Jump to content
Dogomania

GALERIA Suzi:)


sandra291

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='toffik']Oj jak ja Wam zazdroszczę tego ogrodu. Spacery między blokami to nie to samo :([/quote]
Nawet nie wiesz jak ja się cieszę,że mamy ten ogród.Jest naprawdę duży i...piękny.:multi:Najładniej jest w nim latem.Zielona trawka ,drzewa i pyszne owoce...Warto mieć taki ogród;)
Suzi bardzo lubi się w nim bawić:lol:
Mam nadzieję,że macie blisko jakiś park?!(Żeby Twój szkrab mógł biegać w zielonym otoczeniu);)

[quote name='eve86']Witamy witamy :) U nas tez dzisiaj pięknie i cieplutko :lol:[/quote]
Witamy!
[quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Suzi jak zawsze śliczniutka :loveu:[/FONT][/I][/B][/quote]
Dziękuje ślicznie:lol:
[quote name='Yoko2009']Piękna panienka, wieczorne pozdrowionka ślemy[/quote]
Dziękuje.Również przesyłamy pozdrowienia;)

[quote name='***Paulina***']Witamy:bye:
Suzi śliczna:loveu:[/quote]
Cześć!Dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Suzi super wyszla a jak pieknie sie bawi :loveu::loveu:

My tez mamy taki duzy ogrod i juz tak sie przyzwyczailismy, ze nie wyobrazam sobie wychodzena na spacer miedzy bloki :roll:[/quote]

Ja przez wakacje też byłam u mamy pod miastem i naprawdę ogród świetna sprawa a teraz się nie mogę przestawić na to bieganie pod blokiem miedzy samochodami:-( zero przyjemności ze spacerów a i Pixi się tęskni za bieganiem i spacerkami bez smyczy:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Witam wtorkowo
Suzi śliczniusia jak zawsze;)[/quote]
Dziękuje!:loveu:

[quote name='Nati28']Suzi super wyszla a jak pieknie sie bawi :loveu::loveu:


My tez mamy taki duzy ogrod i juz tak sie przyzwyczailismy, ze nie wyobrazam sobie wychodzena na spacer miedzy bloki :roll:[/quote]

Dzięki:loveu:

[quote name='Doti1986']Ja przez wakacje też byłam u mamy pod miastem i naprawdę ogród świetna sprawa a teraz się nie mogę przestawić na to bieganie pod blokiem miedzy samochodami:-( zero przyjemności ze spacerów a i Pixi się tęskni za bieganiem i spacerkami bez smyczy:-(:shake:[/quote]
Nie dziwię się,że za tym tęskni...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!:laola:

Byłam Suzi u weterynarza.Miała robione odrobaczanie.Ostatnio Suzi drapała się po uszkach,powiedziałam o tym weterynarzowi. Wyczyściła uszka,wlała kropelki i wzięła pod mikroskop to wydzielinę z uszów. Podejrzewała świerzbowca usznego jednak pod mikroskopem nic niepokojącego nie zauważyła.W piątek idziemy na kontrolę(3majcie kciuki).Jeżeli wydzielina będzie normalnego koloru to wszystko ok.

Suzi waży 2kg

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim!
Wizyta kontrolna OK:) Uszka były tylko [U]troszkę[/U] brudne,dostała maść i...nie ma powodów do obaw:multi::multi::multi:


[SIZE=5][B][COLOR=Plum]SUZI ma 6 miesięcy :smilecol::smilecol:[/COLOR][/B][/SIZE]

:BIG::BIG::BIG:

[SIZE=3]ale ten czas[/SIZE][SIZE=3] szybko leci.....[/SIZE]:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=Magenta]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS]
[/FONT]


[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002017B.gif[/IMG][/URL]
[/CENTER]





[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...