Jump to content
Dogomania

stół groomerski - który wybrać?


amber1975

Recommended Posts

Noszę się z zamiarem kupienia stołu groomerskiego, który oprócz swojej podstawowej roli mógłby służyć również jako "wózek" ułatwiający poruszanie się z całym majdanem po wystawach.
Proszę o podpowiedź.
Jaką firmę/model wybrać?
Które stoły mają dobre kółka i są zwrotne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='amber1975']Noszę się z zamiarem kupienia stołu groomerskiego, który oprócz swojej podstawowej roli mógłby służyć również jako "wózek" ułatwiający poruszanie się z całym majdanem po wystawach.
Proszę o podpowiedź.
Jaką firmę/model wybrać?
Które stoły mają dobre kółka i są zwrotne?[/QUOTE]

Ponawiam pytanie, również przystawiam się do zakupu owego stołu.
Może również ktoś z was może polecić firmę lub sklep internetowy który prowadzi sprzedaż takich stołów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Yourii']Cieszę się że moglam pomóc :)
Take się na niego czaję, a nie wydaje się Wam trochę za niski? zawsze na wystawach wydawało mi się że są dużo wyższe[/QUOTE]
W mojej rasie (nowofundland) taka wysokość jest idealna, a z tego co zdążyłem zaobserwować i usłyszeć to im stół wyższy tym mniej stabilny.. :razz:
Ale jeżeli ten jest za niski... to tutaj jest stół o podobnych rozmiarach, w lepszej cenie, tylko że z wadą i bez kółek...ale za to ma regulacje wysokości :)
[url]http://kankan.pl/sklep/shop/62-264-0-Stol_trymerski_Kankan_102.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

hmm.... coś w tym musi być, ja mam małego psiaka dlatego gdyby był wyżej byłoby lepiej jednakże w domu też na niskim stole (lub na pralce :eviltong:) ją przygotowuje więc chyba nie powinno być problemu.
A najbardziej zależy mi jednak na kółkach - na wystawach nie trzeba wszystkiego dźwigać wystarczy ciągnąc :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...