[/I], [B]DOUSHI No Samurai Abunai - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3174. wł. [I]ES[/I], [B]HIDEMARU GO Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3175. wł. [I]RUS[/I], [B]ISHIFUDJI GO SAKAI NAOYA - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3176. wł. [I]CZ[/I], [B]KICHIRO Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3177. wł. [I]NL[/I], [B]KUMI-CHI v/h HOF van BLOEMENDAAL - [COLOR="#ff8c00"]ABS??[/COLOR][/B]
3178. wł. [I]I[/I], [B]RICHU-GO dell'Antico Matagi - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3179. wł. [I]D[/I] [B]TAIHO Go Di Casa Saporito - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
3180. wł. [I]I[/I], [B]TOKUGAWA-GO dell'Antico Oriente - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3181. wł. [I]I[/I], [B]YURI-GO dell'Antico Oriente - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]


[b][COLOR="#0000ff"]kl. pośrednia[/COLOR] - [COLOR=#008000]14[/COLOR][/b]; 3182-3195
3182. wł. [I]CZ[/I], [B]A-YURI MARU GO Shiro Shita - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
3183. wł. [I]CZ[/I], [B]BANSHUMARU Go Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3184. wł. [I]BE[/I], [B]CHANSU Go des Dragons du Soleil Rouge - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3185. wł. [I]F[/I], [B]D'KAISHIMI-GO des Dragons du Soleil - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3186. wł. [I]F[/I], [B]D`TAISHI Go of Kamino Ken - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B]
3187. wł. [I]SK[/I], [B]DAN – GO Kumade - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3188. wł. [I]KR[/I], [B]DFFGFGF:evil_lol: - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3189. wł. [I]CZ[/I], [B]ISHIKO Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3190. wł. [I]D[/I], [B]Kashiwa No Ki AKIMBA-BABOO - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3191. wł. [I]RUS[/I], [B]KENSHIN-KO-GO Royal Nippon Akitos - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3192. wł. [I]ES[/I], [B]MEIHO GO TOUSEIEN - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3193. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]NORYOKU Co Ty na To[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3194. wł. [I]RUS[/I], [B]SHOUKUN GO Senshuu Takashihamasou - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3195. wł. [I]IT[/I], [B]ZUIUN Go Aizu Hoshi Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B]


