Jump to content
Dogomania

Czym żywimy nasze psiaki ???


Saint

Recommended Posts

Pytanko jak w temacie :)


ja osobiscie aktualnie karmię mojego spaniela karmą NUTRO CHOIC, która swietnie mu służy. sliczna siersc, zero klopotów żołądkowych i tym podobnych ekscesów.

3kg = 36zł




a wy jaka karma karmicie swoje psiaki ???


Pozdróffki :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Moja sforka je Eukanubę...część sforki jagnięcinę,część zwykłą...na szczęście jestem w Klubie Hodowców :D .
Co prawda robiłam podejście do BARFu,ale po miesiącu wymiękłam....a jak sobie jeszcze wyobraziłam robienie zaopatrzenia latem,to się przeraziłam.... :o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Dudina ([SIZE=1]teraz - ponad 11 latek[/SIZE]) jadała różne karmy - każdą przez dłuższy czas, więc zdobyłyśmy jakie takie doświadczenie w tej materii ([SIZE=1]ale tylko w karmach ze 'średnich' pólek. . .[/SIZE])
-Mera Dog - bardzo przeciętna karma
-Belcando - jagnięcina z ryżem (potem senior) - ujdzie, ale trzeba suplementować małymi dawkami wit. (sierść nieszczególna po dłuższym podawaniu)
-RC Medium Mature - oczywiście swietna, ale za tłusta dla Dudki... brakuje typowego 'seniora' RC
zeszłej zimy była nią karmiona i nieco się spasła, więc wiosną więcej ruchu i zmiana karmy
-Acana senior :Cool!: - to chyba strzał w 10, ten zbędny 1kg ciężko jest nam zrzucić - ale pomalutku , pomalutku.... odzyskujemy piękną linię :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='cockermanka']Arion - całkiem przyzwoita karma w rozsądnej cenie :-)[/quote]
No Arion nawet niezly jest... i tylko 10 zl drozszy od Dog Chow bo kosztuje 30 zl za 3 kg...wiec lepiej przejdz na Ariona bo Dog Chow nie jest dobra karma...
[URL="http://www.superkarmy.pl/product_info.php/manufacturers_id/57/products_id/1476"]http://www.superkarmy.pl/product_info.php/manufacturers_id/57/products_id/1476[/URL]
ps. znow mozemy zamowic razem bo ja musze kupic Neli Royala i szampon bo za dwa tyg bede jechac do babci i na wystawe...ale tym razem w superkarmy.pl bo tam jest Arion no i od 99zl dowoz Gratis...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...