Jump to content
Dogomania

Spanielowata piękność - Kiki już w DS!!


wiosna

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z tego co wiem to kiki na dzieci jak i na wszystko reaguje radosnie i w kochany sposob ale wiadomo co do dzieci to trzeba ostroznie szczegolnie takich maluchow Pani musi wiedziec,ze trzeba uczyc dziecko jak obchodzic sie z psem i ,ze to nie zabawka.ja wczoraj mialam telefon od pana zainteresowanego kiki ale dopoki jestem jeszcze w paryzu to niestety ze wzgeldu na rachunki nie moge za dlugo gadac:(wiec dalam mu wiosny tel i mam nadzieje,ze zadzwonil

Link to comment
Share on other sites

więc jak ma na imię psinka?Kiki czy Molly?wiecie- może to znak,bo psinka jest b.podobna do mojej Figulki,która odeszła 5.8.br.... kiedy na nią patrzę to płaczę z radości-bo widzę w niej Figę... chciałabym ją przygarnąc do domu.ale może jest za wcześnie... wciąż widzę wszędzie Figę...
mamie się bardzo podoba,ale rodzice nie chcą na razie psiaka.nie wiem co robić... tęsknie za Figą,ale i szybciej serduszko mi zabiło,gdy patrzę na tą sunię...
gdzie ona dokladniej się znajduje? możliwe że przyjadę,jeśli to możliwe?
bije się z myślami.nie wiem co robić...podskórnie czuję,że to psiak dla nas nie tylko ze względu na podobieństwo do Figi.

Link to comment
Share on other sites

może mogłabym jakoś pomóc w znalezienie jej domu,hm?mieszkam w opolskim.tak jak piszę-jest urocza,taka mała diablica na moje oko:)i tak podobna do Figi...:( to chyba byłoby nielojalne wobec mojej psinki,gdybyśmy przygarneli pod dach Molly.sama juz nie wiem. mam dwadzieścia parę lat ,ale jestem uzalezniona od woli rodziców. wszyscy mocno przezywamy rozstanie z Figą...dziś mija tydzien,gdy razem jeszcze bryklaiśmy nad jeziorkiem..:(

Link to comment
Share on other sites

yashica..przepraszam pomylilam watki naszych psiakow to jest kiki oczywiscie molly to szczeniorka nasza ktora przebywa u wiosny rowniez.co do kiki to z tego co sie orientuje jest dokladnie taka jak opisalas chociaz diabelkiem bym jej nie nazwala;)jest cudowna,grzeczna radosna i bardzo kochana uwielbia wszystko co sie rusza a na dodatek wiosna mowi,ze tak pojetnego psa co sie tak szybko wszystkiego uczy jeszcze nie miala:))co do kiki to na nia bylo jzu kilka telefonow ale zadne nie byl wystarczajaco sensowny...

jezeli ty i twoja rodzina moglibyscie dac jej ten jeden jedyny wymarzony dom na cale jej zycie to bylabym ogromnie szczesliwa jednak rozumiem,ze bijesz sie z myslami..odejscie ukochanego psiaka to ogromne cierpienie a najgorsza jest ta pustka ktora po nim zostaje...dlatego ja osobiscie po kazdej stracie przyjaciela mialam szybko kolejnego..ale ja inaczej nie umiem..poprostu nie umiem zyc bez psow..i wiedzialam ze jezeli moge dac milosc i dom kolejnej bidzie to to bedzie najlepsze co moge zrobic...i mysle,ze jest to jak najbardziej fair w stosunku do poprzednika..bo on sobie moze tam gdzies cieszyc sie i patrzec,ze kolejny ma szczesliwy dom a kiedys i tak sie znow spotkamy..ale to ja i moj sposob radzenia sobie z taka sytuacja..a kazdy ma inaczej..dlatego tez nie chce do niczego zmuszac ani naklaniac..

jezeli jednak bedziesz chciala pogadac jeszcze o kiki to pisz smialo na mojego maila [email][email protected][/email]
a co do jechania do kiki to napenwo wiosna chetnie zgodzi sie zebys sama do nich podjechala ja poznac mozesz razem z rodzicami?wiosna ma hotelik pod kluczborkiem i trzeba tylko do niej wczesniej zadzwonic sie umowic:))mysle,ze chociaz poznac sunke warto a skoro jestes z opolskiego to chyba mas znie daleko:))

Link to comment
Share on other sites

Yashica - a może to jakiś znak? Kiki taka podobna do Figi, tak niedaleko? Może właśnie na Was czeka?

Ale ja jak najbardziej rozumiem.
Bardzo współczuję utraty przyjaciela...

Powiem szczerze, że kiedy straciłam moją pierwszą sunię Igrę - miałam wtedy 16 lat - pomyślałam sobie, że już nigdy, przenigdy nie będę miała psa, bo to by była jakiegoś rodzaju zdrada i nielojalność.
Ale długo nie wytrzymałam - chyba, jak się miało psa, to już taki pusty dom jakoś zupełnie jest niefajny.
Rodzice kupili mi wtedy Almę - cudownego owczarka niemieckiego
Była z nami 11 lat, niestety umarła w tamtym roku.
Ale wtedy już wiedziałam, że weźmiemy jakąś bidę schroniskową. Nawet kiedy umierała mi na kolanach, powiedziałam Jej, że zawsze będzie w moim sercu, ale pomożemy jakiemuś innemu psiakowi.


Ja tez absolutnie nie namawiam, wiem, że każdy musi przejśc okres żałoby na swój sposób, nie ma co ponaglać czy przyspieszać czegokolwiek - choć cudownie by było, jakbyście się zdecydowali na Kiki, bo to wyjątkowy psiak.
Może taka wesoła, młoda psina, dałaby Wam choć trochę ukojenia w tych trudnych chwilach?

Link to comment
Share on other sites

Wykorzystałam leniwie zdjęcia i tekst i wystawiłam

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710185925][SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"]allegro Kiki[/COLOR][/SIZE][/url]

Niestety jest tylko podświetlone i pogrubione, a nie wyróżnione. Kiki jest tak śliczna, że może urok osobisty zastąpi wyróżnienie :oops:

Nie wiem w jakiej miejscowości przebywa Kiki :niewiem:

Czy ktoś wie jak zmienia się kolor czcionki na allegro? Bo jakoś mi to nie wychodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...