[b][COLOR="#0000ff"]kl. otwarta[/COLOR] - [COLOR=#008000]21[/COLOR] -1[/b] lub [b]-2[/b]; 3196-3216
3196. wł. [I]A[/I], [B]BENI–KOBITO Go Seijitsu Tamashii - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3197. wł. [I]GB[/I], [B]BIRIN Go Musashi Aiwa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3198. wł. [I]F[/I], [B]BIRYU GO HAKURYUUSOU - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3199. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]BISHO-SURO Tajgeta[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3200. wł. [I]RUS[/I] [B]C'KAZAN of Kamino Ken - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3201. wł. [I]F[/I], [B]C'MASAMUNE des Dragons du Soleil R - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3202. wł. [I]CZ[/I], [B]HAGURO Go Harukaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3203. wł. [I]CZ[/I], [B]CHINSEI z Hrabovského Dvora - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3204. wł. [I]CZ[/I], [B]E HACIKO Go Harukaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3205. wł. [I]SK[/I], [B]HIROSHI Go Harukaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3206. wł. [I]F[/I], [B]HOKUUN Go de la Vallée des Dragons Sacrés - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3207. wł. [I]HR[/I], [B]ISAMU-GO Samurai Yashiki - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B]
3208. wł. [I]NL[/I], [B]JIRO-EMI v/h HOF van BLOEMENDAAL - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3209. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]KAKUJITSU Halne Wzgórze[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B]
3210. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]KAZUHIRO Akita pod Łyską [/COLOR]- [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3211. wł. [I]F[/I], [B]KOTAROU GO Musashi Aiwa - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3212. wł. [I]IT[/I], [B]MUGEN Go Awa Kuroiwasou - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3213. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]NIKOBAYASHI Roal[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
[COLOR="Gray"]3214. wł. [I]IT[/I], OBELIX - nieobecny
[SIZE="1"]To raczej nie jest akita[/SIZE][/COLOR]
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]3215. wł. [I]Bostock&Armstrong&Prihodk, RUS[/I] [B]AA:[/B] Ruthdales EYE THE TIGER[/COLOR][/SIZE]
3216. wł. [I]CZ[/I], [B]TAIGI z Bambusoveho Haje - [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]kl. championów [/COLOR]- [COLOR=#008000]23[/COLOR] -2[/b]; 3217-3239
3217. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]B'MITSUKUNI de la Vallee Des Dragons Sacres[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3218. wł. [I]IT[/I], [B]BANDOU TAROU GO Saginuma Kensha - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3219. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]BIMBO Yamamoto[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3220. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]Akita u Izis FCI YORITO[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3221. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]BENI Tajgeta[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3222. wł. [I]CZ[/I], [B]DAIMON Go Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3223. wł. [I]I[/I], [B]Dei Laghi Tailly ZENREI KAZEMACH - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3224. wł. [I]CZ[/I], [B]EIKYU Nippon-Ryu - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3225. wł. [I]F[/I], [B]KAISHI Go Shichimen Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC, res.CACIB[/COLOR][/B]
3226. wł. [I]D[/I], [B]Kajitsu No NIKKOTOSHI GO - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3227. wł. [I]F[/I], [B]KASUGA GO Shirai - [COLOR="DarkOrange"]nieobecny[/COLOR][/B]
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]3228. wł. [I]RS/SR[/I], [B]KAZAN[/B][/COLOR][/SIZE]
3229. wł. [I]D[/I], [B]MUSASHI GO Myiagi Kozaki Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
[SIZE="1"][COLOR="#808080"]3230. wł. [I]Bostock+Armstrong+Huls, GB[/I] [B]AA:[/B] Ruthdales REGIME CHANGE[/COLOR][/SIZE]
3231. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]TENSHI Halne Wzgórze [/COLOR]- [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3232. wł. [I]ES[/I], [B]UNSHOU GO Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, CACIB, WW'09, Zw.Rasy[/COLOR][/B]
3233. wł. [I]IT[/I], [B]NIKKIRYUU delle Bianche Vallate - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3234. wł. [I]RS/SR[/I], [B]KAZAN - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3235. wł. [I]F[/I], [B]KOJOU Go of Musashi Aiwa - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3236. wł. [I]I[/I], [B]SHINJIRU-GO dell'Antico Oriente - [COLOR="DarkOrange"]nieobecny[/COLOR][/B]
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]3237. wł. [I]PL[/I] ([B]TENSHI Halne Wzgórze[/B])[/COLOR][/SIZE]
3238. wł. [I]I[/I], [B]V'KOTOKAZE de la Vallee des Dragons - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3239. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]YORITOMO Matagiinu PL [/COLOR]- [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]kl. weteranów[/COLOR] - [COLOR=#008000]2[/COLOR][/b]; 3240-3241
3240. wł. [I]D[/I], [B]AKAMI Go KiYama - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata I[/COLOR][/B]
3241. wł. [I]SK[/I], [B]AKURO Zlate Srdce - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[b][COLOR="#0000ff"]SUKI
kl. szczeniąt[/COLOR] - [COLOR=Green]4[/COLOR][/b]; 3242-3245
3242. wł. [I]SK[/I], [B]ASAYAKE Japonský samuraj - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata II[/COLOR][/B]
3243. wł. [I]BE[/I], [B]HARUKA NO HIME GO Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR][/B]
3244. wł. [I]CZ[/I], [B]V'ASAYAKE - [COLOR="DarkOrange"]oc.obiecująca[/COLOR][/B]
3245. wł. [I]CZ[/I].[B]V'SURI z Bambusového Háje - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata III[/COLOR][/B]

