Jump to content
Dogomania

Pracowite wakacje z Psem


kuncewmr

Recommended Posts

  • 1 month later...

[b]Mario[/b], czy możesz napisać coś więcej o tym obozie? Bo na stronie www jest tylko lakoniczna notka.
Interesuje mnie zwłaszcza tropienie, ale jesteśmy z Sabiną kompletnymi lajkonikami. Czy przewidziane są takie grupy dla "uwstecznionych" (czyli będących krok za początkującymi)? :wink:
Czy jadąc na obóz musze uczestniczyć w każdej formie zajęć, jakie sa proponowane?
Jaka jest cena obozu i co wchodzi w jej skład?

Link to comment
Share on other sites

Oboz jest dla wszystkich. W zalozeniu maja to byc przede wszystkim wakacje. Bedzie tropienie (niestety tylko dla tych co rano wstaja, ze wzgledu na temperatre), agility, obedience, obrona, czesc teoretyczna dotyczaca szkolenia metoda behawioralna, Calming Signals, nawiazywanie kontaktu z psem, obrona... Zajecia sa w grupach absolutnie nieobowiazkowych. Kazdy moze sobie wybrac co chce, a jak nie chce, to moze byc spacer po lesie, plaza, lodki... Lasa atrakcji dla doroslych i dla dzieci. Dzieci beda mialy zorganizowane rownoz b.atrakcyjne gry i zabawy.
Ja bede sie zajmowala przede wszystkim tropieniem i obedience.
Oczywiscie , ze we wszystkich zajeciach moga brac udzial zarowno poczatkujacy jak i zaawansowani.
Mysle, ze nauczymy sie wiele o naszych psiakach przy okazji fajnie sie bawiac. Bo to przeciez przede wszystkim o to chodzi
M+L

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, zapowiada się super...
A ja nie moge przyjechać :( Moi rodzice własnie mnie uszczęśliwili wiadomością, że od sierpnia do września robią sobie wakacje i tym samym podrzucają mi naszego drugiego psa... A z dwoma to nie dam rady :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...