Jump to content
Dogomania

Kosice - Słowacja 17.07.05


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='orsini']a ta cala polska to KTO? bo jakos nie zauwazylam:((tylko Wy:((((([/quote]
My jedziemy do Kosic
A do Banskiej to nie wiem, ale kupę osób mi mówiło, że tam jedzie, ale jak się nie przyznają publicznie to trudno, ja za nich mówić nie będę :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annaszustakiewicz']jestem zainteresowana tym busikiem z warszawy, jechałabym ze sredniej wielkości psem-poskowcem bawarskim.[/quote]
Ania, nie ma sprawy. Miejsce jest zarezerwowane dla Ciebie. W busie będę ja (+ 3-4 baski w klateczce w bagazniku), 1xSH (bierzemy go z Poznania lub koleżanka przyjedzie do W-wy; rzecz do obgadania), no i Ty + 1xposokowiec. Mieścimy się swobodnie. Może jeszcze ktoś z małym psiakiem bedzie chciał jechać? Dla jakiegoś malucha miejsce jeszcze się znajdzie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

upss Asiaczku ale gafa :oops: przepraszam :( ale ja sie w basenjikach słabo orientuję...

no trudno będe szukała kogoś innego...


Orsini ide właśnie na poczte wysłać zgłoszenią ! meilowałam do organizatorów - jakby co można płacić na wystawie i jest tyle samo jak za drugi termin :)

Link to comment
Share on other sites

Elitesse a karta nie mozna placic???
bo i owszem mozna placic na wystawie a juz i tak jest drugi termin,ale...wtedy nie wpisuja imienia psa w katalogu!!!!ja tak w Nitrze w zeszlym roku mialam:(((((tylko rodzicow i wlasciciela, a ja bym chciala z imieniem psa...ale na przelew mi szkoda kasy wiec moze karta mozna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']upss Asiaczku ale gafa :oops: przepraszam :( ale ja sie w basenjikach słabo orientuję...

no trudno będe szukała kogoś innego...


Orsini ide właśnie na poczte wysłać zgłoszenią ! meilowałam do organizatorów - jakby co można płacić na wystawie i jest tyle samo jak za drugi termin :)[/quote]
O co chodzi z tą gafą? Nie rozumiem. :-?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...