[b][COLOR="#0000ff"]kl. młodzieży[/COLOR] - [COLOR=#008000]28[/COLOR] -1[/b]; 3246-3273
3246. wł. [I]GB[/I], [B]Aiko No TENSHI GO - [COLOR="DarkOrange"]oc.dobra[/COLOR][/B]
3247. wł. [I]RUS[/I], [B]AYAME-GO Okayama-Hakuryuso - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3248. wł. [I]CZ[/I], [B]BANSHOU HIME Go Daiku ken - [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3249. wł. [I]CZ[/I], [B]BIJIN GO Shiro Shita - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3250. wł. [I]IT[/I], [B]D'AYUMI Go of Kamino Ken - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3251. wł. [I]CZ[/I], [B]D'SAKURA GO Of Kamino Ken - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3252. wł. [I]A[/I], [B]D'SAYURI of Shinsen-en - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]
3253. wł. [I]A[/I] - SUKI kl. pośrednia
3254. wł. [I]BE[/I], [B]DOSSHIRI GO des Dragons du Soleil Rouge - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3255. wł. [I]HU[/I], [B]DOUSHI NO Samurai Arigatai - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3256. wł. [I]D[/I], [B]GEISHA KIRIKI-SAMA Go KiYama - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAJC, JWW'09[/COLOR][/B]
3257. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]HAGANISSHOU Halne Wzgórze [/COLOR]- [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3258. wł. [I]RO[/I], [B][COLOR="#ff0000"]HINUWASHI Halne Wzgórze[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3259. wł. [I]CZ[/I], [B]KAORI Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3260. wł. [I]CZ[/I], [B]KEIKO Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3261. wł. [I]RS/SR[/I], [B]KOIKO-Go dell' Antico Oriente - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3262. wł. [I]CZ[/I], [B]L-AMADA SORA Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3263. wł. [I]RUS[/I], [B]MAKOTO GO ASO INOUE - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3264. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3265. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]MEISHI Kazoku Kanshin[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3266. wł. [I]NL[/I], [B]MINAKOHIME Go Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3267. wł. [I]CZ[/I], [B]MISAKO GO Shun' You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3268. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]MIYABI GO Shiyo-Mokuteki[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3269. wł. [I]CZ[/I], [B]MIYUKI Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3270. wł. [I]I[/I], [B]Nippon Sun DAISHIKIKO - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="Gray"]3271. wł. [I]Huls Marcel A Lene, NL[/I] [B]AA:[/B] Regalia's NATIONAL TREASURE[/COLOR][/size[
3272. wł. [I]I[/I], [B]RICHU Go Dell'Antico Matagi[/B]
3273. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]SUKI delle Bianche Vallate[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]kl. pośrednia[/COLOR] - [COLOR=#008000]12[/COLOR][/B]; 3274-3285
3274. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]ADEYAKA GO Sensakura[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3275. wł. [I]SK[/I], [B]AISCHA TSUNAYOSHI - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3276. wł. [I]CZ[/I], [B]AISU Z POHOŘELIC - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra[/COLOR][/B]
3277. wł. [I]D[/I], [B]AKIRA Kashiwa No Ki - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B])
3278. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]AZAYAKA Halne Wzgórze[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B]
3279. wł. [I]I[/I], [B]Dei Laghi Tailly FUYUMI SUIMEN NI SHIRAYURI - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3280. wł. [I]RUS[/I], [B]FUTABA GO Shirai - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3281. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]MAŁA ONA TAKA Yeti Yeti[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3282. wł. [I]HR[/I], [B]REA-GO Samurai Yashiki - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
3283. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]REIKO Roal[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B]
3284. wł. [I]GB[/I], [B]SANAE GO Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]
3285. wł. [I]I[/I], [B]TOSHIKO GO di Casa Saporito - [COLOR="DarkOrange"]nieobecny[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]kl. otwarta[/COLOR] - [COLOR=#008000]19[/COLOR] -4[/b]; 3286-3304
3286. wł. [I]ES[/I], [B]AKAETNAKITA GO Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B]
3287. wł. [I]SK[/I], [B]AKANE z Mariánského údolí - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra[/COLOR][/B]
3288. wł. [I]A[/I], [B]Amaterasu Inu Yoko Zuna Hakuryu - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3289. wł. [I]F[/I], [B]AZUSA' KENSEI Go de la Vallée des Dragons Sacrés - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3290. wł. [I]F[/I], [B]B'TENKA GO of Kamino Ken - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3291. wł. [I]IT[/I], [B]BAYUMI delle Bianche Vallate - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="#808080"]3292. wł. [I]Prihodko V., RUS[/I] ??AA??[/COLOR][/size]
3293. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]CORA Wielka Fala[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3294. wł. [I]F[/I], [B]DAITSUKI des Dragons du Soleil Roug - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3295. wł. [I]HR[/I], [B]FUMIKO delle Bianche Vallate - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3296. wł. [I]CZ[/I], [B]HARUMI GO Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3297. wł. [I]CZ[/I], [B]I MAIKO GO Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3298. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]MAŁA TO KASA Yeti Yeti[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="Gray"]3299. wł. [I]McLean Daponte, BE[/I] ???AA???[/COLOR]
[COLOR="Gray"]3300. wł. [I]Thomsen H.& Johansen A., DK[/I] ??AA??[/COLOR][/size]
3301. wł. [I]I[/I], [B]SUAMI Go Dell'Antico Matagi - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3302. wł. [I]LT[/I], [B]TAKESHI GO Sveika - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
3303. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]TAKUMASHISA Halne Wzgórze [/COLOR]- [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="#808080"]3304. wł. [I]Huls Marcel A Lene, NL[/I] [B]AA:[/B] Torazo's WITH OR WITHOUT YOU[/COLOR][/size]

