Jump to content
Dogomania

Oki- stary, ślepy i kulawy koń . Potrzebuje pomocy


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedy Biafra założyła wątek, wszyscy poruszeni historią biednego, wiernego konia postanowiliśmy pomóc. Wpłacono pieniądze, które starczyły na prawie dwa miesiące dobrego, godnego zycia Okiego. Bez bólu.
Jeden taki dzień to 35 zł.
Te pieniądze - jak nietrudno policzyc - już się skończyły. My wciągnęliśmy się w inne kolejne wątki, kolejne psi i nie tylko nieszczęścia. Dziewczyny robią bazarki dla Okiego - wielkie dzięki :loveu: To jednak wszystko takie jednorazowe zastrzyki.
Wiadomo, że Biafra da Okiemu wszystko co może i że nie będzie się o pomoc upominać. Pomóc jednak jej trzeba. Stale, regularnie, pokrywająć choćby część kosztów utrzymania Okiego. Są przecież u niej i inne konie - ma Drumle na utrzymaniu, która trzeba na gwałt zabrać z hotelu, a nie ma gdzie..(zapraszam na wątek Drumli, tam kolejny pomysł ;-))

Pomyślałam, ze tak jak na psich wątkach, tak i Oki mógłby mieć swoje stałe deklaracje. Co wy na to?
Co Biafra na to?

Sama deklaruję 10 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makrela']Ponieważ Kier, na którego wpłacałam comiesięczną ratę niestety wczoraj odszedł za TM, mogę przenieść tę deklarację na Okiego.
Zatem ja deklaruję 50zł miesięcznie.[/quote]


Tak, wiem o Kierusiu ..
[*]

Bardzo dziękuję za tak wielką deklarację. To już jestesmy we dwie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Kiedy Biafra założyła wątek, wszyscy poruszeni historią biednego, wiernego konia postanowiliśmy pomóc. Wpłacono pieniądze, które starczyły na prawie dwa miesiące dobrego, godnego zycia Okiego. Bez bólu.
Jeden taki dzień to 35 zł.
Te pieniądze - jak nietrudno policzyc - już się skończyły. My wciągnęliśmy się w inne kolejne wątki, kolejne psi i nie tylko nieszczęścia. Dziewczyny robią bazarki dla Okiego - wielkie dzięki :loveu: To jednak wszystko takie jednorazowe zastrzyki.
Wiadomo, że Biafra da Okiemu wszystko co może i że nie będzie się o pomoc upominać. Pomóc jednak jej trzeba. Stale, regularnie, pokrywająć choćby część kosztów utrzymania Okiego. Są przecież u niej i inne konie - ma Drumle na utrzymaniu, która trzeba na gwałt zabrać z hotelu, a nie ma gdzie..(zapraszam na wątek Drumli, tam kolejny pomysł ;-))

Pomyślałam, ze tak jak na psich wątkach, tak i Oki mógłby mieć swoje stałe deklaracje. Co wy na to?
Co Biafra na to?

Sama deklaruję 10 zł miesięcznie.[/quote]


:calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']ja 30 miesięcznie;)
Śliczny ten konik, a jakie miał szczęście, że trafił na Biafrę![/quote]


Randa, niesamowite po prostu! dziekuję :-) No cioteczki, to na razie we trzy mamy 80 zł czyli na 2 dni i kawałek dobrego Okusiowego życia :-) Jeszzce trochę zostało do dozbierania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ninoi']Ja mogę 50zł , na tyle wyliczyłam że mogę pozwolić na pewniaka.[/quote]


Matko, to góra pieniędzy! Oki może cię z wdzięczności ogonem połaskotać ;-)
bardzo dziekuję! zaświatała nadzieja dla konika :-)


Zaraz zrobie osobny post z deklaracjami i rozliczeniami :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Nic z tego nie rozumiem, ale wnioskuję, że będziesz widziała Okiego, tak?
Super.[/quote]
Teraz mogę dokończyć wypowiedź ,syn klikną i mi zapisał , rączki swoje wszędzie wsadza i taka dziwna forma wypowiedzi wyszła.


Akurat tam gdzie trenować będę, część kasą płacę a częściowo za pracą.
Wyliczenia proste wyszły, z zaoszczędzonych pieniążków z treningu przekazuję na konika w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ninoi']Teraz mogę dokończyć wypowiedź ,syn klikną i mi zapisał , rączki swoje wszędzie wsadza i taka dziwna forma wypowiedzi wyszła.


Akurat tam gdzie trenować będę, część kasą płacę a częściowo za pracą.
Wyliczenia proste wyszły, z zaoszczędzonych pieniążków z treningu przekazuję na konika w potrzebie.[/quote]


Ok, teraz rozumiem, bo wcześniej to wywnioskowałam, że u Biafry bedziesz pracować:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Jestem i muszę powiedzieć, że na dogo u Konika pierwszy raz :loveu::loveu:[/quote]

Wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kiedyś trzeba zająć się NAPRAWDĘ dużym zwierzęciem :lol:

Lara, DarkWater - bardzo dziękujęmy!! Oki strzyże uszkami z radości, jak to wszystko słyszy :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim z góry i w ogóle :-)

[B]Deklaracje miesięczne:

Sonikowa 10 zł
Makrela 50 zł
Randa 30 zł
Ninoi 50 zł
Agnimus 10 zł
Lusia99 10 zł
Middle'Dream 10 zł

RAZEM: 170 ZŁ !!


Deklaracje jednorazowe:

Birma74 20 zł
Darkwater 20 zł
[/B]

[B]SUMA: 170 + 40 = 210 ZŁ !!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...