Jump to content
Dogomania

*MIX WHIPPET* Pamela zOlkusza-teraz Amelka-znalazła szczęście u Aisai i pokonuje lęk!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ambra, sobota kiepsko :( Ale jutro może, jeżeli z Twoją sunią będzie ok. to może byś dała radę do Chrzanowa? Ja się szykuję na jutro. Daj znać jak będziesz wiedzieć co z Twoją psiną. Ja z Krakowa mogę wyjechać po 15tej, więc ok. 16tej byłabym u Ulaa (tylko że jeszcze nie dzwoniłam - dziś za późno - jutro do Uli zadzwonię i się będę umawiać).

[B]Byłoby super się spotkać przy okazji. Jadę z całym sprzęciorem - aparat, mały idioten kamera żeby sunię nagrać, parówa na zachętę. Zrobimy suńci sesję, jak na piękną modelkę przystało ;-)[/B]

Aisai

Link to comment
Share on other sites

Czesc,
dzisiaj odwiedzilam Ulaa. Porobilam pare fotek.
Zalaczam...
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_FF5fEWtnClk/SmoqjZnZCxI/AAAAAAAAACo/l-PnKjeCB5w/s720/2009_07_24_Pamela_0049.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_FF5fEWtnClk/SmoqmRBXslI/AAAAAAAAACs/DrstuGz7AvE/s720/2009_07_24_Pamela_0051.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_FF5fEWtnClk/SmoqgcNYiWI/AAAAAAAAACg/eHRJ_KMYDic/s720/2009_07_24_Pamela_0047.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_FF5fEWtnClk/SmorN1PVAOI/AAAAAAAAAD4/nfjXntm7WAQ/s720/2009_07_24_Pamela_0151.jpg[/IMG][B]Ulaa[/B], dziekuje za mile spotkanie. Jestes niesamowita dla swoich psiakow.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]PILNE[/B][/SIZE] Pamcia musi opuscic najpozniej od wtorku DT u Uli, dostalam teraz od niej smsa. Mama Uli nie zgadza sie na opieke nad trzema psami, p. Kasia wraca z urlopu w niedziele, i wiem o tym ze sie zgodzi dac jej DT. Co zrobic z Pamcia do niedzieli, musze odwolac nawet sterylke na ktora mala ma juz termin.:-( Ambra co z wyjazdem Pamci do Niemiec. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][SIZE=5][B]PILNE[/B][/SIZE] Pamcia musi opuscic najpozniej od wtorku DT u Uli, dostalam teraz od niej smsa. Mama Uli nie zgadza sie na opieke nad trzema psami, p. Kasia wraca z urlopu w niedziele, i wiem o tym ze sie zgodzi dac jej DT. Co zrobic z Pamcia do niedzieli, musze odwolac nawet sterylke na ktora mala ma juz termin.:-( Ambra co z wyjazdem Pamci do Niemiec. :crazyeye:[/quote]

[B]Ada-jeje, [/B]przekazałam na charcie forum. Naprawdę żałuję bardzo że nie mogę sama jej zabrać na ten czas - poniedziałek i wtorek zawalony od rana do późnej nocy, a w ten czwartek po południu wyjeżdżam na urlop :(

[B]Sterylka jest podstawą wyjazdu Pamci do Niemiec - [/B]konieczne jest odwołanie terminu??? Niestety, nic więcej w kwestii wyjazdu Pamci nie wiem.


aisai

Link to comment
Share on other sites

Skoro nie ma gdzie Pamci ulokowac to jak jej zrobic sterylke, przeciez nie moze isc na hotel do Wieliczki z sterylka, po za tym ilez razy mozna przerzucac psa, kilka dni na hotel pozniej znow inny DT ech szkoda gadac nic mi do glowy nie przychodzi.A mialo byc tak pieknie.

Link to comment
Share on other sites

No to nic nie mogę pomóc. :(
Ale widzę światełko w tunelu - może nie jest źle. Po powrocie Ulaa będzie się dało zrobić sterylkę i na 16tego sunia się wykuruje.

Gdzie jest p. Kasia - w Chrzanowie?

Pozdrawiam,
aisai

Link to comment
Share on other sites

Pamcia za dużo kontaktów towarzyskich nie łapie, więc pewnie nie będą sobie wchodzić w drogę. Wieliczka to moje okolice - może uda mi się suńcię przed urlopem odwiedzić?
Podeślij proszę namiary na ten hotelik na PW

Pozdrawiam,
aisai

Link to comment
Share on other sites

ponawiam pyt z charciego ale chyba Ada juz na nie odpowiedziała, nie ma nikogo kto by ja zawiozł do innego dt oddalonego o 100 km?
ja w czwartek wyjezdzam i tu problem...
cholera - a mama jest nieugieta? tam juz sunia czuje sie bezpiecznie i bez sensu na pare dni jej mieszczac i przenosic...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ambra o jakim DT oddalonym o 100 km piszesz? bo ja takiego nie mam, jest tylko hotel, do ktorego nie moge zawiezc Pamelke po sterylce, musialabym nie miec serca. Kto w hotelu zajmie sie psem po sterylce? Przynajmniej przez pierwsze trzy dni sunia musi byc pod stala opieka.

Link to comment
Share on other sites

Prosze to jest hotel dla psow w Wieliczce do ktorego nie zawioze Pamcie po sterylce, tam nie ma odpowiednich warunkow dla psow po sterylce. Hotel do ktorego mogla by byc ewentualnie przewieziona Pamcia po sterylce jest w Katowicach, ale ja juz nie mam czasu sie tym zajac, niech Ula sama zacznie cos w tym temacie dzialac.
[url=http://www.hotel-dla-psow.pl/glowna_pl.htm]HOTEL DLA PS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...