[B][COLOR="#0000ff"]kl. championów [/COLOR]- [COLOR=#008000]14[/COLOR] -2[/b]; 3305-3318
3305. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="Red"]AIDA Puchate Liski[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3306. wł. [I]F[/I], [B]B'TAO TAO Of Ikenohatade - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="#808080"]3307. wł. [I]Prihodko V., RUS[/I] ??AA??[/COLOR][/size]
3308. wł. [I]D[/I], [B]DAIICHI-NI Go KiYama - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
3309. wł. [I]PL[/I], [B][COLOR="#ff0000"]HANU z Krobskiego Hajmatu[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała[/COLOR][/B]
3310. wł. [I]CZ[/I], [B]SÁRA z Bambusového Háje - [COLOR="DarkOrange"]nieobecna[/COLOR][/B]
3311. wł. [I]I[/I], [B]Dei Laghi Tailly ENAMI GO ASA - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC, res.CACIB[/COLOR][/B]
3312. wł. [I]SK[/I], [B]FUMIKO Go Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
[size=1][COLOR="Gray"]3313. wł. [I]PL[/I] ([B]HANU z Krobskiego Hajmatu[/B])[/COLOR][/size]
3314. wł. [I]F[/I], [B]AKIKOMACHI of Ikenohatade - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, CACIB, WW'09[/COLOR][/B]
3315. wł. [I]D[/I], [B]ISAMASHII of Amayadori Ken - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
3316. wł. [I]RUS[/I], [B] JASMIN´S DONSKOY STAI - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]
3317. wł. [I]CZ[/I], [B][COLOR="Red"]NABUKO Roal [/COLOR]- [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]
3318. wł. [I]GR[/I], [B]TORAHIME Shun You Kensha - [COLOR="DarkOrange"]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B]


Wyniki będe dopieszczać jutro po zajęciach :shake: - na razie umieściłam polskie psy + wszystkie lokaty.. na więcej (a nawet na to) nie mam już siły..


Wystawa super - wspaniała atmosfera :) dużo znanych twarzy, znajomych a i nowych się poznało :)
Nacykałam kupe zdjęć - co z tego wyjdzie nie wiem, na to Mitsu odpowie, bo to jej aparatem cykałam zdjęcia :evil_lol:

Jeszcze raz gratuluje całej polskiej reprezentacji, która wspaniale się zaprezentowała :)


aa jak ktoś odkryje co to znaczy ABS w wynikach to prosze o informacje.. psy, których nie bylo były zaznaczane kreską..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...