Jump to content
Dogomania

Nowy dwór maz. 04.10.2009


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tam sobie skleiłam po nazwiskach, potem po numerkach i mi wyszło że jest 9 gordonów i jeden czerwono-biały irland. :p
Jakby ktoś był przy ringu seterów to baaaaardzo poproszę o zdjęcia: :cool3:
nr. 802 (seter irlandzki czerwono-biały)
nr. 810 (seter szkocki gordon)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omar']My też sami w klasie :)[/quote]

Hej!:multi: Hoshi też sam w klasie,zauważyłaś,że jesteśmy na hali:cool1: ?Dla mego psa to już nie przeszkoda:diabloti:,ale już widzę mały ring i jeżeli będzie ciepło na zewnątrz,to w środku będzie jak w piekarniku....buuuuu:placz:najgrubsze futra wylądują pod dachem:-( a może coś się da podmienić....:roll:;)

Link to comment
Share on other sites

@ Matagi
Hej :multi:
Mam nadzieję, że zabierzesz "pottfffforka" w ramach socjalizacji :diabloti:
U Was w stawce tylko Gosia, więc zapowiada się bardzo rodzinnie i sympatycznie :razz: Aż dziw, że "Ci, których imienia nie wolno wymawiać :cool1:" nie zgłosili nic. Nie to nie, płakać nie będziemy, prawda :razz:

Mam dla Ciebie płytkę ze zdjęciami.
Buziaki, mizianko standardowo dla kudłatych i do zobaczenia

PS a tego że my w hali nie zauważyłam. Może strasznie nie będzie, chociaż kto wie. Startujemy na samym początku, więc liczę na łaskawość pogody. W razie czego będziemy się rotacyjnie wentylować :D Poza tym co to dla nas po patelni w Czechach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omar']@ Matagi
Hej :multi:
Mam nadzieję, że zabierzesz "pottfffforka" w ramach socjalizacji :diabloti:
U Was w stawce tylko Gosia, więc zapowiada się bardzo rodzinnie i sympatycznie :razz: Aż dziw, że "Ci, których imienia nie wolno wymawiać :cool1:" nie zgłosili nic. Nie to nie, płakać nie będziemy, prawda :razz:

Mam dla Ciebie płytkę ze zdjęciami.
Buziaki, mizianko standardowo dla kudłatych i do zobaczenia

PS a tego że my w hali nie zauważyłam. Może strasznie nie będzie, chociaż kto wie. Startujemy na samym początku, więc liczę na łaskawość pogody. W razie czego będziemy się rotacyjnie wentylować :D Poza tym co to dla nas po patelni w Czechach :D[/quote]

Jasne,że Misaki jedzie!!!:lol: Niech poznaje Polskę,knedliczka jedna;) Ona się niczego nie boi,aż dziw:razz:
Nooo,wiem,że tylko Gosia będzie,trudno;) Po Czechach taka ilośc shib na wystawie jakoś mnie nie poraża:evil_lol:.
Super,bardzo się cieszę z płytki,mnie się jakos nie chciało wyciągać aparatu:eviltong:
I całe szczęście,że wchodzimy wcześnie:lol: A po czeskiej patelni to mnie zlazła skóra z nosa:angryy:
Buziale i do zobaczyska:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja dostalam potwierdzenie ale bez numerkow, za to z informacja, ze nie zaplacilam za jednego psa :angryy:
a za oba zaplacilam dawno temu...[/quote]

Zadzwoń do nich,a przede wszystkim zabierz potwierdzenie wpłaty za sobą.


Potwierdzenie też już mam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ mój transport do Nowego Dworu stoi pod wielkim znakiem zapytania to mam pytanie:czy ktoś z Łodzi wybiera się na tą wystawę i miał by miejsce dla jednej osoby i jednej średniej,grzecznej suczki?Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa.Była bym bardzo wdzięczna za pomoc w dostaniu się na tą wystawę.Proszę o info na PW lub telefon 0 693 116 252.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Będę jako fotograf:lol:[/quote]
IZA a ja Ciebi pięknie proszę o mastino napoletano - będą tylko 3 szt. w tym jeden pies w otwartej - duzo czasu nie zajmie
RING 9 - 10 :55
[IMG]http://www.4missa.net/dogi_prosi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę ze swoją 7 mies seterką irlandzką do kl. szczenięcej i na MP gr młodsza i nie wiem czy się wymieniać a tak w ogóle ktoś by chciał ???

[quote name='Judit']ja tam sobie skleiłam po nazwiskach, potem po numerkach i mi wyszło że jest 9 gordonów i jeden czerwono-biały irland. :p
Jakby ktoś był przy ringu seterów to baaaaardzo poproszę o zdjęcia: :cool3:
nr. 802 (seter irlandzki czerwono-biały)
nr. 810 (seter szkocki gordon)[/QUOTE]

Pewnie że porobię jeśli się ze wszystkim powyrabiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...