Jump to content
Dogomania

Młody Prezenter na Słowacji


McDzik

Recommended Posts

Brał ktoś z Was udział w MP na Słowacji?
Jak to wygląda organizacyjnie???
Sa takie karty z punktami jakie my mamy teraz???
Jaka tam jest punktacja??? (u nas max 20pkt za Zw.Dnia)
I jak te punkty ewentualnie przelicza nasze ZK ???

Przyglądając się konkursowi (bo nigdy nie miałam odwagi się zgłosić) zauwazylam ze mają o wiele wiecej figur niż my u nas - np. litere "F" !
Wiece gdzie mozna znaleźć te figury ???


Czy trudno się dogadać, gdy sędzia wypytuje teorie??? Bo z tego co zauwazylam, to u nich zawsze pytają!

Link to comment
Share on other sites

Pewno punktacje mają inną, ale i tak to jest to wszystko przeliczane na Polskie punkty :P

Dalej nie wiem. W Nowym Sączu widziałam że mają jakieś "50" pkt. i indeksy, ale nie jestem pewna czy to dziewczyna ze Słowacji. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czasami wypytują o teorię.
Punktacja
1.Kontakt do 10 pkt
2.
-statystyka 5 pkt
-figury 5 pkt
-? 5 pkt
3.Ruch psa 5 pkt
4.?10 pkt
5.?5 pkt
6.?5 pkt
7.?10 pkt
tam gdzie jest znak zapytania to nie umiem przetłumaczyć z Słowackiego na PL.są tam kategorie 9-13 i 14-17

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Byłam na MP w Presowie we wrzesniu 2009 i byla ta skala 60pkt , wszystko rozpisane jakie punkty za co itp :) dostaje sie karte oceny taką

Acha i trzeba miec index Mlodego Prezentera slowacki wyrobiony (nic to nie kosztuje) na koniec roku ten index i karty ocen sie wysyla do Poznania z resztą kart i oni to sobie przeliczają :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='McDzik']idzie się na ring do stolika Mp zanim się zacznie konkurs tam do sekretarzy, mowi sie że to pierwszy wystep i że sie jeszcze nie ma indeksu, a za każdym nastepnym razem juz sie nosi ten co wtedy nam wyrobili.[/QUOTE]
Ok, wielkie dzięki, a jak się dogadałaś po polsku czy po angielsku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ok, wielkie dzięki, a jak się dogadałaś po polsku czy po angielsku?[/QUOTE]
Z nimi lepiej po polsku :) ale jak czegoś nie rozumieją z polskiego na słowacki to wtedy mówię po angielsku.. ale generalnie w sekretariacie czy takim czy z tymi sekretarzami z MP to po polsku mówię i generalnie rozumieją wszystko (tylko na słowo RING zawsze wywalają oczy, już się nauczyłam, że to KRUH :D ) A - i iddex oczywiście jest darmowy :) Jak ja wyrabiałam to mieli przygotowane kilka czystych egzemplarzy dla debiutujących na stoliku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...

[quote name='Agasia']Wysylaj corcie koniecznie, nie dosc ze dla wiekszosci dzieci duza frajda ze moga sie przebiec po ringu glownym to zazwyczaj kazde dostaje pamiatkowy pucharek, czy jakas nagrode :) Maluchy tryskaja duma![/QUOTE]

Ojjj tak, Moja Zuzia wzięła udział w tym konkursie w Vel'ka Ida i wręcz odleciała z dumy i zachwytu. Ale najbardziej w dumę i zachwyt wpędziły ją gromkie brawa i pamiątkowe zdjęcia z sędziną niż jakaś tam pamiątka :D
Ziarno zostało zasiane! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...