Jump to content
Dogomania

Galeria wesołej Yoko i......małej iskierki Desi


Yoko2009

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Asiu:)wiesz że na filmiku to tak jakbym widziała moich chłopców:)też tak się buziaczkują a West jeszcze zębami za papiloty chwyta:)

[url]http://i55.tinypic.com/ab18r9.jpg[/url] Jaka tu już poważna dama papiloty,koszulki no,no....
[url]http://i52.tinypic.com/2s5xf9w.jpg[/url] Jak na pierwszy raz ok,moje początki też były takie hmmmm..różne..
A co do postawy:
Nie rób jej kociego grzbietu..on ma być prosty
Nogi przednie bardziej do tyłu
Nogi tylnie trochę do tyłu żeby było lepsze kątowanie
Ogólnie górę bardziej podciągnij...
Ćwiczcie,ćwiczcie i wyćwiczycie....ja też miałam ciężko na początku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']hej:multi:
jak tam papilotki, trzymają się jeszcze?:lol: u nas już nie, ktoś sobie włosy z papilotami odgryzł:-([/QUOTE]
cześć Haniu:) jeszcze papiloty są na miejscu no ale koszulka je chroni:)

[quote name='agamewa']Cześć Asiu:)wiesz że na filmiku to tak jakbym widziała moich chłopców:)też tak się buziaczkują a West jeszcze zębami za papiloty chwyta:)

Jaka tu już poważna dama papiloty,koszulki no,no....
Jak na pierwszy raz ok,moje początki też były takie hmmmm..różne..
A co do postawy:
Nie rób jej kociego grzbietu..on ma być prosty
Nogi przednie bardziej do tyłu
Nogi tylnie trochę do tyłu żeby było lepsze kątowanie
Ogólnie górę bardziej podciągnij...
Ćwiczcie,ćwiczcie i wyćwiczycie....ja też miałam ciężko na początku...[/QUOTE]
Dzięki Aga:) wiem wiem to wszystko i ćwiczymy cały czas:) do fotki nie ustawiałam jej w postawie, chciałam tylko papiloty pokazać:)
[quote name='Yourii']

Jak na pierwszy raz dobrze Ci poszło :)
I jak dziewczyna się czuje w papilotach ??[/QUOTE]
muszę powiedzieć, ze dziewczyna nieźle je znosi, jakoś tak jakby ich nie było:) z czego bardzo się cieszę:)

[quote name='chrupcia']wszędzie gdzie Pani pisze, to tylko krytykuje :roll:
chyba lubi Pani takie niezbyt miłe rozmowy, albo się Pani nudzi :p[/QUOTE]
Tak jak mówisz Kasiu:) pozdrawiam
[quote name='*Jot*']Kasiu ja tam się nie znam na tym o czym pisze olico i nie wiem czy tak jest.
Ale uwierz mi,że ja bym osobiście wolała krytykę niż ciągłe słodzenie.Przynajmniej wiedziałabym co robię nie tak.
Oczywiście nie piszę tutaj,że Asia coś źle robi bo naprawdę tego nie wiem....[/QUOTE]
Cześć Jola konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana:)
no ale jeśli ktoś przychodzi na forum szukać dymów to ich tu nie znajdzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Nie o to mi chodzi że ma się słodzić.. nie o to mi chodziło kompletnie, ale takie docinanie w każdej galerii to dla mnie nie pomoc.[/QUOTE]

konstruktywna krytyka jest budująca :)
widziałam te suczke live....

Link to comment
Share on other sites

Heh... Asiu, nie przejmuj się - wg. Olico yorki na dogo są: przerośnięte, niezgodne z wzorcem, mają koci grzbiet, wełniany włos, są czesane raz na miesiąc a może i rzadziej, nie są odpowiednio pielęgnowane, i jeszcze kilka innych rewelacji :evil_lol:

Co my byśmy zrobili bez takich znawców rasy na dogo :p
[SIZE=1][COLOR=deepskyblue][COLOR=black]
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]Ale Yoko ma długie pazurki :) Lakiemu też już urosły strasznie, ale na szczęście coraz cieplej na dworze, spacery coraz dłuższe, to i pazurki znikną :cool1:[/COLOR][/SIZE]


[B]Jolu[/B], tak btw. - oczywiście zgadzam się z Tobą, ale raczej nie liczy się [COLOR=royalblue][I]co[/I][/COLOR] ktoś pisze, a [COLOR=royalblue][I]jak[/I][/COLOR] pisze. I krytyka się przyda, of kors, ale jeśli jest uzasadniona, i napisana w kulturalny, i nie "zaczepny" sposób.
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']
[B]Jolu[/B], tak btw. - oczywiście zgadzam się z Tobą, ale raczej nie liczy się [COLOR=royalblue][I]co[/I][/COLOR] ktoś pisze, a [COLOR=royalblue][I]jak[/I][/COLOR] pisze. I krytyka się przyda, of kors, ale jeśli jest uzasadniona, i napisana w kulturalny, i nie "zaczepny" sposób.
[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


No właśnie styl nie ten.....ale cóż na to wpływu nie mamy :shake:

[url]http://i54.tinypic.com/xbk5l1.jpg[/url] moi chłopcy to by się bili o te gnaty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...